Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:50 23.04.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема До насраните модератори.... не си търсете белята!  
АвторПpиндeл (Нерегистриран)
Публикувано16.04.05 05:35



Дълбоко съм възмутен от вашето насрано поведение по отошение на моите културни мнения в клуба на нашия роден град. Този град е така осран че не виждам никакъв смисъл да се правите на толкова възвишени все едно че не можете да серете. Иде ми да ви се изсерера в устата направо. Само такива путки като Меча на Верея си мислят че едва ли не СЗ едва ли не е задминала София. Ало-о-о отворете си очите- нашият град тъне затънал до сливиците си в цигански лайна и помия. За какъв дявол ви тряба да ми триете мненийцата, а? Аз и без това рядко се изказвам. А и уж всички имат право на мнение. Е няма да я бъде тая!!! За пръв и последен път ви предъпреждавам - не го правете повече. В противен случай ще осера всяка тема по отделно ако тряба ако това се повтори. Разполагам с IP ресурсите и достъпа да го направя и ще го направя- не ме карайте да го доказвам. Такива путьовски реплики от сорта : "po dobre e da se prestane s glupostite" няма да търпя, така че не си правете труда да ми отказвате достъп. Има сумати други хора които са на моето мнение и им се налага да ви понасят. Като знак на добра воля ви позволявам да изтриете тази тема тъй като тя е само за вас. Но не си помисляйте да го правите с други мои мнения. Не е моя грешката че съм се родил в мизерен град като СЗ. Знам че речника ми е като на селянин но в крайна сметка съм от Кольо Ганчево. Сигурен съм че и вие не сте по добре когато не се правите на Софиянци извън клуба. Атова беше такъв хубав клуб преди да се появите- модератори: модерирайте ми сутрешните говна. За сега чао и се дръжте прилично



Тема Re: да бъдеш какъвто искаш,нови [re: Пpиндeл]  
Автор divna (огнено)
Публикувано16.04.05 11:55



не мога да отрека, че за личностното развитие има значение в каква среда си расъл, но дали си такъв какъвто искаш зависи особено от теб и е глупаво да се оправдаваш с обстоятелствата на средатасамао, нали затова се развиваш, за да бъдеш какъвто искаш, а не какъвто си създаден

танцувай по ръба на острието


Тема Забелязвамнови [re: Пpиндeл]  
Автор ALEX_D_GREAT (===> VELIK)
Публикувано16.04.05 16:16



че имаш някакво особено влечение към лайната. От къде ли идва , мога само да гадая. да не си хапвал конски фъшкии като малък в Кольо Ганчево и да са ти се усладили . А защо не ?

NIL ADMIRARI !!!


Тема Re: Забелязвамнови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор lachistein (дете-сноб)
Публикувано16.04.05 16:48





Коронацията предстои.




Тема Re: Забелязвамнови [re: ALEX_D_GREAT]  
АвторПpиндeл (Нерегистриран)
Публикувано16.04.05 16:49



В град като нашия към какво друго да имам влечение? Виж за конски фъшкии не се бях сещал. Може би трябва да нападнем модераторите с торба фъшкии из засада. Призовавам за съучастие.



Тема Re: Забелязвамнови [re: Пpиндeл]  
Автор divna (огнено)
Публикувано16.04.05 19:39



че какво му е толкова на нашия град, къде толкова си ходил и каква база са сравнение имаш и като видиш лайна хващай лопатата и рини вместо само да хленчиш, кой да ти изчисти местенцето?

танцувай по ръба на острието


Тема Re: До насраните модератори.... не си търсете белята!нови [re: Пpиндeл]  
Автор lutarМодератор (Don Cheater)
Публикувано17.04.05 11:20



Хммм. Не само ще трия всака твоя тема в която така обичаш да показваш фекалийте си каде ли не, но и ще банвам. Казваш си имаш торба с IP-та. Случайно да ти става ясно, че заради теб мога да банна цяла зала или цял квартал. Има и други начини да се обадя на доставчикати и да ти спрат нета, пък ти после отиди да ги питаш защо. Има и трети начин да дойда там кадето чаткаш и да ти направя главата да изглежда на думичката, която толкова обичаш.

При следващо заяждане в твой стил или тема от любимите ти си вън.

П.С. Като ти казах, че ще те банвам нямах в предвид proxy-та а дирекно теб.

Редактирано от lutar на 17.04.05 11:25.



Тема Re: До насраните модератори.... не си търсете белята!нови [re: lutar]  
АвторToи (Нерегистриран)
Публикувано17.04.05 19:47



Ти изобщо не си в 4ас........................


Ха-ха-ха




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.