Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:34 25.04.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Щом се обичат младите....  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано07.10.07 20:33



...нали знаете по нататък?

Моля ви,пишете си тук каквото си искате,честно,след като ви видя никовете във всички теми,изобщо не ви чета,предполагам не само аз.....

Имайте малко уважение и към останалите клубари....съзнавам че съм рязък,че ще ме намразите (ако не сте го направили досега

) но се видя,че и от намеци не разбирате........



Тема Re: Щом се обичат младите....нови [re: Axueв]  
Автор Mapk ()
Публикувано07.10.07 20:54





на мен също ми се набива на очи... правете любов, а не спам



Тема Re: Щом се обичат младите....нови [re: Axueв]  
Автор neverojatna (анаконда)
Публикувано08.10.07 09:48



За какво да те мразим, Ахиев, така си е. Някои хора пишат тук само от скука, спамят колкото да се намират на приказки и обръщат форума в чат. По-добре да се занимават с нещо друго, по-приятно. Презервативите са все още евтини.

съвестта е като женската девственост - пречи

Редактирано от neverojatna на 08.10.07 14:19.



Тема Re: Щом се обичат младите....нови [re: Axueв]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано08.10.07 14:10



няма проблем, Ахиев. аз лично не те мразя...то аз и преподавателите си в университета не мразя, че теб ще тръгна...хайде моля ти се

First rule:I RULE!!!



Тема Re: Щом се обичат младите....нови [re: Дидka]  
Автор neverojatna (анаконда)
Публикувано08.10.07 14:38



Не виждам защо човек трябва да мрази преподавателите си. Или колегите си.


Още повече, че никой не те държи там насила и родителите ти те издържат.
А пък и омразата е признак на слабост. Или безсилие.

съвестта е като женската девственост - пречи

Тема Re: Щом се обичат младите....нови [re: neverojatna]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано08.10.07 15:27



може би трябва да ги мразя, щото ми искат пари, за да си взема някои изпити и то поне малко пари да бяха, а те не са. и представи си аз тези пари ги нямам да им ги дам, пък и не ща да им ги давам и бих предпочела да ги чакам да пукнат преди да завърша... но както казах аз не ги мразя, верно че научих 3 учебника наизуст със запетаите и гънките по страниците, ама ги взех. и да родителите ми ме издържаха първата година - сега всичко си го плащам сама - наем, учебници, сметки за телефони, интернет, дрехи, храна и дъра бъра, пък ако ми остане нещо и на нашите давам - ей тъй за спорта и да дразня брат ми

пък колегите(и на работа и в университета) що да ги мразя - много готини хора. на едните им даваш свободно да си плещят каквото искат, а с другите си правиш веселото. надявам се това, което си написала да не си го разбрала от личен опит, че сигурно не е било от най-приятните преживявания.

а да и въпреки че с теб все сме конфронтирани по една или друга тема, щото все някой не е разбрал нещо, и теб не те мразя.да не останеш с грешно впечатление

First rule:I RULE!!!

Редактирано от Дидka на 08.10.07 15:30.



Тема Re: Щом се обичат младите....нови [re: Дидka]  
Автор neverojatna (анаконда)
Публикувано08.10.07 16:05



Поласкана съм, че не ме мразиш, довечера ще пия едно за твое здраве.


А пък като те изнудват - има си разни комисии, тв предавания, ала-бала...
Пък относно опита - ами трупа се с годините.

а да и въпреки че с теб все сме конфронтирани по една или друга тема, щото все някой не е разбрал нещо - това че не винаги споделям мнението ти съвсем не означава, че не съм разбрала. Тук пишат хора, които знаят много повече от теб и понякога е леко смешно да спориш за неща, които изобщо не са ти ясни. Не те мразя, просто лично мое мнение.

съвестта е като женската девственост - пречи

Тема Re: Щом се обичат младите....нови [re: Axueв]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано08.10.07 22:46



Нека младите да се обичат, ама наистина, защо не си отделят една тема и там да се обичат. Става ли, Дидке?
Иначе се разводняват интересни теми и се губи малко смисъла.
Нали не се сърдите, млади хора?




Тема Re: Щом се обичат младите....нови [re: neverojatna]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано09.10.07 13:43



аз там за неразбралия мен си визирах, че като зачетеш някоя и друга тема, все в твоите постове пише нещо от сорта на "пак не си разбрала"



та както казах, той да си изнудва...баламите дето са слабохарактерни и им е по-лесно да дадат пари, отколкото да понаучат нещо извънредно.

First rule:I RULE!!!

Тема Re: Щом се обичат младите....нови [re: Bgpunk]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано09.10.07 13:48



аз вече казах, че не се сърдя и не съм засегната...и след като увековечихте наш'та дружба с Миланиста (по-известна под кодовото название "либоф"

) с отделна тема, няма как с чиста съвест да продължа диалога с него по чуждите теми. виж за него не мога да кажа дали положението е същото. той, като/ако се появи ще каже сам.

и да без малко да забравя да попитам...аааа що се опитвате да се изкарате толкоз дърти, бре хора?! прави ми впечатление, че само на нас с Миланиста ни казвате млади хора...все пак Невероятна е съученичка с брат ми, пък аз него не го смятам за особено дърт

First rule:I RULE!!!

Редактирано от Дидka на 09.10.07 13:53.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.