Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:38 16.04.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Какво стана с Happy  
Автор evko123 (непознат )
Публикувано06.05.11 01:47



Здравейте,

След като закриха преди години Happy Bar, искам да Ви попитам дали знаете нещо за откриването на следващ такъв.
Някой беше споменал, че планирали..., но май все още е на тази фаза!



Тема Re: Какво стана с Happyнови [re: evko123]  
Автор evko123 (непознат )
Публикувано06.05.11 13:40



Тука открих някакви по-стари мнения от някакъв си меч, където пише:

Орлин Попов ми е личен приятел и той ми каза, че до 2 години в Стара Загора ще бъде пуснато в експлоатация най-големият ресторант на веригата ХЕПИ Бар & Грил , който ще бъде на 4 етажа, като кухнята ще е в подземието,а отвън ще има панорамен асансор. На покрива ще има скай бар. В момента се търси парцел.

Знам какво ще кажете сега, че Мечът е луд и приказва глупости, но точно след 2 години ще ви го напомня, като ап-на тази тема.

Тогава ще видим кой е прав отново.

Ето я и темата:
http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=stzagora&Number=1946860084&page=&view=&sb=&part=all&vc=1

Някой знае ли до-къде е стигнало това начинание?



Тема Re: Какво стана с Happyнови [re: evko123]  
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано06.05.11 13:40



Не, да не би да ти липсва? Преди да го закрият обслужването беше на много ниско ниво, сервитьорки си позволяваха да ми крещят за наглостта ми да не искам да ме лъжат в сметката, порциите бяха смешно малки, а цените - неоправдано високи. Повече бих се зарадвала, ако открият производствен цех или завод, а не поредното заведение или магазин....



Тема Re: Какво стана с Happyнови [re: evko123]  
Автор ahiev (Hooloovoo)
Публикувано06.05.11 14:00



Пак ли този филм?



Тема Re: Какво стана с Happyнови [re: ahiev]  
Автор evko123 (непознат )
Публикувано06.05.11 17:59



Извинявам се ако съм притеснил някого, но просто ми беше интересно

Ако решат да инвестират, ще инвестират, ако пък не... има и други заедения





Тема Re: Какво стана с Happyнови [re: evko123]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано06.05.11 20:57



Аз пък искам да се върнат класиките в жанра - Първа стъпка, Втора стъпка и Грамос. А, и да не забравя - имаше една кръчма на ъгъла на Света Троица и Боруйград, точно над моето училище, и нея си я искам щото като бях ученик в отделенията ходех да си купувам от там семки и да пия лимонада.


... for a brief moment it seemed that rock 'n roll would inherit the earth.


Тема Re: Какво стана с Happyнови [re: evko123]  
Автор Hитo знaм, Hитo мora (шеф на екип)
Публикувано07.05.11 20:02



"Happy "няма да има в Стара Загора,това бе официално решено вчера.За сметка на това се обсъжда идеята да се стратира производство на леки автомобили ""Lexus":За производствена база е избрана 3-тия етаж на Мол Галерия,понеже има закрити парко места,а и персонала ще може да се тиим-билдва с посещение на близкото кино и фитнес. Единсвено се чака благословията на Старозагорският Митрополит.Той се двоуми все още,понеже не го кефи марката.



Тема Re: Какво стана с Happyнови [re: Beco_]  
Автор милaниcт (АКУРАТЕН )
Публикувано08.05.11 03:07



Някой/я ми беше казал, че дядо му/и го държал ...



Тема Re: Какво стана с Happyнови [re: Beco_]  
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано08.05.11 21:23



Първа стъпка беше класика в жанра, не предполагах, че някой я помни. След това на нейно място имаше някакъв магазин за месо, сега Бог знае какво...
В нашата махала имаше и една друга кръчма, викаха й Орехчето, беше барака под един голям орех





Тема Re: Какво стана с Happyнови [re: neverojatna]  
Автор ahiev (Hooloovoo)
Публикувано08.05.11 23:04



Ти пък какво знаеш за Първа стъпка,това си е войнишки фолклор,моме?
Виж,Орехчето ти е наблизо но тези underground имена са приоритет на Соц-а,а ти не си била родена тогава

........




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.