Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:59 23.04.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: 14 ромски къщи ще бъдат съборенинови [re: милaниcт]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано30.07.07 15:04



току-що мина шествието на протестиращите срещу събарянето цигани, които представете си скандират "Искаме във Варна!". по какъв случай пък във Варна!?

First rule:I RULE!!!



Тема Re: 14 ромски къщи ще бъдат съборенинови [re: Дидka]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано30.07.07 19:09



Така ли?Бих ги подкрепил!



Тема Re: 14 ромски къщи ще бъдат съборенинови [re: Axueв]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ)
Публикувано30.07.07 19:12



И аз!





Тема Re: 14 ромски къщи ще бъдат съборенинови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано30.07.07 19:14



И аз искам да са във Варна.....



Тема Re: 14 ромски къщи ще бъдат съборенинови [re: Axueв]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано30.07.07 19:27



не мога да разбера от к'ъв зор протестират, че им събарят "къщите" като те нямат никакъв документ, че тези къщи съществуват и са платили за тях данъци, ток, вода и т.н. по кой закон аз или по-точно родителите ми ще трябва да си плащат редовно и съвестно данъци и сметки, а те ще живеят така свободни като птички,ааааа да си имаме уважението



First rule:I RULE!!!

Тема Re: 14 ромски къщи ще бъдат съборенинови [re: Дидka]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ)
Публикувано30.07.07 19:30



Не знаеш само колко си права!





Тема Re: 14 ромски къщи ще бъдат съборенинови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано30.07.07 20:25



то това, че "бай-мангал"-овците си живеят царски опирайки се на хартата за човешките права и все повече и повече я изтъркват от употреба си е всеизвестен факт само дето никой не го казва гласно. божеее не им ли писна на хората да ги търпят тия...хммм нямам точно определение, май пордот е най-близко до истината, ама не мога да бъда сигурна



First rule:I RULE!!!

Тема Re: 14 ромски къщи ще бъдат съборенинови [re: Дидka]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано30.07.07 20:34



Имаше една песен,"Аз не съм комунист.аз не съм....",крайно тъпа,между другото.

Аз не съм расист ,аз не съм краен националист даже напротив.........но,аджеба тази държавна,в частност общинска политика не я разбирам!

Общината щяла да предостави терени,където въпросните "граждани"(желаещи да живеят във Варна?!) щели да си построят жилища,но вече законни?!?

Ще си платят ли терена въпросните граждани?

На каква цена?

Знам,знам,неравният старт...но този термин има смисъл за хора ,които имат отговорност пред себе си,държавата и семейството си.
Днес минах покрай гетото на Гълъбово - кошмарна гледка,не по-различна от тази в Лозенец - къщички 2Х3,боси и голи деца....и 20 метра по-надолу.......родители на по 6 бири пред себе си?!

За какво говорим тогава?



Тема Re: 14 ромски къщи ще бъдат съборенинови [re: Axueв]  
Автор Ato (непознат )
Публикувано31.07.07 11:58



Искали оствака на Желев. Само едно ще им кажа когато започнат да работят и да си плащат данъците както правя аз токгава могат да претендират за нещо.
Щели да се оплачат в европа да и европа ще ги защити защото не саим на глават и е много лесно така да се говори от разстояние.А ние тук каво ще прави че те имат повече права от нас добросъвестните данакоплатци.
Ако да речем аз не си платя тока идват шат без ток ама те не на тях никой несмее да им спре тока. Дане говорим че голяма част от пожарите може да са пречинени от тях.
Казвам евала на кмета



Тема Re: 14 ромски къщи ще бъдат съборенинови [re: Ato]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано31.07.07 14:25



ти имаш някакви съмнения, че пожарите са предизвикани от някой друг ,а не от самите циганори?!как можа!!!

а кой сега ще сече на поразия изгоряла дървесина и ще изнася без някой копче да може да им рече?!ееее ма не толкова наивно, деееееееееее

First rule:I RULE!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.