Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:40 15.05.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
*Кратък преглед

Тема Ariman?????  
Автор lorena (щастлива мама)
Публикувано03.10.07 16:14



Здравейте!
Пускам тази тема за да предупредя други като мен да са по-предпазливи когато си поръчват някаква разработка. Преди време търсех фирма, на която да поръчам разработване на дипломна работа. Една от фирмите, които ми отговориха че могат да я напишат в определения от мен срок беше Ариман. Стори ми се читава фирма, фигурираща отдавна на пазара, партнира си със други сайтове (включително виртуална библиотека Коронал). Договорих се с тях, предплатих авансово част от сумата за изработката и... до тук. На моите настойчиви e-mail-и ми отговориха еднократно че вече привършвали и ще се свържат с мен и толкова. Ни вест ни кост, вече почти месец. По никакъв начин не мога да се свържа с тях. На обявения в сайта телефон не отговяря никой. Незнам дали има и други излъгани като мен от тази фирма. Освен всичко останало тази фирма злепоставя и партньорите си, които все пак са някаква гаранция за тях. Това е сайта на фирмата :
http://www.ariman.info/home.php
Дано има по-малко излъгани ...



Тема Защо на вълка му е дебел вратът?нови [re: lorena]  
АвторXYZ (Нерегистриран)
Публикувано16.10.07 22:30



Защото сам си пише дипломните работи!
И после като кандидатствате за работа дебело и мазно ще подчертаете в CV-то си "защитил дипломна работа на тема..." и ще си мислите, че сте равни с тези, дето са се гърчили по нощите, ровили са из библиотеките за да си напишат сами, със собствени сили дипломните работи. Нещастници! Абе една дипломна работа не можете да си напишете, къде сте тръгнали, а?
Ти си излъгана по принцип. Фирма Ариман (нямам нищо общо с тях, да не си помислиш) са просто ръката на провидението, дето трябва да ви накаже за мързела и байганьовската ви хитринка на дребно.
А после защо България е на този хал! Пази боже сляпо да прогледа!



Тема Re: Защо на вълка му е дебел вратът?нови [re: XYZ]  
Автор |Bob| (Audi Fen)
Публикувано17.10.07 21:13







Тема Re: Ariman?????нови [re: lorena]  
Автор VVHC (непознат )
Публикувано24.05.10 11:28



И МЕН МЕ ИЗЛЪГАХА! ФИРМА АРИМАН СА ЛЪЖЦИ И ИЗМАМНИЦИ!!!!! НЕ ИМ ДАВАЙТЕ ПАРИТЕ СИ!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.