Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:55 30.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Тема сватбена депресия?нови  
АвторHeли (Нерегистриран)
Публикувано19.05.04 09:12



Много бях щастлива когато приятелят ми предложи да се оженим,от години си мечтая за сватба и семейство,но точно когато дойде този момент ме е обханало някакво странно настроение.Като се замисля как не можем да очакваме нищо от родителите си-нито като финансова подкрепа,нито като помощ в подготовката,че нямаме близки приятели и роднини и ще трябва сами да правим всичко....,дори и кумове нямаме.
А и като прочетох в клуба как протичат другите сватби и като си помисля как ще е нашата-организирана от хора без опит и кой знае колко пари....
Чудя се дали изобщо си заслужава да се прави традиционна сватба при тези условия?




Тема Re: сватбена депресия? [re: Heли]  
Автор Annalisa (непознат)
Публикувано19.05.04 10:29



Щастливия семеен живот не зависи от това колко е голяма сватбата нито то това как е организирана.Разбира се че е по добре да има с кого да споделиш радоста си но това не е най - важното.Голяма част от моите приятелки се омъжиха без сватбена рокля въпреки че имаха тази възможност и дори родителите им настояваха за традиционна сватба.Всичо е въпрос на личен избор.Важното е че се омъжваш за човека когото обичаш .Надявам се че съм ти била поне малко полезна.Желая ви много щастие и късмет



Тема Re: сватбена депресия?нови [re: Annalisa]  
АвторнEЛИ (Нерегистриран)
Публикувано19.05.04 11:51



Благодаря ти,знам че е така,че сватбата е само един ден и по-важно е след нея как ще продължат нещата,но така ми се иска всичко да можеше да стане както съм си го представяла,да е с близки хора,а не с непознати който са дошли за да се поразнообразят.
Но както се казва-едно е да искаш и тн.



Тема Re: сватбена депресия?нови [re: нEЛИ]  
Автор BellaEaso (в търсене на...)
Публикувано19.05.04 17:55



Извинявай за въпроса, но има ли смисъл да каниш хора, които не ти е приятно да присъстват на сватбата ти?

Alea iacta est !


Тема Re: сватбена депресия?нови [re: BellaEaso]  
АвторHeли (Нерегистриран)
Публикувано20.05.04 08:59



Ами те май всички са такива-така че все пак трябва да поканя някого.А и приятелят ми иска традиционна сватба.



Тема Re: сватбена депресия?нови [re: Heли]  
АвторLalka (Нерегистриран)
Публикувано20.05.04 17:59



Мила, успокой се и ще видиш как всичко ще се нареди. Аз се омъжих преди 20 дни (2.05.) и всичко си правихме сами. Подготовка, организация и т.н. Стана много хубава сватба на що-годе нормална цена. Теглихме заем за това и сега ще си го изплащаме. Поканих си когото искам, а не "родата до девето коляно", само най-близките на двамата, две приятелски семейства и шефовете на двама ни (общо 30 човека). Мога да твърдя че се получи много готин купон.
Още повече, че никой не можа да ми се меси в организацията (все пак който плаща, той поръчва музиката) и всичко стана точно така, както го искахме.
А за кумовете - не се притеснявай, ние 2 седмици преди сватбата още нямахме кум :)) но всичко се нареди отведнъж.
Така че, горе главата и ти пожелавам много любов.



Тема Re: сватбена депресия?нови [re: Heли]  
АвторRadi (Нерегистриран)
Публикувано20.05.04 21:50



Napravi ia tradicionna, no sas savremenen otzvuk Hem toi shte e dovolen, hem ti shte si shtastliva - sachetaite vkusovete si i napravete po niakoi kompromis ot dvete strani - shte postignete chudesen rezultat v kraia na kraishtata!!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.