Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:49 05.07.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Тема Как казахте, как реагираха ....???нови  
Автор jana (силна)
Публикувано03.05.04 10:14



Здравейте отново .....
Споделете как им казахте, как реагираха родителите и ваште и на бъдещият ви мъж като им казахте за предстоящата сватба ..... Това е вълнуващ момент ....
Разкажете ..........



Тема Re: Как казахте, как реагираха ....??? [re: jana]  
АвторNansen (Нерегистриран)
Публикувано04.05.04 15:55



Баща ми и майка ми се разреваха! От хубавото вълнение, де !



Тема Re: Как казахте, как реагираха ....???нови [re: jana]  
АвторRadi (Нерегистриран)
Публикувано06.05.04 23:18



Beshe vapros na vreme poneje sapriga mi (balgarin) si me vze ot BG (jiveem v chubina) s tazi cel, no imashe malki prechki i triabvashe da pochakame malko s godeja i samoto podpisvane - moite roditeli znaeha, no chakaha oficialno da se kaje i da se potarsi rakata mi (ne beshe mnogo romantichno, v poslednia moment po telefona prez okeana), a negovite roditeli - i te chakaha, zaradvaha se, barzaha da se pohvaliat na drugia den v rabotata im za nas. Chakam da izjiveia momenta kakto podobava v BG dogodina i s ochakvanata reakcia ot vsichki roditeli.



Тема Re: Как казахте, как реагираха ....???нови [re: Radi]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано30.06.04 01:10



Хех,родителите на мъжа ми разбраха две седмици след сватбатаМайка ми(тя е вдовица) разбра по-рано-нямаше как да не и кажа,защото документите ми вси4ките тя ги нарежда,а на мен ми трябваха за превод(склю4ихме брак извън страната)Зарадва се жената,какво друго.За щастие ,ако е имало сълзи ,то те останаха скрити.

Мдаааа...

Тема Re: Как казахте, как реагираха ....???нови [re: 3Be3ga]  
Автор jana (силна)
Публикувано30.06.04 09:34



Ооооо сълзите са задължителни особено като са от радост



Тема Re: Как казахте, как реагираха ....???нови [re: jana]  
Автор ty^iga (Just a demon...)
Публикувано30.06.04 13:10



ох ... на нас ни предстои да запознаваме родителите едни със други и с факта, че сме решили да се женим ... неаправо не ми се мисли ...



Тема Re: Как казахте, как реагираха ....???нови [re: ty^iga]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано30.06.04 13:26



Че какво те притеснява?



Тема Re: Как казахте, как реагираха ....???нови [re: jana]  
АвторЦвeти (Нерегистриран)
Публикувано30.06.04 14:47



нашите реагираха нормално,т.к.се очакваше-ние сме заедно вече 8 години. Много се вълнуваха и се радваха, а на сватбата мама беше толкова притеснена ,че чак смешна от една страна. Радваха се и от двете страни. Желая ви много радост!



Тема Re: Как казахте, как реагираха ....???нови [re: NVN]  
Автор ty^iga (Just a demon...)
Публикувано30.06.04 15:09



ами родителите веднага ще се опитат да вземат нещата в свои ръце, т.е. те да се замат с организацията (Както вече споменах в друга тема, ние живеем в София, а ще сключваме брак във Варна). И естествено хич не ми се спори с тях - не знам дали ще имам сили да се преборя с 2 майки-грижовници



Тема Re: Как казахте, как реагираха ....???нови [re: ty^iga]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано30.06.04 17:33



Разбирам те много добре!Те са убедени ,4е правят най-доброто за теб ,независимо дали на теб ти харесва или не.И го правят с такава всеотдайност,4е ти е жал да им противоре4иш!
Все пак-успех и кураж да намериш сили да устоиш своите си идеи!

Мдаааа...


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.