Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:11 24.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Подарък за младоженци - помощ!нови  
Автор BellaEaso (в търсене на...)
Публикувано05.05.04 01:13



Здравейте!

Допитвам се до вас като хора с опит, тъй като аз не съм омъжена все още, а и не съм била на кой знае колко сватби. След месец се жени мой близък роднина, т.е. младоженецът е от моя страна. Не знам дали ще успея да присъствам на сватбата, но подарък искам да изпратя. И то хубав!

Тук ви моля за помощ - дайте идеи за подарък на младоженци!

Благодарна ще съм на всяко мнение или идея.


Alea iacta est !

Редактирано от BellaEaso на 05.05.04 01:14.



Тема Re: Подарък за младоженци - помощ!нови [re: BellaEaso]  
Автор з-aйko (с розови очи)
Публикувано05.05.04 01:25



А защо не ги попиташ от какво имат нужда или дали имат списък с желаните подаръци? Не е срамно или неудобно да се попита за сватбения подарък, а и ще си сигурна, че ще подариш нещо полезно и е по-голяма вероятността да не се повториш с някой от другите гости



Тема Re: Подарък за младоженци - помощ!нови [re: з-aйko]  
Автор jana (силна)
Публикувано05.05.04 11:54



Първо кажи даи си имат собствено жилище или не? Ако имат взимаш някоя стилна картина, или стенен часовник ..... много неща може да им се купят ,но наистина е по-добре да ги питаш самит тях . Да не се окаже ,че им взимаш подарък, и още 2-3 човека са със същия



Тема Re: Подарък за младоженци - помощ!нови [re: з-aйko]  
Автор BellaEaso (в търсене на...)
Публикувано05.05.04 18:01



Глупаво е, но ми е неудобно директно да попитам. Освен това живея в 4ужбина и ми е още по-сконфузено по телефона да питам. В момента се опитвам 4рез семейството да разбера как то4но са я замисли цялата дандания, но ми се искаше да имам някакъв резервен план в слу4ай, 4е няма да кажем списък с желани подаръци.
А ина4е ще ме улеснят много с този списък, хем те ще са доволни, хем аз само трябва да изпратя парите.
Благодаря ти все пак, ако ти щукне някоя идея, пиши.

Alea iacta est !


Тема Re: Подарък за младоженци - помощ!нови [re: jana]  
Автор BellaEaso (в търсене на...)
Публикувано05.05.04 18:09



Благодаря и на теб, 4е се отзова.
Имат жилище, в момента го обзавеждат. Нямам и представа в какъв стил. Не знам дали картината ще им пасне на интериора и дали изобщо ще им хареса. А и като си помисля какво нещо би било да я купя от тук и да изпратя до България... Ина4е и аз се сетих за това.
А подаръкът трябва да е за двамата или може да единия и другия?
То ще падне едно избиране...

Alea iacta est !


Тема Re: Подарък за младоженци - помощ!нови [re: BellaEaso]  
Автор з-aйko (с розови очи)
Публикувано06.05.04 00:39



Ами обърни го на майтап. Звъниш, честитиш, пожелаваш там разни работи и казваш: Хайде, казвай сега какъв подарък искате

М/у другото моята бъдеща кума е решила да ни купува прахосмукачка, някаква специална с вода или нещо такова, не с торбички. Ние двете с нея сме в чужбина, тя каза, че не били много скъпи, но пък хубави Тъй че щом обзавеждат къща, прахосмукачка няма да им е излишна

Все пак наистина по-добре преодолей неудобството си и ги питай, да не се окажат накрая с две прахосмукачки (или каквото решиш да подариш)



Тема Re: Подарък за младоженци - помощ!нови [re: з-aйko]  
Автор BellaEaso (в търсене на...)
Публикувано06.05.04 01:03



Пуф, ще опитам първо индиректно 4рез фамилията, ако ли не питам директно какво им се иска, пък каквото ще да става. Да не стане наистина цял отбор прахосмука4ки после.
Ако ли пък нищо не кажат (като ги знам какви са скромни и никога не се нуждаят от нищо), ще трябва да се спра на някаква ценност за къщата или бижу...

Един въпрос малко настрани от темата, колко време трябва да се отдели за проготовления на една сватба с около 50-60 гости?

з-айко, 4естито за хубавото бъдещо събитие.

Alea iacta est !


Тема Re: Подарък за младоженци - помощ!нови [re: BellaEaso]  
Автор jana (силна)
Публикувано06.05.04 11:18



Можеш и някаква скъпарско спално белъо..... еротично, копринено .. червено или нещо от сорта ............



Тема Re: Подарък за младоженци - помощ!нови [re: BellaEaso]  
Автор з-aйko (с розови очи)
Публикувано06.05.04 12:49



Мерси
То ще е чак края на август...

И нашите гости ги преброихме към 40-50 и отсега сме почнали лека-полека да се готвим, имаме си зала резервирана и... това е Аз по интернет гледам рокли и обувки, пусто не мога да обикалям по магазините...

А имам проблем и със списъка с подаръците, аз не мога да измисля нищо, което да ни трябва.. Прахосмукачка ясно, само това нямам май. Пък още не е ясно дали в България ще живеем или не, така че по-големи неща, като пералня, печка и т.н. не са много удачни, тук няма къде да ги складирам

Ако имате някакви други идеи, приемам


П.С. А пък можеш да разгласиш на всички роднини (и те да препращат), че ти ще подаряваш прахосмукачка и те да си измислят нещо друго
А идеята за готиното спално бельо много ми хареса, искам и аз



Тема Двоен отговорнови [re: з-aйko]  
Автор BellaEaso (в търсене на...)
Публикувано06.05.04 17:24



Яни, ами аз нямам кой знае какво взимане даване с булката, 4е да и се бъркам в бельото... А младоженецът като знам как ще ме изгледа на такава ми волност... Мисля, 4е е по-типи4но за някоя приятелка на булката... Все пак не е лоша идеята.
Зайо, прахосмука4ката няма да я бъде, защото ми казаха, 4е са се обзавели с вси4ко "тежкотоварно" (пе4ки, хладилници, прахосмука4ки,т.н.).
Помислих си, 4е може да се купи нещо "по-тържествено", да кажем коп4ета за ръкавели и игла за вратовръзка за него и за нея комплект колие с обици и гривна. Как ви зву4и? Подходящо ли би било? И в крайна сметка, ако не и улу4а вкуса на дамата да има възможността да го смени или да го върне.

Alea iacta est !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.