Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:32 19.05.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ST.gradнови  
Авторmnemozina (Нерегистриран)
Публикувано21.08.02 17:38



vyzmojno li e da plashtam i dvete /ili i trite/ legla v staq v Studentski grad, za da jiveq sama v neq? i ako e, KAK?



Тема Re: ST.gradнови [re: mnemozina]  
Автор Nevena (приземих се)
Публикувано27.08.02 23:43



ne. ili pone ne e zakonno, ui kato tova e vid socialna pridobivka i e subsidirano direktno i indirectno ot VUZovete. Ima studentski suveti za predotvratiavaneto na zloupotrebi



Тема Re: ST.gradнови [re: mnemozina]  
АвторRick (Нерегистриран)
Публикувано07.09.02 18:30



Mojesh da jiveesh sama v staya s edno leglo.



Тема Re: ST.gradнови [re: mnemozina]  
Автор HAMELEONA (хамелеон)
Публикувано08.09.02 09:21



Абсолютно вси4ко е възможно!

ReD | VaNdAL


Тема Не става.нови [re: mnemozina]  
Автор Бarepa ()
Публикувано11.10.02 14:41



Има един начин- намираш си съквартирантка, която всъщност живее на квартира. Може и две такива да намериш. Но това си носи и рискове- ако разберат, а това е мн. вероятно могат да ти измислят наякакво наказание или най-малкото веднага да ти настанят други. Инспектори и др. подобни много мразят това (и с пълно право). Аз също мразя такива, защото някои хора няма къде да живеят, а други се правят на тарикати Затова по-добре се ориентирай в стаи за двама или един човек (има и такива) нейде на семейните.
Пък и кво се офлянкваш- какъв ти е проблема да живееш с някой?



Тема Re: Не става.нови [re: Бarepa]  
Авторmnemozina (Нерегистриран)
Публикувано12.10.02 12:11



problemyt mi e che sutrin dokato se sybujdam se smeq mnogo i kreshtq razni raboti za shtastieto i krasotata da si jiv, osven tova obicham da tancuvam burno i da peq falshivo, osven tova ne moga da ucha pokraj drugi hora, osven tova si govorq sama, osven tova vecher zadyljitelno pravq orgii i t.n...tezi prichini stigat li ti? no nqma problem, veche jiveq na kvartira, ne se trevijete za men... :)



Тема Re: Не става.нови [re: mnemozina]  
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано13.10.02 18:18



искаш ли да се запознаем, аз си търся точно такава приятелка.....



Тема Re: Не става.нови [re: @]  
Авторmnemozina (Нерегистриран)
Публикувано15.10.02 19:44



ehaaaa...iskam, razbira se!!! naj-setne se poqvi nqkoj da me haresa takava!



Тема Interesno :o)нови [re: mnemozina]  
Автор Heoтpaзимa (Обречена)
Публикувано16.10.02 08:38



Che kakvo my e loshoto na tova da si vesel, shtastliv i optimistichen chovek. Ako biah stydentka i az shteshe da e dobre da sme zaedno, no ne sum vse oshte :( Az puk lesno izpadam v golemi depresii i moje bi togava ti shteshe da mi pomagash.

P.S. : Produljavai v sushtia dyh. I az se opitvam da pea i az pea falshivo. I obicham da igraia, no samo kogato sum sama. Inache se pritesniavam i ne se chyvstvam dobre v kojata s

¤I had a little love, now I'm back for more ¤


Тема Re: ST.gradнови [re: mnemozina]  
Автор FEAR (soulkeeper)
Публикувано18.11.02 07:53



Ami ako si gotova da plastash po 60lv na mesec sto ne otidesh na kvartira??? Plus tova e neleglno, zastoto az dokato biah student v BG imah staia obache ne mi haresvashe i si naeh chitalnia samo za men, ama na mesec za 2te plastah 50lv. A ako znaesh kakvi myki biaha dokato si ia vzema taia chitalnia... triabvashe da obiasniavam za kakvo mi e kakvo ste pravia tam i t.n.

If you are affraid so I am somewhere around you... don't worry I will come



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.