Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:19 27.09.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема nai-gotinoto u-shte  
Авторobi4am (Нерегистриран)
Публикувано26.07.01 17:18



znaete li koe e nai-gotinoto y4ilishte v stz? ha ha tova e romen rolan, naistina vi kazvam
4ao



Тема Estestveno!!!нови [re: obi4am]  
АвторAdiG (Нерегистриран)
Публикувано27.07.01 01:22



Ti tam li u4i6?



Тема Re: Estestveno!!!нови [re: AdiG]  
Авторobi4am (Нерегистриран)
Публикувано08.08.01 13:46



ne, ne y4a tam. az vsyshtnost tazi godina zavarshih, no napravo me e sram da kaja koe y-shte, no shte kaja- ruskata. mnogo q mrazq!!!



Тема Re: nai-gotinoto u-shteнови [re: obi4am]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано08.08.01 19:20



През 1964 - 65 учих в това училище . Тогава беше първо и второ средно . Наистина училището беше най - хубавото в града . Коридорите блестяха - мозайките ги мажеха не знам с какво , но се пързаляха като ледена пързалка . Всички стаи бяха с паркет . Прословутите тоалетни , имаха съвсем приличен вид . Френската гимназия беше в сградата на сегашното 6 то училище . Много неща са се променили - кое за по добре , кое за по зле - като нас хората ...



Тема Re: nai-gotinoto u-shteнови [re: Ивaн]  
АвторNevena (Нерегистриран)
Публикувано24.08.01 08:04



Az uchih v "Romain Rolland" prez 1984-85g i imam mnogo hubavi spomeni ot tam. I sega poniakoga mi e muchno za tam. Poveche ot desetiletie ne sum se vrushtala v rodinata, a v Stara Zagora ne sum hodila ot 89g. Vupreki, che sum prekarala po-goliamata chast ot jivota si v Sofia, kogato me pitat za Bulgaria, vinagi pred ochite mi izpukva Ayazmoto, bul. Lenin s uhainite prez mai lipi, spomniam si purvia kontsert na "Shturtsite", na koito otidoh sus suuchenitsite (beshe na Ayazmoto), topolite krai kanala, zalata s krivite ogledala na Ayazmoto. Ostanaha mi dobrite priateli i ......... spomenite. Ima li niakoi na borda, zavurshil prez 1989 godina?



Тема Re: nai-gotinoto u-shteнови [re: Nevena]  
Авторm (Нерегистриран)
Публикувано30.08.01 06:50



Nevenche,
eee, mi to zalata s krivite ogledala otdavna ia niama be, predi godini niakuv lud vlizal i gi napravil na sol :((
Inache az sum zavurshila '94
pozdrav



Тема Re: nai-gotinoto u-shteнови [re: obi4am]  
Автор Bopбиc (дякон)
Публикувано04.09.01 23:17



и в езическата си имат много отрицателни черти като всички училища в този град...но всеки за себе си решава кое даскало е най! обаче тази година за ег-то ще бъде много зле защото практически ще са раделени на 4! в две сгради(тази на 11то и тази на "железник") на две смени!
това е от мен...

Удивително е какво може да се направи само с един нож!!!


Тема Няма ли я залата?!нови [re: m]  
АвторAdiG (Нерегистриран)
Публикувано13.10.01 00:13



Че аз ходих преди 3 години някъде...значи след тва са я разбили...гадно



Тема Нееенови [re: Bopбиc]  
АвторAdiG (Нерегистриран)
Публикувано13.10.01 00:16



На 3 е разделена-8-те класове ( заедно с моя милост) в 11-то, 9. и 10. в малкия корпус на Железник, а двата 11-ти -в големия



Тема Re: Нееенови [re: AdiG]  
Автор Bopбиc (дякон)
Публикувано13.10.01 11:33



еее не точно....ами вие нали сте на занимавница :) след даскало така че....а и 9,10 и 11те класове са в един и същ корпус на даскалото в Железник....и за тва са на две смени....11те класове са преди обяд сега.....а иначе другия корпус си е зает от Железник!

Удивително е какво може да се направи само с един нож!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.