Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:43 01.06.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: pitam [re: J1-ka]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано19.02.08 23:36



Въпреки, че не знам точно какви приспособления закачат по тялото ти като те тестват на детектора на лъжата (не теб конкретно, де

) съм се чудел дали и тоя пръстов отпечатък не работи частично на такъв принцип и не взема някакви данни за моментното стресово състояние. Примерно микротрептенето на пръстите, което може да поставя дадена група интервюирани в някаква по-рискова група. Някаква такава американска секретна военна технология
Явно не съм бил на прав път.

Take care:)



Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!

Тема Re: pitam [re: Cherniq]  
АвторJ1-ka (Нерегистриран)
Публикувано20.02.08 10:48



Ами мен са ме закачали на детектор на лъжата, ако трябва да сме честни. Ако много се съсредоточиш и отпуснеш може и да излъжеш машинката за един- два въпроса, но това, което се случва в при следващите въпроси е, че явно се превъзбуждаш от тази кратка победа и нататък - край...Специално за машинката за отпечатъците - доста филми си гледал ,но пък може да пробваш да патетноваш идеята

. Определено се преценява стреса и общото излъчване на интервюирания във всеки един момент, но не от "отпечатъчната машинка"



Тема Re: pitam [re: J1-ka]  
Автор e2e (човек)
Публикувано21.02.08 21:13



пак филми...пръстови отпечатъци, а-у :>
има много документирани и доказани случаи да се излъже Детектора на лъжата...и то не един и два...така че .. въпрос на самоконтрол... ;)

We all go a little mad sometimes...


Тема Re: pitam [re: J1-ka]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано22.02.08 23:05



Преди няколко години четох, че янките са изобретили машинка, която да поставят по летища, и с която ще разпознават хора единствено и само по походката. Пишеше, че походката е почти толкова уникална, колкото и пръстовия отпечатък. Та затова предполагам, че машинка за снемане на пръстовия отпечатък, която ще следи и емоционалното състояние на кандидатите е патентована още през 70-те години



Стискам палци да не се налага да ме закачат на детектор на лъжата Надявам се, че при теб и било по хубав повод:)



Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!

Тема Re: pitamнови [re: Cherniq]  
Авторanaximandra (Нерегистриран)
Публикувано17.03.08 14:53



О, супер ... определено мерките са се затегнали !
Ще бъде хубаво хора,които са минали вече да споделят как е било и за какво режат ( фалшиви книжки , фалшива информация и т.н.). И тези които са минали какво са ги питали :) Сезона почна ... дано има по-малко жертви :)



Тема Re: pitamнови [re: anaximandra]  
АвторFranchise (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 12:16



Wow ! Този линк по-нагоре в темата за състоянието на студента е доста полезен. Въведох собствените си данни и изписа всичко баси.
Интересно ако проверяват всеки един студент по този начин как все още има пропуснати "фалшиви" студенти.

А сезона почна отдавна, ако ходиш за пръв път питат повечко работи, ако си за н-ти път 2-3 формални въпроса, "върни се преди 1 октомври плс" и толкова.



Тема Re: pitamнови [re: Franchise]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано27.03.08 13:12



Още ли минават фалшиви студенти?


Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!



Тема Re: pitamнови [re: Cherniq]  
АвторFranchise (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 18:59



Ами в последните няколко седмици чух за 1 скъсан и 1 минал.
Информация от приятели. Не бих се наел да гарантирам какво точно се случва.
Мен си ми е добре баце и не бих тръгнал да подправям книжка.
А иначе също долових информация, че минути след като спипали въпросния фалшив студент са скъсали още 1-2 напълно редовни студенти без да им дадат възможност да се изкажат.
Такива ми ти работи.
Баси, трябва да спираме със слуховете май. Всеки с късмета си.



Тема Re: pitamнови [re: Franchise]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано28.03.08 19:31



Тва е голям ужас. Даваш пари, правят ти книжка... отиваш там и хоп, хващат, че книжката ти била фалшива




Има една подобна снимка в посолството с надпис "There is only one place...."


Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!

Тема Re: pitamнови [re: Franchise]  
Авторanaximandra (Нерегистриран)
Публикувано02.04.08 15:11



е супер заради такива нередовни " студенти" трябва да си патят други, които са ок. Наистина трябва да разчитаме на късмета си.
Иначе всички много затихнахте ... тази година всеки си мълчи как вървят нещата в посолството ( хубвао че сте вие да пуснете някакво инфо) . Или причината е че тази година повече са на мода Англия, Ирландия и Австралия???
Пишете хора не се стеснявайте :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.