Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:25 25.04.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: 14 ромски къщи ще бъдат съборенинови [re: Дидka]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано01.08.07 18:04



Събарят се на тези които нямат старозагорска адресна регистрация ,защото няма да гласуват на изборите .Нима другите постройки да са законни





Тема Re: 14 ромски къщи ще бъдат съборенинови [re: милaниcт]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано01.08.07 18:58



тц-тц всичко се събаря, ама циганорите заплашили, че щели да съдят общината?мноого странно нямат пари за законни къщи, а за съд имат...майка ви...тъъъъъът



First rule:I RULE!!!

Тема Re: 14 ромски къщи ще бъдат съборенинови [re: Дидka]  
Автор TRlVElN (непознат )
Публикувано01.08.07 21:31



Хващам се за теб щото си последна. Та мойто мнение е, че на тия мангали нищо не може да им се направи. Така е щото правата им са по-големи от на българите. И някой техен защитник може да ме опонира веднага с идиотско изречение от рода на "Как си позволяваш да говориш така. Та те са също българи". Така е, но на теория, която няма нищо общо с действителността. Ако цял български квартал не си плати тока, което е невъзможно, кво ще стане. Ами много просто, ще им спрат тока. Но ако цял цигански квартал, не си плати използваната ел. енергия, щото нямали пари уж, кво ще стане. Ами Енергото ще си събере парите от редовните потребители т.е. българите, като им надпише сметките.

А и друго нещо, което е факт - повечето цигани са по-богати от повечето българи. Доста от тях смучат пари от социални грижи, щото се водят, че са безработни и социално слаби, а в същото време бачкат без трудов договор в различни фирми, особено строителни, дето на ден изкарват около 25-30лв.

Днеска бях в един хранителен магазин да си пазаря, а пред мен три мангала-строителни работници, като първият си поръча две лионски наденици, триста грама сирене и половин хляб. И нямали пари, а пък повечето от тях, да не кажа всички с мобилни апарати и то хубави, със сателитни антени на къщите и т.н.

Когато миналата година ми разбиха мазето, хванах единия от двамата цигани, дето го бяха направили, беше около 13-14 год. момче. Дойдоха двама полицаи и единия ми каза "Нищо не можем да направим. Той е малолетен. Може само да го нариташ малко и тва е".
Само, че въпросното малолетно лице беше българче, щеше да има последици. Родителите му щяха да платят на потърпевшия т.е. мен пари за разбитата врата и т.н.
Та тва е, да живее равноправието и законността в РБ.



Тема Re: 14 ромски къщи ще бъдат съборенинови [re: TRlVElN]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано02.08.07 14:00



всички сме на твоето мнение и нищо не можем да направим и не защото не искаме, а защото ако направим нещо от Европа-та ще ни се карат, че сме нехуманни и не ценим човешките права. аз предлагам да се прекръстим на Мангалия. мнооого ще е хубаво, ние ще сме от малцинствата и ще се възползваме от човешките си права по най-безцеремонен начин, както го правят въпросните боклуци в момента



First rule:I RULE!!!

Тема Re: 14 ромски къщи ще бъдат съборенинови [re: Дидka]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано02.08.07 19:32



13-14годишна ако чукнеш си престъпник,а ако те обере





Тема Re: 14 ромски къщи ще бъдат съборенинови [re: милaниcт]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано04.08.07 17:15



бая по-дърта съм от гореспоменатата възраст

First rule:I RULE!!!



Тема Re: 14 ромски къщи ще бъдат съборенинови [re: Дидka]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано04.08.07 17:20



Направо си престаряла,аз да ти кажа...





Тема Re: 14 ромски къщи ще бъдат съборенинови [re: Axueв]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано04.08.07 17:20



хих даааа утре отивам да си купя бастунче да си джиткам насам натам



First rule:I RULE!!!

Тема Re: 14 ромски къщи ще бъдат съборенинови [re: Дидka]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано04.08.07 17:42



Този дето те крадна няма ли да ти услужи с неговия





Тема Re: 14 ромски къщи ще бъдат съборенинови [re: милaниcт]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано04.08.07 18:57



направо да се чуди човек как да ти отоговри на тоя пост



First rule:I RULE!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.