Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:49 28.09.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Международно бизнес у-ще  
АвторУйнa (Нерегистриран)
Публикувано21.05.07 13:25



Струва ли си магистратурата там??



Тема Re: Международно бизнес у-щенови [re: Уйнa]  
Авторsvett (Нерегистриран)
Публикувано30.05.07 17:23



mi ne ako govori6 za tova koeto az mislq...kyde se namira tva uni?



Тема Re: Международно бизнес у-щенови [re: svett]  
Автор.... (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 16:18



В Ботевград. Имат специалността, която ми трябва и програмата ми харесва. Обаче на телефона на офиса им в София се обажда някаква невероятна простачка, което ме накара да се усъмня в качеството....



Тема Re: Международно бизнес у-щенови [re: ....]  
АвторLena (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 19:45



Здравей,

аз завърших бакалавърската там и сега съм магистратура пак в МВБУ. Много съм доволна от преподаването и от базата. заслужава си парите, а и като го сравнявам с другите частни унита е по-евтино. Даже и сетсра ми кандидатства там тази година. Ако имаш конкретни въпроси питай.



Тема Re: Международно бизнес у-щенови [re: Lena]  
Автор.... (Нерегистриран)
Публикувано22.06.07 12:37



Здрасти
Радвам се, че се обади. Мен ме интересува магистратура дистанционно обучение. Ако правилно съм разбрала има приемен изпит ТООП или английски, така ли е? Как са организирани изпитите след това? И има ли някаква тежест дипломата от там, защото аз разбрах за съществуването на това заведение едва миналата година. Знам, че е акредитирано, но работодателите какво ли мислят за него? За преподаватели не питам, защото това какво и как ще го науча си зависи само от мен





Тема Re: Международно бизнес у-щенови [re: ....]  
АвторИнa (Нерегистриран)
Публикувано24.06.07 12:37



Здравейте, и мен ме интересува този университет, по специално бакалавърска степен ? Струва ли си?



Тема Re: Международно бизнес у-щенови [re: ....]  
АвторLena (Нерегистриран)
Публикувано24.06.07 15:09



Относно магистратурата там според мен си заслужава, от 5 години уча там и работя, нито един мои работодател не се е изкалзал против това училище. За магистратура няма приемен изпит. Изисква се асмо успех от дипломата за висше образование не по-малко от 4 и есе на тема "защо желая да се обучавам в избраната от мен специалност", поне така беше миналата година.Относно изпитите те са по пет на семестър, трябва наистина учене обаче, не ни ги подаряват. При нас са през около 5 дни в продължение на месец. Но аз съм задочно, при дистанционното предполагам че са в поредни дни или поне през ден, но това трябва да го провериш допълнително.

Що се отнася до бакалавърската мнението ми е същото. Тук вече има примн изпит, мисля че последния е на 07.07. Сопред мен обаче бакалавърската се изкарва по-леко от магистратурата, поне при мен беше така

.

Надява се да съм ви била полезна



Тема Re: Международно бизнес у-щенови [re: Lena]  
АвторJB (Нерегистриран)
Публикувано28.08.08 15:49



Здравейте, аз също бих искала да запиша магистратура в този университет, но есето малко ме претеснява. Какво да пиша, колко да е дълго има ли някакъв стереотип???!!! Ако някой е преминал през това много ще се радвам да ми помогне!





Тема Re: Международно бизнес у-щенови [re: JB]  
АвторLena (Нерегистриран)
Публикувано29.08.08 11:30



Здравей,

Ако иксаш ми дай майла си и ще се опитам да намеря моето есе, с което кандидатствах и да ти го пусна.



Тема Re: Международно бизнес у-щенови [re: Lena]  
АвторJK (Нерегистриран)
Публикувано29.08.08 16:22



Здравей Lena, меила ми е deni_ivanova2@abv.bg ! Много ще се радвам, ако можеш да ми покажеш есето си, за да видя някаква насока за написването, защото сега и идея си нямам колко да е дълго и изобщо какво да пиша, а също така, ако ми дадеш инфо за кандидатстването там, изпити, преподаватели и каквото ти решиш. Благодаря ти!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.