Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:50 25.04.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Русланчо...  
Автор Axиeв (Ahiev)
Публикувано11.08.06 14:32



...стига вече,мойто момче!



Тема Re: Русланчо... [re: Axиeв]  
Автор/ (Нерегистриран)
Публикувано10.08.06 17:08



/



Тема Re: Русланчо... [re: Axиeв]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано10.08.06 18:42



пък днес не печеше много ... явно не от слънчасване ...



Тема Re: Русланчо... [re: Beco_]  
Автор Axиeв (Ahiev)
Публикувано10.08.06 18:44



Нещо хронично е,снощи имаше пълнолуние,знае ли човек?



Тема Re: Русланчо... [re: Axиeв]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано10.08.06 18:47



мдааа оно си сака доктор и сериозно лечение...



Тема Re: Русланчо... [re: Axиeв]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано10.08.06 19:08



Оф, този тъпунгер пак се е проявил. Майната му.
В "Европа" наистина има хлебарки, както на щанда със салатите има каратист-магазинер, който се мъчи да затваря кутиите с удар с ръка.
Не му отива, пък и разплисква съдържанието.
Айде на барче!




Тема Re: Русланчо... [re: Bgpunk]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано10.08.06 19:22



Пънк, запретвай ръкави, вади маркуча и почвай да чистиш клетката на слона.



Редактирано от Beco_ на 10.08.06 19:23.



Тема Re: Русланчо... [re: Beco_]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано10.08.06 19:29



Чакай, че къртя пара. Виж какво превеждам. Как може още да има такива идиоти??
Уважаеми,
Много ви благодаря за отговора ви. В момента живея в Сенегал, където търся политическо убежище като бежанец, заради кризата в моята страна. Бих желал да се ориентирам да живея около вас, за да започна добро бизнес начинание, което да ни донесе печалба.
След много молитви аз реших да се свържа с вас, вярвайки, че съм в безопасност във вашите ръце. Поради ситуацията ми на бежанец, не ще мога да предявя тези искания лично аз, нуждая се от чужденец, който да ме представя пред банката и затова се свързах с вас, за да говорите от мое име с банката и да уговорите възможностите за прехвърляне на парите във вашата страна. Имам необходимите документи и номера на сметката,както и документите за неговата смърт, всичко.
Аз ви вярвам, затова се свързвам с вас, молейки Господ да ми намери човек, който да ме поведе в правилната посока, както и да не ме предава.
Ти можеш да ми вярваш, тъй като моето момиче ми казва, че съм те намерил по божията воля, аз ще направя всичко, за да си щастлив.

Бих те помолил да се свържеш с тази европейска банка, където са преведени парите на баща ми, за потвърждение и да уговорите да бъде преведена сумата към вашата сметка във вашата страна. Информацията е както следва:
ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ



След това ще пуша нещо екзотично и почвам. Вече имам наргиле.






Тема Re: Русланчо...нови [re: Bgpunk]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано10.08.06 19:33



ти нещо хвалиш ли се?!



ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!

Тема Re: Русланчо...нови [re: лeлчeтo]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано10.08.06 19:35



Ти нещо завиждаш ли...







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.