Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:21 19.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема За цените на поканите  
Автор Чeтa (маминка)
Публикувано09.07.04 13:43



Моята най-добра приятелка ще се омъжва септември месец. В момента тече подготовката за сватбата. На ред са поканите. Тъй като тя няма достъп до нета ме помоли да проуча къде може да си поръча хубави такива, на цена около 1лв./бр. Всичките, които е гледала са около 2лв./бр. Имало е и по 0.50лв, но са били повече от ужасни. Също така я интересува колко струва надписването им.
Благодаря!




Тема Re: За цените на поканитенови [re: Чeтa]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано09.07.04 14:40



Една идея за надписването - моята кумица си написа текста на компютър, разпечата си го на паус (на оризова хартия), наряза и сложи в поканите.

Така се постига:

- собствен текст (без да спориш "какво се пишело" и ти какво искаш)
- собствена подредба вътре на думичките
- промени, колкото си шеш.



Тема Re: За цените на поканитенови [re: NVN]  
Автор Чeтa (маминка)
Публикувано09.07.04 14:51



Ние нашите направо през принтера ги прекарахме, ама има риск за поканите. Другото е, че трябва много точно да се напасне текста, за да е в центъра на поканата, а да не бяха нанякъде.
Това за пауса е добра идея, благодаря!




Тема Re: За цените на поканитенови [re: Чeтa]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано09.07.04 15:00



Ще ти пусна бележка с една идея.



Тема Re: За цените на поканитенови [re: Чeтa]  
Автор Cтpeйнджъp (1-ва съпруга)
Публикувано09.07.04 22:39



Ох да не те подведа, но мисля излязоха по 1.90 = покана + плик + надписване. Много стилни бяха поканите ни и дълго обикалях за тях. Оказа се че на Пиротска където е и записването за сключване на гр. брак има най-голям избор. Проблема е, че хубавите покани бързо се изчерпват и после дълго време няма в наличност. Нашите ги нацелих на късмет там, като преди това бях обиколила всички салони и ателиета. В главата ми идеята беше точно за такива и там ги намерих. Има и други които са около 1 лв. и също са много хубави но по-малки. Проблема пак е, че бързо се изчерпват!




Тема Re: За цените на поканитенови [re: NVN]  
Автор Cтpeйнджъp (1-ва съпруга)
Публикувано09.07.04 22:43



Като прочетох :) нашите бяха такива в две части. Едната картонена с нещо разчупено и разрязано в средата :) а другата паус, на пауса няколко розички (бели) с 2 златни халки в средата. Нещо не съм по описанията де. Като отвориш поканата виждаш вътрешната част, която е на паус, разтваряш и нея :) и стигаш до текста със златните букви :)




Тема Re: За цените на поканитенови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано09.07.04 23:52



Най-хубавата покана ,която съм полу4авала беше навита на руло,имитираше анти4на хартия и беше надписана със църковно славянски букви.Още си я пазя някъде из къщи.Не знам колко е струвала,но определено ми направи впе4атление.

Мдаааа...

Тема Re: За цените на поканитенови [re: Чeтa]  
АвторЦвeти (Нерегистриран)
Публикувано12.07.04 10:21



Здравейте,
ако приятелката ти има време е добра идея да си направи сама поканите с цветен картон,паус и някаква панделка. Иначе препоръчвам най-изгодния вариант-бюрото на Пиротска 10. До тази цена може да избере от много варианти. Там имат огромен избор на Такрида,надписването има е 0.24лв. на покана,което е най-евтиния възможен вариант. Преди моята сватба съм проучвала всички места за цените. Тези покани са едни от най популярните има ги във всички магазини и цените им в склада на фирмата и в бюрото са еднакви. Това е според мен най-изгодния вариант-аз също се спрях на него. Успех!!!



Тема Re: За цените на поканитенови [re: Чeтa]  
Авторrumi (Нерегистриран)
Публикувано12.07.04 13:10



Аз съм решила да си ги правя сама - реших че тръпката е по-голяма:)
Имаме с мъжа ми една снимка от първата ни почивка заедно, която направи той като държеше фотоапарата близо до нас, а отзад стана така че се вижда морето:) Лицата ни са снимани отблизо и са в центъра на снимката.
Смятам тази снимка да е самата покана, а текстът да си е мой и написан на гърба.
Вече продават и златни и сребърни химикали, панделки и всякакви джунджурии.
Не знам какво точно иска приятелката ти, но ми се струва че поканата трябва да разкрива отношенията им, а да не е просто формалност.
Успех!



Тема Re: За цените на поканите [re: Чeтa]  
Автор dayzy (непознат )
Публикувано14.07.04 21:24



razgledai saita na takrida.com.nie si poruchahme pokani ot kataloga im.mnogo goliam izbor ima pri tova na prilichni ceni,nashite zaedno s plika i napisvaneto se vurzaha kam 80 st.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.