Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:07 07.06.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Work&Travel USA 2008  
Автор holly (дръзка)
Публикувано09.11.07 17:47



Мисля, че е време за новата тема Work&Travel USA 2008, където да има полезна информация, за всеки решил да работи и пътува в USA през лятото.
Като начало се порових малко в нета относно информация за цените на програмата на повечето фирми в България, какви скрити клопки има, за да бъде цената възможно най-ниска. Подобна табличка имаше и за миналата година, добре е да продължим традицията. В началото на октомври цените бяха доста под обичайните, които сме свикнали да виждаме, уловката всъщност е тази, че се заплаща за разрешително за работа само за 3 месеца, такива бяха офертите на Integral, Orange, Usit Colours и други знайни и незнайни фирми.


Цените са за програма без осигурена работа, с 4 месечно разрешително:


1 2beone $489.00 допълнителни разходи 20+25 lv

Цената на 2beone е сравнително ниска, но като се прибавят и допълнителните разходи, които студентът заплаща, сумата става около $525, повече от наистина най-ниските оферти.

2 IBC $507.00 допълнителни разходи 27lv

И тук цената с допълнителните такси става около $530

3. Integral $509.00 допълнителни разходи 25 lv

Тук отново имаме допълнителни такси, с които цената скача на $525

4. В момента Orange нямат обявени цени на сайта си, регистрацията става единствено в офисите им, не е известно дали имат и допълнителни такси.

5. Поликонтакт $399.00

Не е известно дали се включват и други допълнителни такси, има и доста отрицателни отзиви от участници.

6. SW $325.00

Тук на сайта изрично е посочено, че няма допълнителни такси, но за да се възползвате от тази цена трябва да доведете 2ма свои приятели

7. На сайта на Тодоров&Co няма обявени цени, при регистрация обаче пише следното: "освен регистрационната такса СЛЕД като сте одобрен/а, се заплащат и допълнителни такси, които се определят от съответните оператори и варират за различните програми"

8. Usit Colours $539
Usit Colours тази година имат няколко цени в зависимост от срока на разрешителното за работа. Побързали да се запишат още през октомври на цена от $399, сега могат да удължат работното си разрешително, но трябва да доплатят до новата цена, която от 1 номеври е $509. С новата мода на работни разрешителни за 3 месеца, много е вероятно повечето участници да не са в състояние да покрият разходите си за програмата.

9. Vector $515
Нямат допълнителни такси.

10. Zip Travel $508
Нямат допълнителни такси.

Мечтая за тройка с Анджелина Джоли и Брад Пит

Редактирано от holly на 09.11.07 17:53.



Тема Re: Work&Travel USA 2008нови [re: holly]  
АвторMlNS_Leon (Нерегистриран)
Публикувано09.11.07 22:01



Здравейте догодина мисля да замина на бригада в USA но ми се ще тъй като съм първа година да си взема пълния пакет с осигурена работа.Въпроса ми е късно ли ще е да се запиша в програмата след като си взема изпитите от първия семестър ??? Искам да ви попитам като се заминава толкова рано (май месец) изпитите за втория семестър се взимат като се върнеш наесен прав ли съм ? Къде ще ме посъветвате да отида и въобще ако има някой препъни камък го кажете. Преди 2-3 дни ходих до 4 фирми ще ги степенувам по това коя най много ми хареса
1. IBC
2. Usit Colours
3. ToBEone
4. Viking

Благодаря ви предварително !!



Тема Re: Work&Travel USA 2008нови [re: MlNS_Leon]  
Авторйoвaн (Нерегистриран)
Публикувано12.11.07 17:25



само едно ще ти споделя http://www.vobg.net/article.php?id=24586&category=2



Тема Re: Work&Travel USA 2008нови [re: holly]  
Авторnebullla (Нерегистриран)
Публикувано12.11.07 23:46



ima cena 489 + 40lv



Тема Re: Work&Travel USA 2008нови [re: MlNS_Leon]  
Авторlevron11 (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 15:19



Здравей,
Бил съм по програма W&T в САЩ с Вектор1 и знам, че не е проблем да се запишеш за участие след първия семестър, все пак срокът за записване продължава до април. Съветвам те да подбереш фирма която да ти предложи добра оферта за САЩ, това има значение за да може да направиш добри пари, а не ниската такса която плащаш тук на агенцията. Аз съм много доволен от Вектор1 и от обслужване и от оферти които предлагат, техните са само подбрани. Ако искаш да заминеш за САЩ след като си вземеш изпитите за да не ти остават за есента, запиши се за оферта с по-късна старт дата - 10/15 юни, до тогава ще успееш..:)



Тема Re: Work&Travel USA 2008нови [re: holly]  
Авторot4aqna (Нерегистриран)
Публикувано26.11.07 05:46



в момента съм 4ти курс и много ама много искам да видя Аляска. чух че има неписано правило да не се дава виза на студенти 4ти курс? да се отчаям ли тотално???





Тема Re: Work&Travel USA 2008нови [re: ot4aqna]  
Автор e2e (човек)
Публикувано26.11.07 16:48



луда ли си, в началото на визовата кампания, а именно януари месец се издават визи навсякъде, за всекокурсници...

We all go a little mad sometimes...


Тема Re: Work&Travel USA 2008нови [re: e2e]  
Авторot4aqna (Нерегистриран)
Публикувано26.11.07 20:58



oh dano... 4e ve4e adski sam se navila



Тема Re: Work&Travel USA 2008нови [re: ot4aqna]  
Авторlevron11 (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 14:54



никакъв проблем не е че си 4 курс, можеш спокойно да се запишеш още сега и да си кандидатстваш. да, най-рано можеш да идеш за виза през януари.....



Тема Re: Work&Travel USA 2008нови [re: levron11]  
АвторДparo Дoлapa (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 12:48



някой записал ли се е вече , и ако да за къде ще пътувате тази година .. не ви ли плаши че $ пада много



Тема Re: Work&Travel USA 2008нови [re: Дparo Дoлapa]  
Авторex-ot4aqna (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 17:00



men ne. iskam samo da si pokriq razhodite, a ako izkaram i otgore extra. ne me ubivaite s kamyni. iskam da vidq alaska :) zapisah se.



Тема Re: Work&Travel USA 2008нови [re: levron11]  
Авторex-ot4aqna (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 17:01



super super. blagodarq za otgovora :)



Тема Re: Work&Travel USA 2008нови [re: e2e]  
Авторalaska (Нерегистриран)
Публикувано01.12.07 14:00



здравейте!

някой, който вече е бил в Аляска, може ли да ми каже къде е по-добре от гледна точка на възможност за втора работа и транспорт - Anchorage или Fairbanks?
казаха ми, че в Анкоридж няма възможност за втора работа, докато във Феърбанкс може да се намери.. Не знам каква е логиката.
А за транспорта - в Анкоридж, понеже е по-голям град, предвижването било проблем.

Вие,хора с опит, как мислите?

Благодаря предварително!





Тема Re: Work&Travel USA 2008нови [re: holly]  
Автор vaa_nya (непознат )
Публикувано01.12.07 17:37



Здравейте


Срещу 695$ с включен Sevis предлагаме следните условия за "Work and travel 2008" :
в цената са включени: DS 2019; здравна застраховка за 4 месеца, такса Sevis, една работна оферта, телефонна карта за разговори в САЩ, личен супервайзор, който ще ти помага през целия период на престоя ти, помощ при намирането на самолетен билет, заминаване на кредит (безплатни консултации с кредитен консултат, помощ за вземане на банков кредит)
в цената не са включени: самолетният билет, интервюто в посолството, банковата такса за превод на сумата в САЩ ( 15$), такса за записване 25 лв.

Ако някой от Вас се интересува, може да се свърже с мен на vani.ivanova@gmail.com



Тема Re: Work&Travel USA 2008нови [re: holly]  
Авторzaloalozhi (Нерегистриран)
Публикувано10.12.07 17:11



Zdraveite, poglednah parvoto mnenie na holly i e super, che ima takava kratka informatsia za firmite. Hubavo e obache da se update-va, zashtoto az poglednah parvata firma ot spisaka na Holly i veche ima promiana
-TOBEONE-i na saita im pishe, che self placement sa $499 i che niama nikakva taxa za zapisvane. Kato hodih do tehen ofis pak taka kazaha, daje ima namalenia za patuvalite ve4e s tiah i ako se zapishat pove4e hora, ama nz kolko tochno.
Hubavo e da kajete koi firmi imat full refund pri otkaz na visa, che i tova si e vajno za uspokoenie, tobeone kazaha, che imat, mai i usit, i orange.



Тема Re: Work&Travel USA 2008нови [re: zaloalozhi]  
Авторyoyo (Нерегистриран)
Публикувано14.12.07 12:29



zasto zapochvam da si mislia che ti rabotis v tazi firma ... haha
dali puk da ne pusna edin link kum edna statia v vestnik standart ot liatoto ... hoho



Тема Re: Work&Travel USA 2008нови [re: yoyo]  
АвторCruise пak в USA (Нерегистриран)
Публикувано02.01.08 23:15



Линка го има публикуван от йoвaн (Нерегистриран) на 12.11.07 17:25 . Някой ако мпже да даде повече инфо за тази фирма цитирана във статията ToBeOne ( http://www.vobg.net/article.php?id=24586&category=2 ). Хванаха ми окото добър сайт добри оферти (публикувани на сайта, но дали са реални ???)
Ще бъда благодарен ако някои ми даде инфо ->



Тема Re: Work&Travel USA 2008нови [re: Cruise пak в USA]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано03.01.08 14:22



Не се безпокой. Записвай се смело.

Коя оферта те грабна?



Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!



Тема Re: Work&Travel USA 2008нови [re: Cherniq]  
АвторCruise пak в USA (Нерегистриран)
Публикувано03.01.08 21:10



Shuttle Driver в Nantucket, MA, но ме отрязаха искат книжка от масачузец само ако си бил там и си искарал книжле. Ти ползвал ли си и услугите им и бил ли си на острова?



Тема Re: Work&Travel USA 2008нови [re: Cruise пak в USA]  
Автор e86 (непознат )
Публикувано04.01.08 00:58



Аз се записах с Orange. Като място съм се насочил към Денали Парк, АК. Забелязах от предишни теми, че доста хора от тука са ходили нататък. Какви са ви впечатленията? Гледам, че на job fair-a ще има доста оферти за там. Някои колега-ентусиаст за Денали?





Тема Re: Work&Travel USA 2008нови [re: e86]  
АвторPetar (Нерегистриран)
Публикувано13.01.08 01:21



Последното предложение което видях в Студентски Град и много ми допадна е на тая фирма.: http://ustaxcare.com/wat/prices.html.
Цената им с Оферта е $499.
Драннах им един телефон за повече инфо, казаха ми че досега са се занимавали повече с H-2B отколкото с J-1, но имат страхотна цена.
Нямат такси и други глупости,поне така разбрах от разговора ми.
Някои да си каже мнението за тях? Или на познати?
Аз и приятелката ми искаме да се записваме и бих искал да чуя някои преди това.
Мерси на всички



Тема Re: Work&Travel USA 2008нови [re: Petar]  
АвторTanya (Нерегистриран)
Публикувано14.01.08 11:52



Moq priqtelka beshe na H2B s Ustaxcare prez lqtoto na 2007 i ostana mnogo dovolna.



Тема Re: Work&Travel USA 2008нови [re: Tanya]  
АвторPetar (Нерегистриран)
Публикувано15.01.08 05:45



Кажи ми нещо повече. Какво са правили? Добре ли са плащали?
В кои шат са били?
Ние сме се насочили някаде по Източното краибрежие.
Моля сподели малко повече подробности ако може.
Благодаря ти



Тема Re: Work&Travel USA 2008нови [re: Petar]  
АвторTanya (Нерегистриран)
Публикувано15.01.08 09:46



Moqta priqtelka raboteshe v raiona na Washington kato servitiorka, nadnicata ne e bila visoka, no e imalo mnogo bakshishi i e uspqla da spesti dobri pari.



Тема Re: Work&Travel USA 2008нови [re: Tanya]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано20.01.08 22:52



Какво значи добри пари?





Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!

Тема Re: Work&Travel USA 2008нови [re: Cherniq]  
АвторPetar (Нерегистриран)
Публикувано22.01.08 02:27



I az tova iskam da popitam? Какво е "добри" пари?
Мерси много за информацията



Тема Re: Work&Travel USA 2008нови [re: Petar]  
АвторTaня (Нерегистриран)
Публикувано22.01.08 16:16



Почти петцифрена сума





Тема Re: Work&Travel USA 2008нови [re: Taня]  
Авторивaн (Нерегистриран)
Публикувано22.01.08 16:30



искам да замина с Fletcher Lynd -- www.studentskibrigadi.com
Някой да зане нещо повече за тях?
Kазват че били на пазара 15 години?

Отзиви?





Тема Re: Work&Travel USA 2008нови [re: Taня]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано23.01.08 19:10



Глей са:
$<0 - 1999 - двойка
$2000 - 4999 - тройка
$5000 - 11999 - четворка
$12000 - 24999 - петица
$25000 - + - шестица



Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!



Тема Re: Work&Travel USA 2008нови [re: Cherniq]  
АвторLemma (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 20:37



Черния, за чисто ли говорим или.. ? ; )
Към 20 000 - 25 000 знам само за сервитьори.



Тема Re: Work&Travel USA 2008нови [re: Cherniq]  
Автор e2e (човек)
Публикувано23.01.08 23:42



ебати скалата изкара брат, заклевам се :> ахахахаха

We all go a little mad sometimes...


Тема Re: Work&Travel USA 2008нови [re: Cherniq]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано24.01.08 21:08



батка, ти колко шестици удари



...no problema mañana



Тема Re: Work&Travel USA 2008нови [re: Lemma]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано24.01.08 23:47



Под "чисто" имам предвид сумата спестена след покриване на такса програма, джобни, самолетен билет, такса за кандидатстване за виза....наем в САЩ, транспорт, всички разходи за водене на нормален живот.
Харчове за екскурзии и купуване на дрехи се добавят към спестените пари.



Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!



Тема Re: Work&Travel USA 2008нови [re: snobar]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано25.01.08 00:21



Охооооо....г-н модераторе






Базикам се, никога не съм изкарвал кой знае кви пари. Но направих скалата за оценка, за да дам шанс на хората да си сверят часовниците.

Сещам се първата година като пристигнах в САЩ имаше един пич, който вече беше ходил веднъж и беше спестил 3000 кинта. Всичко го гледахме в очите и мислехме, че ни будалка. Но тогава 3 бона се бяха добри пари в БГ. Можеше да се купи отлична вектра, че и за фолио за затъмняване на стъклата да остане
После се светнах, кои са отличници, и кои луузъри



Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!

Редактирано от Cherniq на 25.01.08 00:23.



Тема Re: Work&Travel USA 2008нови [re: e2e]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано25.01.08 00:27



Що, кво й е



Получих оплаквания от бригадири от Нантакет, че скалата била силно занижена
шестицата там била над 35К
Сега и от Аляска ако се оплачете... ще трябва да правя промени



Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!

Тема Re: Work&Travel USA 2008нови [re: Cherniq]  
Автор e2e (човек)
Публикувано26.01.08 05:30



ееех, и да си алчен не е лесно, ей :>

We all go a little mad sometimes...

Тема Re: Work&Travel USA 2008нови [re: e2e]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано27.01.08 22:40



Къде е алчността в случая





Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!

Тема Work&Travel USA 2008нови [re: Cherniq]  
АвторKeти (Нерегистриран)
Публикувано02.02.08 13:18



Някой знае ли как вървят визите тази година?Има ли минали вече през интервюто за виза?





Тема pitaneнови [re: Cherniq]  
Авторusa (Нерегистриран)
Публикувано02.02.08 21:36



imam slednia vapros.ima li 6ans da mina interviuto v usa posolstvoto za studentska brigada s fal6iva studentska kni6ka



Тема Re: Work&Travel USA 2008нови [re: Keти]  
Автор e2e (човек)
Публикувано02.02.08 21:57



вървят както всяка година...едни взимат - други не успяват



We all go a little mad sometimes...

Тема Re: Work&Travel USA 2008нови [re: e2e]  
АвторKeти (Нерегистриран)
Публикувано03.02.08 00:01



еее не че съм очаквала друго:)по-специално ме интересува 4 курс?пускат ли ги или?



Тема Re: pitaneнови [re: usa]  
Авторwatman (Нерегистриран)
Публикувано03.02.08 20:02



ne



Тема pitamнови [re: usa]  
Авторkotvera (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 11:34



a da popitam moga li da se qvq na intervu s uverenie na koeto e zapisano 4e sam prekusnal s pravo da polagam izpiti?



Тема Re: pitamнови [re: kotvera]  
АвторJ1-ka (Нерегистриран)
Публикувано11.02.08 15:09



Четвъртокурсниците взимат визи.
Тези с фалшивите книжки - не . Ако някой го интересува мога да разкажа как и защо ги "хващат" и най-вече какво се случва после.
Прекъснали студенти нямат право да участват програмата, каквото и да пише като допълнение в уверението.



Тема Re: pitamнови [re: J1-ka]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано11.02.08 22:34



Я кажи защо и как ги хващат, и какви са последствията, че ми е интересно


Предполагам, че сега като няма Н2Б-та ще има доста хора, които ще се пробват с фалшиви книжки и консулите ще си отварят очите на 16. Но ми е интересно каква е процедурата за "хващане"



Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!

Тема Re: pitamнови [re: J1-ka]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано11.02.08 23:01



Предполагам, че ползват тоя регистър


но в него данните се ъпдейтват с известно забавяне



Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!

Редактирано от Cherniq на 11.02.08 23:01.



Тема Re: pitamнови [re: J1-ka]  
Авторusa (Нерегистриран)
Публикувано11.02.08 23:52



naistina 6te te pomolia da razkaje6 podrobno za kakvo stava duma.za6to i kak gi hva6tati nai ve4e za posledicite .za6toto az poznavam li4no hora koito sa minavali minalata godina



Тема Re: pitamнови [re: usa]  
АвторJ1-ka (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 11:06



Съжалявам, че се забавих с отговора.
Последствията са, че фалшивите документи се изпращат съм следствието и се завежда дело за документна измама. Преди нещата доста се проточваха, даже това лято в съда влизаха случаи от 2002 год , но сега май доста по-бързо се стига до тази инстанция... Нали знаете - ЕС, борба с корупцията....
Ако човекът е студент към университета, но е фалшифицирал част от информацията, се подава и сигнал към университета за прекратяване студентските права на лицето.
А що се отнася до това как ги хващат - начините са много, разчита се както на специализирана техника, така и на унверситетите и на човешкия ресурс, а във fraud отдела са много добри. Не съм сигурна обаче, че ако разкажа какво точно "издава" една фалшива книжка или уверение, няма да cross the line, така че, ще се въздържа от детайли.



Тема Re: pitamнови [re: J1-ka]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано18.02.08 20:45



"Чувал" съм за човек, който 2004 е заминал с фалшива книжка. Явно чат пат системата има пропуски. Иначе не се съмнявам, че американците действат на ниво:)

Според мен фалшивите книжки се хващат по:
- графологична експертиза
- използване на книжки, които са отпечатани след датата на прием на студента в университета
- незнам дали няма начин за изследване на стареенето на мастилото
- проверка в онлайн системата
Чудя се дали скенера за отпечатъците не снема още някаква информация за кандидатите.

Иначе, мерси за отговора.





Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!

Тема Re: pitamнови [re: Cherniq]  
АвторJ1-ka (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 09:48



Моля


Ами освен отпечатъците друга информация не снема, пък то и какво толкова може да ти се взиме от пръста - кръв и епителни клетки за ДНК, но това няма как да не го усетиш ако е така
А иначе системата, както всяка друга има пропуски, важното е колко са.



Тема Re: pitamнови [re: J1-ka]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано19.02.08 23:36



Въпреки, че не знам точно какви приспособления закачат по тялото ти като те тестват на детектора на лъжата (не теб конкретно, де

) съм се чудел дали и тоя пръстов отпечатък не работи частично на такъв принцип и не взема някакви данни за моментното стресово състояние. Примерно микротрептенето на пръстите, което може да поставя дадена група интервюирани в някаква по-рискова група. Някаква такава американска секретна военна технология
Явно не съм бил на прав път.

Take care:)



Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!

Тема Re: pitamнови [re: Cherniq]  
АвторJ1-ka (Нерегистриран)
Публикувано20.02.08 10:48



Ами мен са ме закачали на детектор на лъжата, ако трябва да сме честни. Ако много се съсредоточиш и отпуснеш може и да излъжеш машинката за един- два въпроса, но това, което се случва в при следващите въпроси е, че явно се превъзбуждаш от тази кратка победа и нататък - край...Специално за машинката за отпечатъците - доста филми си гледал ,но пък може да пробваш да патетноваш идеята

. Определено се преценява стреса и общото излъчване на интервюирания във всеки един момент, но не от "отпечатъчната машинка"



Тема Re: pitamнови [re: J1-ka]  
Автор e2e (човек)
Публикувано21.02.08 21:13



пак филми...пръстови отпечатъци, а-у :>
има много документирани и доказани случаи да се излъже Детектора на лъжата...и то не един и два...така че .. въпрос на самоконтрол... ;)

We all go a little mad sometimes...


Тема Re: pitamнови [re: J1-ka]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано22.02.08 23:05



Преди няколко години четох, че янките са изобретили машинка, която да поставят по летища, и с която ще разпознават хора единствено и само по походката. Пишеше, че походката е почти толкова уникална, колкото и пръстовия отпечатък. Та затова предполагам, че машинка за снемане на пръстовия отпечатък, която ще следи и емоционалното състояние на кандидатите е патентована още през 70-те години



Стискам палци да не се налага да ме закачат на детектор на лъжата Надявам се, че при теб и било по хубав повод:)



Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!

Тема Re: pitamнови [re: Cherniq]  
Авторanaximandra (Нерегистриран)
Публикувано17.03.08 14:53



О, супер ... определено мерките са се затегнали !
Ще бъде хубаво хора,които са минали вече да споделят как е било и за какво режат ( фалшиви книжки , фалшива информация и т.н.). И тези които са минали какво са ги питали :) Сезона почна ... дано има по-малко жертви :)



Тема Re: pitamнови [re: anaximandra]  
АвторFranchise (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 12:16



Wow ! Този линк по-нагоре в темата за състоянието на студента е доста полезен. Въведох собствените си данни и изписа всичко баси.
Интересно ако проверяват всеки един студент по този начин как все още има пропуснати "фалшиви" студенти.

А сезона почна отдавна, ако ходиш за пръв път питат повечко работи, ако си за н-ти път 2-3 формални въпроса, "върни се преди 1 октомври плс" и толкова.



Тема Re: pitamнови [re: Franchise]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано27.03.08 13:12



Още ли минават фалшиви студенти?


Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!



Тема Re: pitamнови [re: Cherniq]  
АвторFranchise (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 18:59



Ами в последните няколко седмици чух за 1 скъсан и 1 минал.
Информация от приятели. Не бих се наел да гарантирам какво точно се случва.
Мен си ми е добре баце и не бих тръгнал да подправям книжка.
А иначе също долових информация, че минути след като спипали въпросния фалшив студент са скъсали още 1-2 напълно редовни студенти без да им дадат възможност да се изкажат.
Такива ми ти работи.
Баси, трябва да спираме със слуховете май. Всеки с късмета си.



Тема Re: pitamнови [re: Franchise]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано28.03.08 19:31



Тва е голям ужас. Даваш пари, правят ти книжка... отиваш там и хоп, хващат, че книжката ти била фалшива




Има една подобна снимка в посолството с надпис "There is only one place...."


Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!

Тема Re: pitamнови [re: Franchise]  
Авторanaximandra (Нерегистриран)
Публикувано02.04.08 15:11



е супер заради такива нередовни " студенти" трябва да си патят други, които са ок. Наистина трябва да разчитаме на късмета си.
Иначе всички много затихнахте ... тази година всеки си мълчи как вървят нещата в посолството ( хубвао че сте вие да пуснете някакво инфо) . Или причината е че тази година повече са на мода Англия, Ирландия и Австралия???
Пишете хора не се стеснявайте :)



Тема Re: pitamнови [re: anaximandra]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано06.04.08 18:32



Засега всички върви по мед и масло.
Който е отишъл е взел


Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!



Тема Re: pitamнови [re: Cherniq]  
Авторanaximandra (Нерегистриран)
Публикувано06.04.08 19:37



Ехх Черния,
ако не си ти до сега 942374902 инфаркта да съм получила. Тази година много си мълчат хората, аз обичам да си правя собствено проучване. Но ти каквото си казал е станало, така че няма за какво да се притеснвам, по - точно е че не се и притеснявам, даже не изпитвам онази тръпка , нали се сещаш, от притеснение. Чудя се дали тва е нормално защото ще ходя за 3-ти път или нещо не ми е наред! ха ха ха ! :)
п.с. като си в БГ да вземеш да пишеш - аз си държа на обещанието!



Тема Re: pitamнови [re: anaximandra]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано08.04.08 00:58



УъркендТравелската врачка - Черния




Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!

Тема Re: pitamнови [re: Cherniq]  
Авторanaximandra (Нерегистриран)
Публикувано08.04.08 02:44



кога е рождения ти ден - ще ти купя една кристална топка, та да има на какво да гледаш :) или един пакет боб...... =)





Тема Re: pitamнови [re: anaximandra]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано08.04.08 10:00



Аз използвам секретна американска военна технология за гадаене



Боба иначе може да го направя по манастирски и да го употребим


Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!

Тема Re: pitamнови [re: Cherniq]  
АвторAnaximandra (Нерегистриран)
Публикувано10.04.08 17:19



da de zabravih 4e ti si s vrazki ..na obuvkite!
az sega takmo se pribrah ot Sf....mnogo patuvane mnogo ne6to, no 6tom trqbva da se vzemat izpiti - deistvam zdravo po vaprosa :) :)za sega se o4ertava ot 5 izpita da vzema 3... za drugite 2 o6te ne znam dali 6te uspeq, 4e te i vakanciite po4vat nakraq na meseca!!!



Тема Re: pitamнови [re: Anaximandra]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано10.04.08 18:54



Кога ще си ги взела?


Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!



Тема Re: pitamнови [re: Cherniq]  
АвторAnaximandra (Нерегистриран)
Публикувано10.04.08 22:00



ami ako ne6tata varvqt po plan v sledva6tite 2 sedmici smqtam da sam gi vzela!



Тема Re: pitamнови [re: Anaximandra]  
Автор e2e (човек)
Публикувано11.04.08 00:23



аз викам септември да взема отпуска и да забия 30 деня - по 15 в Ню Йорк и в Чикаго, да си видя познатите...



We all go a little mad sometimes...

Тема Re: pitamнови [re: e2e]  
АвторAnaximandra (Нерегистриран)
Публикувано11.04.08 23:58



е ако говорим за почивка и аз бих се отбила до Маями за сватбата на моята приятелка и след тва , така и така съм в района може да отскоча до Хаваите с моите приятели за един лек релакс пък и малко тен стил негърско дупе да направим:)))))





Тема Re: pitamнови [re: Anaximandra]  
АвторFranchise (Нерегистриран)
Публикувано12.04.08 00:37



Абе, ако ще ходиш в Маями, бих казал хич няма да си в региона на Хаваите. Хвани една карта и ще се убедиш..



Тема Re: pitamнови [re: Anaximandra]  
Автор e2e (човек)
Публикувано12.04.08 14:24



Саш, аз съвсем сериозно говоря :)
визата е факт...чакам само да стане септември...
П.С. а тия черните така да ми паднаха в очите и така да ги намразих, че повече няма накъде...изобщо никви негърски дупета и задници не искам да виждам...нищо негърско като цяло де...

We all go a little mad sometimes...


Тема Re: pitamнови [re: Franchise]  
АвторAnaximandra (Нерегистриран)
Публикувано12.04.08 21:27



e az da ti spodelq, che mnogo dobre znam kade e Hawaii, no v sravnenie s ot kade idvam ( Maine)... napravo si e v "raiona" za mene heheh :)))))))))))))))))



Тема Re: pitamнови [re: Anaximandra]  
АвторFranchise (Нерегистриран)
Публикувано13.04.08 01:42



Еми, щом твърдиш..
Аз дали ще летя от Мейн или от Флорида за Хаваи би ми било все тая.
И за двата щата часовата разлика с Хаваи е еднаква (5 часа мисля).



Тема Re: pitamнови [re: Franchise]  
АвторAnaximandra (Нерегистриран)
Публикувано13.04.08 13:34



Абе то с техните вътрешни полети предпочитам да ходя на части. Щото като тръгнеш от Мейн и ще имаш поне 2-3 прикачвания, а аз тези прикачвания ги знам ....................... цяло лято съм ги гледала на летището как спят по седалките ,защото места "случайно" няма..и т.н. абе голям смях :))) та от Флорида ми се струва по-лек варианта:))) Ти как мислиш?



Тема Re: pitamнови [re: Anaximandra]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано13.04.08 19:20



И от Маями и от Портланд все са на еднакви разстояния мечтаните Хаваи.
От Нюарк има директен до Хонолулу и към 9.5-10.5 часа.

Не забравяй да ми звъннеш ако тръгнеш натам...


Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!



Тема Re: pitamнови [re: Cherniq]  
АвторAnaximandra (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 01:44



Е, ако оставиш някакав тамошен номер ще звънна..Дано умееш да си стягаш багажа в последния момент :) А аз може да ти дам и моя номер за всеки случай ако решиш да се разкараш до скучния Портланд..... поне кръчмички бол :)





Тема Re: pitamнови [re: Anaximandra]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано14.04.08 19:33



Ще разменим номерата, но тихо, на уше




Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!

Тема Re: pitamнови [re: Cherniq]  
АвторAnaximandra (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 20:44



Еееее, а аз мислех да го напиша онлайн със скритата надежда да получа някое извратено смс-че посред нощ :)

, но щом си рекъл на ушенце - така да бъде! :)
п.с.
нещо се отклонихме от темата, е2е пак ни вкарва некви филми, но ще видим за къде му е визата :) хе хе



Тема Re: pitamнови [re: Anaximandra]  
Автор e2e (човек)
Публикувано15.04.08 00:08



за баш Големата Йебълка...:) малко там...и после към Уинди Сити малко...и там да видим що става, и изменило ли се е от последния път като сме били...

We all go a little mad sometimes...


Тема Re: pitamнови [re: Anaximandra]  
Авторanaximandra (Нерегистриран)
Публикувано22.04.08 19:48



И това е възможно!!!!!!!!!!!!!!!!
Днес един първокурсник разказа как са му били дали виза на единия ден, а на другия са го извикали ,за да му я откажат! Оказа се, че момъкът едва бил взел 2 от трите си изпита на първия си семестър и май нито един от втория, но странно защо направо не са го отрязали на момента, та са го викали на другия ден!?!? прецеденти всякакви!



Тема Re: pitamнови [re: anaximandra]  
Авторanaximandra (Нерегистриран)
Публикувано16.05.08 23:41



Chernq............. vzeh viza bace!!!! aide kato litna za natataka 6te ti dranna da ti razkaja - ne 4e ima ne6to special de, ama do sega nikoga ne sam vzimala tolkova lesno viza - 4esna duma!!!!!



Тема Re: pitamнови [re: anaximandra]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано01.06.08 04:37



Чух аз за всенадордните празненства в Пловдив по този повод:)))


Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.