Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:08 23.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема И чудото стана ...нови  
АвторCroдeния (Нерегистриран)
Публикувано16.05.04 13:10



Здравейте,
Вече съм сгоден мъж , не било никак трудно ...
Преди време писах в темата под името "Годеника", че на 15.05.04 ще бъде деня, в който ще предложа на дългогодишната си приятелка ...
Е, направих го и сега съм щастлив ...



Тема Re:Честитонови [re: Croдeния]  
Автор Annalisa (непознат)
Публикувано16.05.04 15:32



Честито!Желая ви дълъг и щастлив съвместен живот :) Решихте ли кога ще е сватбата?
п.с. как точно и предложи ?Както беше писал ?Разказвай!

Редактирано от Annalisa на 16.05.04 15:29.



Тема Re: И чудото стана ...нови [re: Croдeния]  
Автор hendy (jedi-master)
Публикувано16.05.04 19:46



честито :)
кажи сбогом на свободата :)


RIP Douglas... you will stay forever in our hearts...

Тема Re:Честитонови [re: Annalisa]  
АвторCroдeния (Нерегистриран)
Публикувано18.05.04 18:01



Благодарско Аничка,
Трогнат съм от пожеланията ... покорно Благодаря !

А ето и какво бях писал и преди това :
"Смятам да я поканя на ресторант, но преди това няма да говорим за това, просто все едно ми е хрумнало спонтанно !
Преди това, ще съм говорил с персонала и ще си поръчам да ми набавят Ягоди - от тези големите, защото съм си намерил кутийка за пръстен във формата на Ягода ... почти като истинска е !
Та поръчвайки, ще поръчаме нещо друго, а те ще ни донесат Ягоди, шампанско и сметана !!!
Тя вероятно ще бъде много учудена, защото ни бъркат поръчката и няма да предполага абсолютно нищо, но ... това ще е изненадата ми !
После ядейки Ягодки със сметана и отпивайки блаженно от шампанското все ще се натъкне на кутийката ... и когато я отвори ... смятам да и предложа да се омъжи за мен !
От там нататък, ще го преживеем както подобава "

В случая, планирано-сторено

Точно така и стана, само с една корекцийка. Точно когато се ровехме из менюто, сервитьорът се промъкна из невиделица и сервира ...
Учудата беше страхотна ... годеницата ми остана невероятно изненадана от предложението ми, дори се разплака от щастие ... после ... е айде сега, после какво стана няма да Ви кажа

След това шокирахме за кратко родителите и, а сетне изненадахме и моите и ... ето че вече говорим за по-сериозни неща

Дата на сватбата ще е колкото е възможно по-скоро, стига да успеем да се организираме бързо, защото проблема с датите по сватбените салони и в църквите е сериозен

Е ... това е, и не боли ... щастлив съм

Поздрави: Годеника



Тема Re: И чудото стана ...нови [re: hendy]  
АвторГoдeниka (Нерегистриран)
Публикувано18.05.04 18:09



Благодяря Хенди,
Трогнат съм и от твоята ирония ...

От доста време съжителството с моята приятелка, сега вече годеница ме кара да се чувствам възможно най-свободен ...
Незнам защо ти мислиш, че губя свободата си, но ... това все пак си е твое мнение
А ето и нещо, което искам да ти кажа:

Човек е свободен, когато се чувства щастлив, а аз се чувствам щастлив - повярвай ми !

Поздрави



Тема Re:Честитонови [re: Croдeния]  
Автор Annalisa (непознат)
Публикувано18.05.04 19:10



Щях да питам дали боли но ти си изпреварил въпроса ми .Мога само да ви пожелая всело искарване на сватбата. И после да покажеш снимки .Още веднъж много много късмет и щастие



Тема Re: И чудото стана ... [re: Гoдeниka]  
Автор hendy (jedi-master)
Публикувано18.05.04 23:54



шегувах се просто :)

иначе евала за предложението, много оригинално си го измислил, хубаво че е станало по план :)))




Тема Re: И чудото стана ...нови [re: hendy]  
АвторCroдeния (Нерегистриран)
Публикувано19.05.04 10:29



Мерси Хенди, радвам се, че си го оценила ... това беше най-романтичния начин за който се сетих ... другите просто бледнееха пред него !
Годеницата ми каза, че вечно ще помни този ден ... а аз точно това целях
До скоро Хенди



Тема Страхотно ........ [re: Croдeния]  
Автор jana (силна)
Публикувано19.05.04 11:28



Стопли ми сърцето с това твое предложение
Искам да ви пожелая много щастлив семеен живот от тук нататък, само щастие и поводи за усмивки .............. и не ги слушай за свободата - нея никой който те обича няма да ти я вземе ..............
Поздрави и пиши как върви подготовката за сватбата, а и после снимки ей
Яна



Тема Re: Страхотно ........ [re: jana]  
АвторCroдeния (Нерегистриран)
Публикувано19.05.04 15:21



Радвам се, че оценяваш усилието ми да накарам годеницата си да се чувства щастлива !
Исках наистина да бъде незабртавим момент за нея, който да помни винаги !

Благодаря ти за прекрасните пожелания - трогнат съм !
Ще се постарая да отразявам събитията, ако все още ми остава време за форума , а за снимки ... бога ми - нямам идея как се прикачат инак с удоволствие !
Всъщност имам идея, ще ги казвам на саъта си и ще ви дам линкове

До скоро и ... отново Благодаря за пожеланията




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.