Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:01 19.04.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Една бърза анкетканови  
Авторлeлчeтo (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 11:54



Как сте?!Сега е, чакайте да видя 12 без 20 и точно се прибирам от моя бал.Не знам за вас, но за мен това беше най-хубавия ден в живота ми.Не знам дали ше ми повярвате, ама никога не съм си и представяла, че този ден може да бъде толкова перфектен и подреден.Е, като изключим, че умряхме от жега, но да речем, че това не се брои:)Пак по-добре жега отколкото дъжд, нали?!
Разкажете ми за вашия бал. Независимо кога е бил-сега, преди 1, 2, 5 или 100 години, ако щете.На бас се хващам, че много хора доста ще се зачудят кой дявол ме е накарал да питам такова нещо, АМА сега получих факс отгоре или по-вероятно той да е от добрия дух на алкохола, който изпих снощи, та реших да ви върна мааааалко назад в спомените ви.:)))

п.с. добре, че послушах съвета да не се напия до безпаметност, защото да ви кажа имам съученици дето бала хич няма да им изглежда перфектен, като се събудят довечера или най-добре утре сутринта...:)



Тема Re: Една бърза анкетканови [re: лeлчeтo]  
Автор avramov (mettled)
Публикувано25.05.06 12:13



Честито! Пожелавам ти успешна реализация

Моят бал беше преди 9 години, в ресторанта на Загорка....нищо кой знае какво за съжаление (годините бяха тежки, неможехме да си позволим разточителство, беше малко сиромашко), но спомените остават

Редактирано от avramov на 25.05.06 12:16.



Тема Преди 11 години...нови [re: лeлчeтo]  
Автор Cтaниcлaв! (SAGITTARIUS)
Публикувано25.05.06 12:27



..много неща бяха различни, но еуфорията си остана и до ден днешен.
И тогава, както сега се търсиха богати роднини с красиви и мощни коли. Слава Богу на мен не ми се наложи да се усланям на някого. Суетата не ми е присъща.
Ресторант, веселие, много илюзии.

С няколко думи прекрасен празник.



Тема Re: Една бърза анкетканови [re: лeлчeтo]  
Автор Axиeв (морен)
Публикувано25.05.06 12:52



Не знам за вас, но за мен това беше най-хубавия ден в живота ми.....Искрено се радвам за теб!И ти пожелавам така да е и за в бъдеще!
Моят бал...преди много години,не съм го запомнил с нищо,просто не се получи съчетанието между хора,място и атмосфера,както и да е....за това и благородно ти завиждам



Тема Re: Една бърза анкетканови [re: Axиeв]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 12:57



Ахиев типично в твой стил да си говориш сам



Тема Re: Една бърза анкетка [re: лeлчeтo]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано25.05.06 13:01



Ти да не си от 12б? Щото сутринта в градската градина едни дето все още имаха сили викаха "12б, 12б ...." Както и да е. Честито и успех! Трудното тепърва започва.



Тема Re: Една бърза анкетканови [re: лeлчeтo]  
Автор zver4o ((недоук))
Публикувано25.05.06 13:36



Честито!

Преди доста години, бяха станали някакви гафове с баловете по ресторанти - разбирай изпълнения с напивания и решиха абитюриентските балове да се правят в младежкия дом /това за Ямбол, дето учех/ Под строй, в една огрооооооооомна зала, с изключително малко столове, но вечерта беше чудесна /или поне така ми се е видяла, щото гаджето се промъкна/
Ама пък цяла вечер за нас пя Васил Найденов - на живо, и Миодраг Иванов беше водещ ( кои ли са тия )
Дали добра или лоша - незабравима вечер е за всички май



Тема Re: Една бърза анкетканови [re: лeлчeтo]  
Автор droпix ()
Публикувано25.05.06 13:37



Моят бал беше хубав.
Обаче след бала едно такси ми развали настроението, като ми взе 10 кинта за 3 километра. Ама нищо - бедната душичка си е направила оборота за вечерта...
Да се похваля - избраха ме за крал на бала и една друга съученичка за кралица
Наградата беше вечеря в Шератон - едвам се наканихме да отидем след 1 месец и храната беше безвкусна, пък макар едно ядене да струваше 20 лева.
Някакви странни деликатеси и такива ми ти работи.



Тема Re: Една бърза анкетканови [re: лeлчeтo]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано25.05.06 13:40



ааааа, за преди 100 години питай Лили Иванова
ние бяхме на Партийната школа (която вече не съществува) и беше много готино. Валя ни дъжд по традиция.
Е, мина балът, с него и повечето емоции и вълнения, поизтрезняхте, оттук нататък успешен старт в живота!



Тема Какво беше...нови [re: droпix]  
Автор Cтaниcлaв! (SAGITTARIUS)
Публикувано25.05.06 13:43



... Краля на бала ми махна бана




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.