Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:07 20.04.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Нужна ми е малко информациянови  
Автор mizzo (Kind of blue)
Публикувано13.10.07 21:22



Здравейте,
Искам да събера повече инфо за осъществените проекти във вашия град. Опитах сам да ги търся, но ми е трудно. Понеже съм сигурен, че тук се обсъждат редовно такива неща, ще ви бъде много благодарен ако ми дадете линкове да разгледам какво ново се направило в Стара Загора през последните 5 години.
Говоря за бизнес сгради, обществени сгради, молове, паркове, спортни зали и други неща, от които гражданите имат полза. Благодаря ви предварително.
Много щастие ви желая.



Тема Re: Нужна ми е малко информациянови [re: mizzo]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано13.10.07 21:29



Бих ти препоръчал



Не е това мястото за икономически и бизнес анализи...а и не е основен предмет на обсъждане в този форум.

Успех!



Тема Re: Нужна ми е малко информациянови [re: mizzo]  
Автор starozagorec (познат )
Публикувано13.10.07 21:34



аз ще помогна малко



1. хипермаркети - Метро, Билла, Европа, Технополис, Багира, Практис, Kиров, Анимекс, Мосю Бриколаж, Зора и други.
2. сгради с обществено значение - ремонт на операта, който се очаква да приключи, нова сграда за Регионален Исторически Музей, Туристически център, "нова сграда" за регионалната библиотека (въпреки, че това, което направиха вече се руши), ремонт на стадион Берое, построяване на тенис кортове (които са едно невероятно нещо спред мен), ремонт на зарития басейн, ремонт на автогарата и др.
3. паркове - градинката на Алана, ремонтираната "кучешка градинка"
4. много нови бизнес и жилищни сгради, строящ се МОЛ, проекти за още няколко, дтроеж на най-големия Бизнес Парк на Балканите
5. строеж на богаташки квартал, в готовност за строеж на нов квартал след Самара 3,
6. строеж на нови улици
.............
допълвайте ...



Тема Re: Нужна ми е малко информациянови [re: starozagorec]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано13.10.07 21:50



Допълвайте.....нужно ли е и защо?

Ако уважаемия господин наистина има нужда от тази информация ще я намери.Ако трябва да се предизвика някакво форумно шоу от типа "Кой е по-по-най?" - не е това мястото.

Страници от рода на http://www.chambersz.com/ бъкат от такава информация и не е нужно да се издирват,те просто вадят очи.........



Тема Re: Нужна ми е малко информациянови [re: Axueв]  
Автор mizzo (Kind of blue)
Публикувано13.10.07 22:51



Не знам защо се нервиш. Наистина имам нужда от тази информация както за Стара Загора така и за други градове и нямам толкова време да си я набавя сам. Само за това помолих да ми помогнете защото по-добре от мен знаете местата където се намира. Не става въпрос за състезание, а просто си правя един анализ и ми трябва инфо. Съжалявам ако не съм разбран както трябва

Благодаря на старозагореца за инфото. Помага ми много.



Тема Re: Нужна ми е малко информациянови [re: Axueв]  
Авторha (Нерегистриран)
Публикувано14.10.07 16:00



a koe e povod za obsygdane,tapanar nadut



Тема Re: Нужна ми е малко информациянови [re: ha]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано14.10.07 16:12



Това че често се прави на омбудсман ,не ти дава право да го обиждаш. Нека запазваме добрият тон





Тема Re: Нужна ми е малко информация [re: милaниcт]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано14.10.07 16:33



Надутият тъпанар благодари за добрите думи





Тема Re: Нужна ми е малко информациянови [re: Axueв]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано14.10.07 16:46



О няма защо

Несъгласието ми по някои въпроси с теб не ме прави твой враг



Тема Re: Нужна ми е малко информациянови [re: Axueв]  
Автор krakle (шемет)
Публикувано03.12.08 22:00



Хах-абе , да питам тука да не е некъв фото-форум ....щом е станало дума...






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.