Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:24 28.09.24 
Автомобили
   >> Suzuki
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Razhod i podryjka na Swift?  
АвторlskamSwift (Нерегистриран)
Публикувано09.12.06 19:36



Zna4i konkretno se interesuwam ot Swift 1.0 sled 97ma godina.Spodelete kakyv razhod dava pri leko karane gradsko ... i minimalen razhod izvangradsko ... i primerno pri 100-110 .. predpolagam nai-ikonomi4nata skorost e pod 90.Tezi, koiito imat Swiftove s po-golqmi motori sushto moje da spodelite ....



Тема Re: Razhod i podryjka na Swift?нови [re: lskamSwift]  
Авторbig papa (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 15:14



mi da ti kaj aotnositelno e!ako q kara6 s 90 6te e ikonomi4na-kum 5.5-6.5 max smesen.izvungardsko lqtoto padal mi e pod 5.ama kato me uhape konq i q karam s 140 mi gori kum7.5-8/100.bivay ma nali znai6 4e podrujkata e skupa.4astite sa skupi.ina4e sa lesni za pravene.iska se pove4ko smelost.tva e.ku4eta sa mnousum dovolen samo da ne se razvali ne6to 4e e skupi4ko.ina4e sa ku4eta.USPEH MAN!



Тема Re: Razhod i podryjka na Swift?нови [re: big papa]  
Автор zumod (Топчо)
Публикувано18.05.07 14:23



Карам СУИФТ 1,3 от 2 години, вярно, че е старичко СУЗУКИТО (1990), но съм изключително доволен от него. При скорост 100-110 ми гори по-малко от 6/100, по-точно 5,8/100 извънградско. На градско не съм за засичал, защото живея в малък град и почти не карам градско. За пддръжката какво да пиша, за смяна на ремък (адренажен), масло и всички филтри (горивен, маслен и въздушен) + труда платих 115лв. направи си сам сметката, за мене не е много.



Тема Re: Razhod i podryjka na Swift?нови [re: lskamSwift]  
Авторsks1O (Нерегистриран)
Публикувано21.06.07 15:24



za 1.6 16v 130ps
do 100km 6-7l
100-120 7-8
nad 120 na vseki 10km 1l nagore
v grada 8-9
tova e razhod na gaz




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.