Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:30 20.04.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема тротоарите???нови  
Автор tisa_7O (минаващ)
Публикувано06.09.10 19:09



Дали тротоарите да не ги сменят на паркинги или зона за рекламни аксесоари на магазини и сергии.До кога по тротоарите ще има паркирани коли? Наскоро в една нова кооперация отвори врати магазин за продажба на гуми. Не стига , че тротоарът е наполовина застроен от кооперацията ами и малкото пространство за пешеходците вече не е свободно. По целият тротоар са наредени гумите , които се продават, а улицата е тясна. Сутрин знаете какъв е трафика на коли за работа и познайте как ние малките хора сме принудени да жонглираме между ръба на тротоарите и платното на улиците. Няма да коментирам как съм виждала майки с колички да са в още по-трудна ситуация по тротоарите. И навсякъде пълно БЕЗХАБЕРИЕ!!!! До кога ?? Колкото и плочки да сменят всяка година по тротоарите, които са направени за ХОРАТА няма начин да се запазят здрави при наличието на толкова превозни средства и други подобни предмети. Нима един човешки живот няма никаква стойност?? А уж сме в 21 век...





Тема Re: тротоарите???нови [re: tisa_7O]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано07.09.10 18:56



Така е. Мен ме дразни едно кафене малко преди "Максим Горки" на Цар Иван Асен II (Георги Кирков), отдясно. Заело е целия тротоар със столове и маси, но явно някой ги толерира. Не може да нарушават всички правила по такъв начин.


... for a brief moment it seemed that rock 'n roll would inherit the earth.


Тема Re: тротоарите???нови [re: Beco_]  
Автор krakle (шемет)
Публикувано07.09.10 21:32



всичко идва от пренаселената планета. Чистката тече бавно, но успешно. Споко.





Тема Re: тротоарите???нови [re: krakle]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано08.09.10 20:31



E, да ама Б-я като население намалява. Сигурно и наше село отдавна не увеличава населението си. Ех, как ми липсват сега онея бодри младежи с графиките, статистиките и фотошоп картинките в които всичко хвърчи почти хоризонтално.


... for a brief moment it seemed that rock 'n roll would inherit the earth.


Тема Re: тротоарите???нови [re: Beco_]  
Автор tisa_7O (минаващ)
Публикувано08.09.10 22:45



Така е .. Населението намалява и поредното преброяване го доказва...така , че тротоарите не са нужни за хората... и да си слагат сергиите, капанчетата, колите, гумите, дрешките, домашните потреби и каквото си помислиш:)А за хората да измислят телепортирането:) Днес поредният пример по Гурко- Такси се качи на тротоара между хората на спирката... мъка.. защо нямах фотоапарат.. е нека да е весело:)



Тема Re: тротоарите???нови [re: tisa_7O]  
Автор kv25O (непознат)
Публикувано09.09.10 18:42



Ето ви една любопитна случка и от днес. Място на действието - тротоара пред последния блок от южна страна на ул. "Боруйград" преди пресечката със "Св. Патриарх Евтимий". На тротоара пред блока хитри съграждани си циментирали два реда пейки, едни срещу други. Между пейките оставено разстояние около метър, метър и 20 см - да преминава пътникопотока все пак.

Та днес си вървя аз в посока изток по "Боруйград". Пред мен - млада майка с количка. Преминава през проходчето на двата реда пейки, и изглежда закачи с колелото на количката крака на някакъв чичко от седящите на пейките:
- Ей, ша ми претрепеш крака ма! - възмути се, с основание навярно, чичкото.
Майката тръгна нещо да се извинява. Не се стърпях и се намесих, като опитах да вляза в тона на чичкото и насядалите от компанията му пенсионери, за да им обясня, че според мен може би не им е мястото на тези циментирани пейки точно на тротоара. На което получих следния любезен отговор:
- Тебе к'во ти влиза в работата?! Ей я улицата - празна. Малко ли ти е?! - чичкото беше явно от съобразителните, защото не ми посочи отсрещния тротоар, зает от години от ресторант "Рандеву".

Хубаво би било въпросното инженерно съоръжение, което ви описах по-горе някой, който е на "ти" с фотографията, да го щракне .... Има всички шансове за рубриката "бай Ганьо - европеец".





Тема Re: тротоарите???нови [re: kv25O]  
Автор krakle (шемет)
Публикувано09.09.10 22:51



абе, кой ви говори за БГ. Вижте планетата.



Тема Re: тротоарите???нови [re: krakle]  
Автор милaниcт (АКУРАТЕН )
Публикувано10.09.10 01:22



Кроки зайби планетата

Бг населението след като намаля и на теб ще ти е по широко около вратлето



Тема Re: тротоарите???нови [re: милaниcт]  
Автор krakle (шемет)
Публикувано11.09.10 00:52



ако трусне по- силничка киди Софето...мое и да ни се олаби около вратлето





Тема Re: тротоарите???нови [re: krakle]  
Автор милaниcт (АКУРАТЕН )
Публикувано12.09.10 22:15



Ние сме имунизирани от земетресения






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.