Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:28 28.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Ами, ще се омъжвам:)))нови  
Автор jungle79 (monogamna)
Публикувано06.07.04 16:06



Ама още нищо не сме подготвили. Датата е за 18 септември. Нямам рокля още и искам съвет откъде да започна. Утре ще се запишем:)) Влизах сигурно в 120 сайта за всякакви бучински глупости и вече не мога да избера. Какво мислите за роклите срещу операта в София? Моля, дайте съвети:)) Благодаря.

Не мо'еш да мъмриш, брат! Все едно хан Аспарух да мъмри!


Тема Re: Ами, ще се омъжвам:)))нови [re: jungle79]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано06.07.04 16:10



Купи си списание Сватба или влез в страницата им и се ориентирай за магазините. Влез и на страниците на самите ателиета.



Тема Re: Ами, ще се омъжвам:)))нови [re: jungle79]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано06.07.04 16:10



http://www.svatbamagazine.com



Тема Re: Ами, ще се омъжвам:)))нови [re: jungle79]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано06.07.04 16:16



Ами 4ЕСТИТО!
За бул4енски рокли по магазините за съжаление не мога да ти дам съвет,но според мен щом сте насро4или дата и сте оправили документите,роклята е следващото най-важно нещо.И да гледаш по сайтовете -предложения много,някои ти харесват,други-не...Според мен е важна "любовта от пръв поглед" Сигурна съм,4е поне 90% от булките са "познали" роклята си.Не реагираш "УАААУ!"или "Страхотна е!",а реагираш "ТОВА Е!"
Най-добре се усеща ,когато я обле4еш.Тогава тя те прегръща и те милва и не искаш да я смениш за никоя друга рокля на света.Дори тези страхотните и онези"УАААУ"рокли.Така 4е,просто се отпусни и се довери на 4уството си.
Успех!
И пиши как се развиват събитията
Интересно е!

Мдаааа...

Тема Re: Ами, ще се омъжвам:)))нови [re: 3Be3ga]  
Автор jungle79 (monogamna)
Публикувано06.07.04 16:40



:)) Благодаря Ви
Сега колегите се ш-егуват с мен като ми казват, че ба сватбата трябвало да си взема чужди, стари, сини гащи, на заем:))))))
Харесахме си ресторанта поне.
Добре де, а църква?

Не мо'еш да мъмриш, брат! Все едно хан Аспарух да мъмри!


Тема Re: Ами, ще се омъжвам:)))нови [re: jungle79]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано06.07.04 16:59



Я кажи на кой ресторант сте се спрели!
Относно въпроса ти за магазина срещу операта, посещавах го и аз като си избирах рокля (мисля, че беше Мон амур там) но са доста скъпи, а не са нищо особено и аз прецених, че не си струва. Можеш да намериш къде-къде по-добри, не бързай с покупката, а се възползвай от това че имаш повече време и се потопи изцяло в удоволствието от трепетното очакване! Смело пробвай рокли, сега ти е паднало!



Тема Re: Ами, ще се омъжвам:)))нови [re: Ecтpeлa]  
Автор jungle79 (monogamna)
Публикувано06.07.04 17:11



Ориент - Експрес или Мексиканския му викат също, на ул. Кра-кра. Добре де, ама къде да пробвам рокли, Евтини, и най - прекрасни:)))?

Не мо'еш да мъмриш, брат! Все едно хан Аспарух да мъмри!


Тема Re: Ами, ще се омъжвам:)))нови [re: Ecтpeлa]  
Автор jungle79 (monogamna)
Публикувано06.07.04 17:23



Аз и още нещо искам да попитам. Тва със събирането на пари на сватбата....ми как става точно? Щото тая работа с торбичката няма сила на света, дето да ме накара да го направя . Или пък не дах Боже - гирлянди от двайсетачки. УЖАС. а! и С ПОДАРЪЦИТЕ? мОЖЕМ ЛИ ДА ДАДЕМ СПИСЪК С ПОДАРЪЦИТЕ НА ГОСТИТЕ? Та да не се сдобием накрая с 5 ютии?:))) Как мислите?

Не мо'еш да мъмриш, брат! Все едно хан Аспарух да мъмри!


Тема Re: Ами, ще се омъжвам:)))нови [re: jungle79]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано06.07.04 17:31



Един от добрите салони, за който се сещам в момента, е "Александра", който се намира на Пиротска 40 - роклите ги шият в Асеновград, има страхотни готови модели, можеш и по каталог да си избереш, всякакви варианти изпълняват и за 250-300 лева можеш да се сдобиеш с нещо фантастично.
Салонът е голям и изборът е много добър.
Не си губи времето с тези салони по Графа - излишно скъпи са. Е, ти имаш време, от любопитство можеш да хвърлиш един поглед



Тема Re: Ами, ще се омъжвам:))) [re: Ecтpeлa]  
Автор jungle79 (monogamna)
Публикувано06.07.04 17:35



Мерси много. Уф, пожелай ми успех.

Не мо'еш да мъмриш, брат! Все едно хан Аспарух да мъмри!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.