Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:52 29.09.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Нова Година - Къде?  
Автор bratovcheda (спорт)
Публикувано22.11.04 15:18



Къде ще празнувате Нова Година?
Ние (аз жената и компанията) се чудим къде да измислим да отидем на Нова Година. Искаме да не е далеч от Стара Загора, да се стига с кола, да има организирана празнична вечеря (програмата е предимство) и да е хубаво ама наистина много хубаво.
Помогнете ни с идеи, че вече няма време и предполагам повечето ще са резервирани.



Тема Re: Нова Година - Къде?нови [re: bratovcheda]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa (Cornholio)
Публикувано22.11.04 20:53



Тва е доста добър въпрос. Но за съжаление нямам никаква идея човече. Дано другите ти помогнат за избора ти!

Мирът е изписан върху острието на Мечът на Августа Траяна!


Тема Re: Нова Година - Къде?нови [re: bratovcheda]  
Автор Бизи (минаващ)
Публикувано23.11.04 09:50



Мдам...проблем ще е тази година да се намери място, където да се изкара тази нощ.
Лошото е, че ще се работи на 31-ви и дори такива, като мен, които предпочитат празнуването у дома няма да имат възможност за елементарни приготовления. Предполагам, че заведенията, които ще работят ще бъдат претъпкани, а цената на ковертите ще са бомбастични.
Кофти тръпка
С интерес ще чета предложенията... аз лично си мислех за някой по-просторен ресторант, къдено задимеността няма е натрапчива...примерно в х-л Железник, но нямам идея как ще стоят нещата за празниците




Тема Re: Нова Година - Къде?нови [re: Бизи]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa (Cornholio)
Публикувано24.11.04 10:00



Ето ти вече си се ориентирала, при тва изборът ти не е лош!

Мирът е изписан върху острието на Мечът на Августа Траяна!


Тема Re: Нова Година - Къде?нови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Автор Бизи (минаващ)
Публикувано25.11.04 14:43



Работата е там, че винаги съм мечтала за "голямото фиаско" , което в родните ни градчета все не може да се реализира .... ...
То сега какво е...едно хорце пред общината и всеки по пътя си...


Представата ми за новогодишната нощ е да се вечеря леко у дома и след това в близките часове до полунощ да се отиде на място, където са събрани хора, които се веселят и танцуват в очакване на "Часа"...да си работят бутки, където всеки да може да си купи по нещо топло и преди всичко - музика, светлини и усмихнати лица...
е, тва е!...мечтииии..... и бира АРИАНА
/не че пия бира, ама/



Тема Re: Нова Година - Къде?нови [re: Бизи]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa (Cornholio)
Публикувано25.11.04 17:05



Еми то навсякъде в България се празнува така. Какво му е лошото на хорото, още повече в комбинация с една 2л. АРИАНА?

Мирът е изписан върху острието на Мечът на Августа Траяна!


Тема Re: Нова Година - Къде?нови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Автор Бизи (минаващ)
Публикувано29.11.04 08:19



еее...хорцата са чудесно нещо, но само за няколко часа
въпреки, че има нещо вярно в това, че ние българчетата сме така устроени,че винаги чакаме някой друг да се погрижи за този празник...
Преди години чакахме на новогодишната програма, сега аз пък очаквам общинарите да измислят нещо...
както и да е... Тя Новата така или иначе ще дойде




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.