Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:48 16.06.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Студентски заем  
Авторrpиr (Нерегистриран)
Публикувано22.08.09 13:09



Хора, имам проблем. Приеха ме да уча в Германия, магистратура, която започва септември. Но така и не успях да намеря 6000 евро за да си платя за двата семестъра. А не вярвам някоя банка да ми даде заем ей така, аз нямам имот да заложа. Дайте някаква идея.



Тема Re: Студентски заемнови [re: rpиr]  
Авторldea (Нерегистриран)
Публикувано25.08.09 05:24



Искай частен заем от богат роднина/познат (напр работещ в чужбина).
Искай спонсорство от някоя фирма/банка (М-тел дава стипендии на свои служители - но се обвързваш с договор за работа; също и Макдоналдс). Зависи и каква е специалността.



Тема Re: Студентски заемнови [re: rpиr]  
Автор anonim4ooo (новак)
Публикувано25.08.09 17:28



Всеки се простира според чергата си. Не после да се завърнат някои пишман студенти и да гледат "отгоре" сънародниците си. Още си спомням с ПОКЪРТИТЕЛНА досада думите на люПка качакова "Срам ме е от вас". И аз искам да подкарам космическа совалка, ама надали ще ми се отдаде този шанс:)))
Магистратури и в България - дал Господ!И при това -на твърде разумни цени.



Тема Re: Студентски заемнови [re: anonim4ooo]  
Автор Schmidt (новак)
Публикувано29.08.09 18:40



Дрънкаш глупости




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.