Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:11 26.09.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Въпроснови  
АвторPaola (Нерегистриран)
Публикувано16.06.04 17:14



Здравейте момичета , искам да разбера колко от вас се са омъжили без да бъдет бременни?Струва ми се че напоследък мъжете се решават на брак само по уважителни причини за съжаление.Вие какво мислите по - въпроса?



Тема Re: Въпроснови [re: Paola]  
АвторTsvety (Нерегистриран)
Публикувано16.06.04 17:46



Az naprimer se omajih na 05.06.2004 bez da sym bremenna.Majat mi otdavna dava6e zor i nakraq se re6ihme.Be6e strahotno.Uspeh!



Тема Re: Въпрос [re: Paola]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано16.06.04 18:40



а защо ти не иницираш предложението? може да се получи изключително красиво и романтично.



Тема Re: Въпрос [re: Tsvety]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано16.06.04 18:37



честито - много много щастие



Тема Re: Въпрос [re: NVN]  
АвторPaola (Нерегистриран)
Публикувано16.06.04 19:49



За сега нямам намерение да се омъжвам .Просто събирам мнения на последък рядко се случва двама души да се обвържат ей така щото се обичат.
Tsvety желая ви много любов и всичко най - най Успех



Тема Re: Въпрос [re: Tsvety]  
Автор jana (силна)
Публикувано16.06.04 20:08



Охооооооо и не си се похвалила по-рано а? Я разкажи как мина , снимки няма ли???
Много любов ви желая и спокоен семеен живот
Яна



Тема Re: Въпроснови [re: Paola]  
АвторRadi (Нерегистриран)
Публикувано17.06.04 00:05



Shtastlivo omajena ot septemvri 2003, ne sam bila bremenna, iskahme da se vzemem i se vzehme, poneje mnogo se obichame . Daje deca niamame planirani zasega v blizkata godina...(ama to Boja rabota de).



Тема Re: Въпрос [re: Paola]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано17.06.04 09:35



Аз се омъжих без да съм бременна. Но какво лошо са направили тези, които са се омъжили бременни? Не е ли по-важно това, че хората се събират и се заражда нов живот. Мисля, че това е по-важното. Тази тема вече се дискутира доста в този клуб и аз напълно споделям мнението, че ако един мъж не желае да те вземе за жена, той няма да го направи, дори и да си бременна. Ще те накара да направиш аборт, чувала съм за множество такива случаи.
Ако любовта наистина я няма, никаква бременност няма да помогне.
Значи щом двама са сключили все пак брак, значи се искат. Защо тогава да не се вземат?



Тема Re: Въпрос [re: Paola]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано17.06.04 09:35



Напротив, напротив, напоследък има истински бум от сватби на небременни.
Моите наблюдения поне са такива.



Тема Re: Аааааааа ненови [re: Ecтpeлa]  
АвторPaola (Нерегистриран)
Публикувано17.06.04 13:14



Не си ме разбрала ,нямам нищо против нито пък въпроса ми има нещо общо с предната тема!Познавам много двойки които живеят заедно 1,2 или 5 години но се женят едва тогава когато жената забременее.В това разбира се няма нищо лошо! Исках само да разбера защо ли мъжете не предприемат тази стъпка по рано




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.