Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:02 01.07.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Сватбената рокля [re: dodo_dodo]  
Автор dodo_dodo (трън)
Публикувано02.04.04 22:35



Ето ги и моите сватбени снимки на които се вижда и булчинската ми рокля



Малко съм бременна на тях / 5и месец/



Тема Re: Сватбената рокля [re: dodo_dodo]  
Авторadela (Нерегистриран)
Публикувано03.04.04 11:17



ti si kato svej poluh sred mnogo to krinolini i voalcheta, elegantna bulka si bila)




Тема dodo-dodo ...... уау [re: adela]  
Автор jana (bezsilnata)
Публикувано03.04.04 12:16



Е много си сладка ............. доста се променяш като си с правата коса
Хареса ми като булка много



Тема Re: dodo-dodo ...... уау [re: jana]  
Автор dodo_dodo (трън)
Публикувано03.04.04 13:58



Благодаря ви момичета



Тема Re: Сватбената рокля [re: dodo_dodo]  
Авторmima (Нерегистриран)
Публикувано08.04.04 11:35



Dodo, strahotna si
krasota.........



Тема Re: Сватбената рокля [re: mima]  
Автор oni (непозната)
Публикувано08.04.04 13:11



Страхотен клуб! Къде бяхте през лятото на 2003?! Имах невероятна нужда от съвети и идеи за какво ли не по организацията на сватбата. Сега имам най-страхотните спомени... За това сега , ако някой има нужда от информация във връзка с организацията на сватба - насреща съм!
Роклята ми беше цялата на червени рози - доста шантава, но аз си я харесвам. Ще се опитам да сложа линк.

http://community.webshots.com/scripts/show.fcgi?t=slideshow&ID=129818992&key=bSZUPU&pos=10




Тема Re: Сватбената рокля [re: oni]  
Авторlink (Нерегистриран)
Публикувано12.04.04 15:48



ето ти и





Тема Re: Сватбената рокля [re: link]  
Автор Чeтa (маминка)
Публикувано26.04.04 09:16



Уф, намерих роклята най-после!
Какво ще кажете, ам?





Тема Re: Сватбената рокля [re: dodo_dodo]  
Автор lady_smile (непознат )
Публикувано02.05.04 17:23



moiata roklia e kupena. be6e mnogo sempla - ot dve 4asti s dekolte tip lodka bez rakavi. ima6e edin red rozi4ki po gornata 4ast i nikolko prasnati po samata pola.
Tova za praneto i obli4aneto mislia 4e e viarno. Az sam pribrala moiata i ne sam ia prala. mislia da go napravia edva na 28.9.2004.
Obli4ala sam rokliata na sestra mi - tia e razvedena sega. Taka 4e ne perete i ne obli4aite do 1 godina ot svatbata



Тема Re: Сватбената рокля [re: oni]  
Авторrali4ka (Нерегистриран)
Публикувано09.05.04 11:05



Моята сватба ще е в края на месеца и нямам абсолютно нищо направено по организацията:) И без това нямам време:) Приемам всякакви оригинални идеи, знам за какво трябва да се погрижа- но не се бях сещала (приятелките ме заливат) за такива глезотийки-идейки- като например -цветето на младоженеца го правели от живи цветя като финно малко подобие на букета на булката-било страхотно:)) Издирвам фирмата сега:)

Та по въпроса за роклите- Ох така и няма да имам време нито да я измислям нито да ми я шият- ще мина по магазините и ще грабна някоя- но исках да споделя с вас на какви красоти попаднах- да си повъздишаме:)


Съжалявам ,че линковете са в този вид- още сам новичка;)

http://www.eddyk.it/collections.htm

http://www.demetriosbride.com/intl/index.php?page=collections_sp_04




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.