Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:16 24.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Pomosht!Koia roklia???нови  
АвторEli (Нерегистриран)
Публикувано01.06.04 19:20



V goliam stres sum! Iskam hubava roklia, krasiva, goliama, biala, razlichna, interesna i udobna!!!!!!! Do sega sum si haresala samo dve rokli, a svatbata e prez Uli!!! Iskam pomosht! Koia ot dvete rokli e po-hubava spored vas, v predvid triabva da se vzeme fakta, che shte triabva da ia oblicham dva puti, edinia put v bg i drugia v tr, kudeto jivee godenikut mi i shte triabva da pravim dve sabirania! Snimkite ne mojah da gi sloja tuk, no moje da sledvate linkovete i da gi vidite dvete nai-prekrasni (za men) rokli! Edva li shte moga da imam i dvete, makar che shte imam dve svadbi!

http://www.justinalexanderbridal.com/pages/8942.htm

http://www.justinalexanderbridal.com/pages/8945.htm


Mnogo vi blagodaria!



Тема Re: Pomosht!Koia roklia???нови [re: Eli]  
Автор jana (силна)
Публикувано01.06.04 19:40



На мен лично втората повече ми харесва
Ама трябва да вземеш и под внимание - ако си в напреднала бременност втората също е по-подходяща !!!!
Пиши кой си избрала после
Поздрави



Тема Re: Pomosht!Koia roklia???нови [re: Eli]  
Авторnik (Нерегистриран)
Публикувано01.06.04 22:32



i na men vtorata poveche mi haresva. Po-stilna e ot pyrvata.



Тема Re: Pomosht!Koia roklia???нови [re: nik]  
Автор jana (силна)
Публикувано01.06.04 23:00



Втората вече има две точки



Тема Re: Pomosht!Koia roklia???нови [re: Eli]  
Автор з-aйko (с розови очи)
Публикувано01.06.04 23:42



Наистина втората като че ли е по-добре. А можеш и да комбинираш горната част от едната с долната от другата ако ще шиеш



Тема Re: Pomosht!Koia roklia???нови [re: Eli]  
АвторRadi (Нерегистриран)
Публикувано01.06.04 23:51



Ot gledna tochka na iziskvaniata ti - goliama i udobna ne moga da gi sachetaia, no predvid tova, che shte tancuvash, shte si v dvijenie dosta predpolagam, a i ne na posledno miasto 2 svatbi, 2 sabirania - ednoto izvan BG, koeto avtomatichno oznachava, che shte triabva da prenasiash rokliata po niakakav nachin - mi se vijda po-udachno da izberesh parvata. Na men tia mi poveche haresa, no razbira se, tova e lichen pogled varhu neshtata. Sled kato i na teb ti haresva dostatachno, za da ia slojish kato izbor v posting-a si opredeleno si zaslujava. Drugata roklia e hubava, no prenasianeto shte ti e po-problemno - da ne se namachka, razvali, posle tam na miasto triabva da ti ia opraviat i gladiat po specialni tehnologii za bulchinskite rokli...v kraia na kraishtata reshenieto e tvoe. Pojelavam ti mnogo shtastie i radost zanapred v semeinia jivot!!



Тема Re: Pomosht!Koia roklia???нови [re: Eli]  
Авторmamara (Нерегистриран)
Публикувано02.06.04 02:04



pyrvata mi haresva poveche i shte ti kaja zashto. izlaga na pokaz mnogo hubav biust. s vtoroto biustie vsiaka edna jena, nezavisimo ot biusta moje da izglejda dobre, zashtoto ne se pokazva cepkata, a gyrdite pod biustieto mogat da se povdignat, priberat it.n. dokato ako imash hubavi i golemi gyrdi i niamash nishto protiv da gi izlagash na pokaz po podoben nachin, po-dobre izberi neia. osven tova torsyt ti shte izglejda po-dylyg, zashtoto pyrvoto biustie ima iavni vertikalni konturi, koito go udyljavat visualno, a vtoroto- horizontalni- tochno obratniat efekt.
i nali iskash interesno- ami pyrviat krinolin mi se struva po-neobichaen i interesen ot vtoria.
super mnogo mi haresa tazi roklia, daje si mislia dali da ne si zapazia snimchicata za sled godini :)))



Тема Re: Pomosht!Koia roklia??? [re: mamara]  
Авторpepe (Нерегистриран)
Публикувано02.06.04 09:33



I dvete rokli mnogo mi haresaha!!!
Mislia, che triabva da precenish koia poveche ste podhozhda na tvoiata figura. Na men poveche ste mi otiva parvata, no pri teb mozhe da ne e taka. Naprimer ako si visoka 1.75 ste izglezhdash chudesno s vtorata roklia. Mnogo mi haresa dolnata chast ........kato na balerina e ...mnogo mi haresa. Interesno naistina koia ste izberesh? Prati posle snimki.
Sigurna sam, che koiato i da izberesh ste si prekrasna bulka

No kato cialo sam za parvata!!!!! Kasmet ti zhelaia!!!



Тема Re: Pomosht!Koia roklia??? [re: jana]  
Автор Чyдя ce! (Само аз ли?)
Публикувано02.06.04 10:08



Втората

''Човекът е мислеща грешка"Мисли.."


Тема Re: Pomosht!Koia roklia??? [re: Eli]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано02.06.04 10:15



Ели, с право се колебаеш! И двете рокли са прекрасни! И все пак, щом трябва да се направи избор, аз избирам първата, много ми допадат воланчетата по долната част. Стилно е!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.