Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:58 19.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема предложение за бракнови  
Автор inna76 (мама на Стоил)
Публикувано19.04.04 10:33



Я, кажете, момечита и момчета, кога и как получихте/направихте предложение за брак?
Ето моята история:
Ходехме вече пет години, аз учех, той беше в казарма, после започна да прави ремонт на апартамента, за да има къде да живеем... и все не идваше ред... От доста време говорехме за брак, но все чакахме да се наредят нещата, да започнем стабилни работи и т.н. И на един паметен Св. Валентин моята половинка реши да ме изненада с чудесен подарък - годежен пръстен! От предната вечер ме подпитваше... Сутринта ходихме на кафе, видяхме се с приятели..., а подаръка все не ми го даваше... Накрая ме заведе на язоверната стена, откъдето има изглед към целия град и там ме даде пръстена! Аз от вълнение го изпуснах, за малко да падне в шахтата! Той го взе и ми го сложи... Нямаше никакви словоизлияния, но никога няма да забравя тази сутрин! После казахме на неговите родители, на моите, а вечерта спретнахме купон с приятелите!
Сега е ваш ред!



Тема Re: предложение за бракнови [re: inna76]  
Автор M-16 (213)
Публикувано19.04.04 18:24



Ами аз такова, все още не съм минал по този път, но много често съм си го представял как точно да стане... Но това са прекалено лични работи, които не искам сега да споделям

Манджукови спасиха футбола!


Тема Re: предложение за бракнови [re: M-16]  
Автор polia (непознат)
Публикувано24.04.04 22:17



i az da se vklucha .nie hodihme veche sedem godini i edna vecher si sedqhme v edno kafence i .... me iznenada s predlojenieto.az ot vylnenie se razplakah toi se pritesni da ne bi da otkaja i hihih stana interesno A na svatbeniq den ..... bqh moje bi nai-pritesnenata bulka v cqla burgaska oblast



Тема Re: предложение за брак [re: inna76]  
АвторAнитa79 (Нерегистриран)
Публикувано30.04.04 10:19



Моята история е следната: 3 дни преди Коледа приятелят ми ме покани на разходка до Роженския манастир. Там поиска да ме целуне, но аз го скастрих, че това място е свещено и е грехота да се "мърсува" там. А той е искал да ми предложи. Но както и да е: по-късно същия ден отидохме в Мелник и там ми предложи с пръстен, въпроса "Ще се омъжиш ли за мен" и шампанско. А вечерта отиде на банкет и ме остави сама да кажа на нашите, които бяха много шокирани. И на Коледа дойдоха с родителите му с торта, пита и бонбони и ме "взеха". Имаше много сняг, колата ни закъса, ходих пеш, но беше голям купон. А у тях ни чакаха гостите, които да ни поздравят. Сега ни предстои да сключим граждански брак на 22 май.



Тема Re: предложение за бракнови [re: inna76]  
Автор 2cool4you (усмихната)
Публикувано30.04.04 11:02



И аз да си кажаИмахме връзка шест години и аз си бях решила, че е крайно време отношенията ни да преминат на друго "ниво". След второто му плаване/капитан е/ му купих един хубав пръстен с камък за кутре/капитански им традиции/ и когато отидохме на почивка в Априлци, още след настаняването ни, като излезе от банята му предложих.Той миличкия така се шашна, че аз си реших, че не иска и се разсърдих страшно.Седнахме и си поговорихме около два часа, кой, какво,как и защо си е помислил и после го отпразнувахме естествено.Две следмици след това направихме годеж и сега живот и здраве август ще се бракосъчетаваме.
p.s. сега на всякъде се хвали, че се му предложили вместо обратното, макар че хич не го възприе в началото...


Любимая, таких как ты, не было, нет и не надо...


Тема Re: предложение за бракнови [re: 2cool4you]  
АвторГoдeниka (Нерегистриран)
Публикувано11.05.04 14:00



Здравейте сладури,
От 20-тина дни си блъскам главата, как и по какъв начин да предложа на приятелката ми с която сме заедно вече почти 4 години ... адски ми е трудно, но не защото не мога да го кажа, а защото искам да и предложа по начин, който да запомни за винаги
Не съм хлапак и знам, че всяка жена в детството си мечтае за този ден и някак още от тогава, си представя нещо персонално, нещо неповторимо за нея ...
Искам да знам как бих могъл да го направя възможно най-незабравимо и най-романтично !
Решил съм деня да бъде 15.05.04 (Събота) - съвсем наближи и нямам време, макар да имам една по-така идея, която ще Ви споделя ...

Смятам да я поканя на ресторант, но преди това няма да говорим за това, просто все едно ми е хрумнало спонтанно !
Преди това, ще съм говорил с персонала и ще си поръчам да ми набавят Ягоди - от тези големите, защото съм си намерил кутийка за пръстен във формата на Ягода ... почти като истинска е !
Та поръчвайки, ще поръчаме нещо друго, а те ще ни донесат Ягоди, шампанско и сметана !!!
Тя вероятно ще бъде много учудена, защото ни бъркат поръчката и няма да предполага абсолютно нищо, но ... това ще е изненадата ми !
После ядейки Ягодки със сметана и отпивайки блаженно от шампанското все ще се натъкне на кутийката ... и когато я отвори ... смятам да и предложа да се омъжи за мен !
От там нататък, ще го преживеем както подобава

Предполагам идеята ми никак не е лоша, но желая и мнение на дамите и ще се радвам ако се включите и ми помогнете ...

Предварително Ви благодаря !!!



Тема Re: предложение за бракнови [re: Гoдeниka]  
АвторCaлмa (Нерегистриран)
Публикувано11.05.04 17:19



Идеята ти е страхотна и много романтична :)Аз мисля че този миг е назбравим независимо по какъв начин си и предложил.Моят приятел ми предложи по телефона ( не беше в българия ).Не беше много романтично но бях толкова развълнувана че ще запомня този момент завинаги :)Желая ви много къмет и се обичайте :)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.