Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:21 30.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Профилактика?нови  
Автор BgpunkМодератор (стар пинокио)
Публикувано21.09.05 20:40



Понеже днес много се изписа, много мастило се изля, много думи се написаха, наложих малко профилактика. В резюме, тезата на потребителя с ник Манафче беше, че аз съм педераст, че той ще ме чука с противогаз, че имам няколко ученика осмокласника изнасилени.
Да и се превъзнесе отново СЗ като град - проспериращ и богат.
Запазих тези теми като текст, ако настоявате да четете, кажете, ще ви пращам на лична. Просто не са много приятни за лице на този форум.
Бих искал да се допитам до вас, да трия ли за в бъдеще подобни теми или да ги заключвам или....?



Тема Re: Профилактика?нови [re: Bgpunk]  
Автор Axиeв (уморен)
Публикувано21.09.05 20:52



Задавам си въпроса,ако някой ме засегне на професионална основа,как бих реагирал.....поздравявам те за трезвата реакция!
А за другото си има правилник на Дир-а и клуба....



Тема Re: Профилактика?нови [re: Bgpunk]  
Автор Fx. (познат)
Публикувано21.09.05 23:57



Според мен ако темата е лична обида към някого (напр. едикой си е педераст или нещо подобно) по-добре я трий а ако е някаква безобидна простотия просто я заключвай тя ще си потъне там където й е мястото. По принцип за мен специално е по-добре да се заключват теми околкото да се трият хем и другите да видят за какво става дума и защо Манафа например ще е скоро с бан. Иначе ако вземеш да триеш прекалено много може да се разтълкува погрешно. Ама ти си шефа ти си решаваш в края на краищата. Айде със здраве



Тема Re: Профилактика? [re: Bgpunk]  
Автор sisip (...)
Публикувано22.09.05 00:40



Аве, що се впрягаш за глупости !!!
Интернет е свободна област за мнения ама ....не трябва да се бърка свободата със "слободията".
Въпроса за триенето, заключването или препращането на лична поща на теми постнати от хора, които са се докопали до компютър след като едва ли не са "получили свобода" - разбирай изписани от Радневската Клиника, наистина е морален проблем. Ако темата се изтрие ... това би задълбочило проблемите им насочвайки ги в посока маниакално депресивно преследване от извънземни, които ги следят и трият постингите им ... същества "фантоми", които не само са завладели дир-а ами и те са самия дир заедно със сисадмините и сървърите. Неизтриването на темата би довело до вълна от съчувствие към тези хора от страна на четящите този клуб. Едно съчувствие което би прерастнало в напълно оправдано възмущение към нашите управници и здравната реформа изразяващо се в простия въпрос " Защо тия хора са антисоциално настроени, а и не се работи с тях!?!" Ако нещата са толкова зле и са необратими като процес на приобщаване към моралните ценности на обществото -то какво правят тези хора сред нас ?!?!
От дотук нписаното ... сисадмине ... имаш наистина голям проблем :-)
Обаче ... ние вярваме в твоите мъдри решения .. прости но ефективни :-)

трудно е да бъдеш бог - защото на обикновенните хора им е трудно да живеят с богове!


Тема Re: Профилактика?нови [re: Bgpunk]  
Автор indra (macondo)
Публикувано22.09.05 01:17



трий. нищо, че си нихилист

esto no es tan simple como parece


Тема Re: Профилактика?нови [re: sisip]  
Автор BgpunkМодератор (стар пинокио)
Публикувано22.09.05 12:29



Тези хора и тяхното пребиваване на свобода е все още някакъв мистичен конфликт между дейността на органите на реда и работата на центровете за психично здраве, без да забравяме и бездействието на Детската педагогическа стая.
Аз най-много да ги трия и това е. Просто жалко за усърдието им.
Ако го бяха вложили в нещо полезно, би било доста полезно за самите тях.



Тема Re: Профилактика?нови [re: Bgpunk]  
Автор мaнaфчe (нимфоманче)
Публикувано22.09.05 16:11



Аз също запазих моите теми, като текст и не се съмнявай - аз съм по упорит от теб.
Ти си един жалък комлексар, болестно пристастен към клуб Стара Загора.
Това, че си педераст е така. Ти сам си го казвал.
Ще си останеш стара самотна чанта за цял живот.
Хората като теб, не заслужават друго!



Тема Re: Профилактика? [re: мaнaфчe]  
Автор Axиeв (уморен)
Публикувано22.09.05 17:10



А хората като теб заслужават един як пердах,най-малкото!
Не можеш ли да се държиш като нормален човек,адекватно за възрастта си,не можеш ли да напишеш поне една тема от която да не лъха на пуберски комплекси,омраза към целия свят и шаблонни изрази от времето на студената война(ако знаеш въобще за какво става дума)?
Защо ли си хабя приказките......



Тема Re: Профилактика? [re: Axиeв]  
Автор мaнaфчe (нимфоманче)
Публикувано22.09.05 19:33



Да, водя нормален разговор с нормални хора.
Вчера в една от темите, посветени на БГпънк, стана въпрос за намаляването на децата в 10 основно и други училища в града, както и необходимостта от спешни мерки за намялаване на демографската криза. Обсъждахме този наболял проблема с една млада майка.

Но Ивайло Тончев реши да изтрие тази тема, поради голямата му некадърност като модератор. Бяха затрити сигурно около 50 мнения, от които само 2-3 му казваха истината в очите, а в останалите мнения изобщо не беше споменаван.

С комлексари, като него и теб не искам да имам никакво вземане даване!

Аз съм първи приятел на готините старозагорци, с тях съм обсъждал и ще обсъждам всякакви теми, ще се виждам с тях, ще си пия бирата с тях.

Но съм и върл враг на ограничените, неудовлетворените и тъпи господа, които идват в този клуб да избиват комлексите си!

Редактирано от мaнaфчe на 22.09.05 19:43.



Тема Re: Профилактика? [re: мaнaфчe]  
Автор Axиeв (уморен)
Публикувано22.09.05 19:37



необходимостта от спешни мерки за намялаване на демографската криза.
.........
Ами запрятай ръкави или нещо друго и я решавай демографската криза,нацията на теб разчита....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.