Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:54 26.05.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: GMBGconsultнови [re: Cherniq]  
АвторEEE (Нерегистриран)
Публикувано02.12.06 00:44



????
Леле Жорката е луд......вие не сте ли питали за него.
Баси купона луд е в МД....ще ви ушушка като репички....





Тема Re: GMBGconsultнови [re: EEE]  
Авторjanko (Нерегистриран)
Публикувано02.12.06 16:31



ок.ама кой е жорката....малко не е ясно.кажи нещо повече.?



Тема Re: GMBGconsultнови [re: janko]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано02.12.06 18:56



joro mihailov - shefa na gmbg




Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!



Тема Re: GMBGconsultнови [re: janko]  
АвторPenko1 (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 17:15



4udq se ot kade di gi mislite teq prostotii za6to vinagi pitate 4erniq za vs?!4erniq-ti kolko pati si hodil vav virginia ili maine?Mai bate ti si kompetenten po vs vaprosi?Ma znae6 li,4e mai ne e taka!Kato te gledam kvi gluposti pi6e6 napravo ti se 4udq zubra4 marlqv!Ne go slu6aite toq!Az samhodil vav main i virginia i sam ba4kal tam i to to4no na h2b!E pa bate ela me stigni na parite,koito napravih tam!Hodih to4no s ustaxcare i sam mn dovolen ot pi4ovete deto ba4kat tam!Are pove4e ne komentirai i se skrii v mi6ata si dupka 4eren,ili mai zelen be6e!Abe az 6te te krastq ORANBOZAVIYA!kAK TI ZVU4I?



Тема Re: GMBGconsultнови [re: Penko1]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано15.12.06 18:07



Бате, що не дойдеш да ми направиш едно федеросче?

Да беше казал нещо полезно на хората. От лични нападки полза няма. Навсякъде има по някой, който прави добри пари. Аз казвам как е района като цяло. Колко процента от хората правят тия пари? Продължавам да оставам с впечатление, че юестакскеър са изпратили 75 процента от Н2В-тата тая година

Ако искаше да си полезен можеше да напишеш повече информация за местата, където си ходил, какво си работил, как си се оправил. Ти - един ред, че си изкарал ебати парите и останалото против мен. Селски, не така.


П.П. Поканата за федеросче остава




Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!

Тема Re: GMBGconsultнови [re: Cherniq]  
АвторPenko1 (Нерегистриран)
Публикувано16.12.06 14:30



Federos4etata sa tvoq profesiq!!!
Pita6 kvo sam ba4kal?!Rabotih kato spasitel v Maryland na basein!!!!Vqrvai mi,ne mi se naloji da vlqza v baseina da vadq nqkogo!Zapla6taneto mi po4na ot $7.75 na 4as i vseki mesec mi vdigaha zaplatata!A i si imah po okolo 15h overtime na sedmica!Vtoriq mesec si namerih i vtora rabota v edna picariq i mi pla6taha malko,ama ima6e bak6i6!Ako iska6 pove4e info pitai i 6te ti otgovorq(gradski),ama bate da pi6e6 bez pokritie si e ebati nevejestvoto!


PS: Blagodarq za federos4etata, ama ako doida da ti gi napravq 6te ti pri4ernee ot beli mercedesi pred vas!!!





Тема Re: GMBGconsultнови [re: Penko1]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано16.12.06 20:10



Ето и някаква полезна информация за кандидат-участниците от теб:)

Неколко думи от мен...
Първо- горе пишеш, че си работил във Вирджиния и Мейн, тук Мериленд.... как и да е
Второ- не искам на никой да се ровя по сметките, но не виждам как си направил ela me stigni na parite,koito napravih tam. Жив и здрав да си, харчи си колкото си ги изкарал, но хич не те виждам с тва ниско заплащане как можеш да направиш некви големи пари. Както и да е, това в случая нема значение. Но като се говори някой да е изкарвал сериозни пари се има предвид порядъка 10К-25К. Дай Боже всеки му и по-повече да ги прави.
Трето- обикновенно господата с белите мерцедеси и опасните приказки в интернет се оказва, че докато се правят на страшни по форумите си поръчват крем против акне от онлайн магазините за козметика. Така, че не ми се прави на важен бате, тук всички са такива. От повече от 5 години съм във форума. Познавам доста хора, познават ме доста. Нагледал съм се на комикси.
Четвърто- ако искаш да си полезен. Ю ар уелкъм. Прави регистрация, включвай се в дискусийте и мисли позитивно. Но противопоставянето на чужди мнения, без да имаш никакви аргументи не е начина да привличаш внимание.

Това е бате, весело изкарване на празниците!




Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!



Тема Re: GMBGconsultнови [re: Cherniq]  
Авторjanko (Нерегистриран)
Публикувано20.12.06 11:03



Черния подкрепям те! От безполезни мнения няма нужда



Тема Re: GMBGconsultнови [re: janko]  
Авторaнтoн-varna (Нерегистриран)
Публикувано29.12.06 19:40



gmbg sa palni sme6nici ,celta e da ti vzemat kolkoto se moze pove4e pari a samoletniqa bilet e na dvoina cena НЕ СИ ПРАВЕТЕ ЕКСПЕРИМЕНТИ
ИМА И ЕДНА ФИРМА ПО СТУДЕНТСКИ ГРАД В 55БЛОК МОИ ПОЗНАТ БЕШЕ С ТЯХ ...И ОЩЕ СИ Е ТАМ ОПИТВА СЕ ДА СИ ИЗБИЕ ПАРИТЕ





Тема Re: GMBGconsultнови [re: Cherniq]  
Авторpenko1 (Нерегистриран)
Публикувано06.01.07 15:55



mersi za privedstvieto i za praznicite!Ne obi4am da se registriram po raznite mu tam forumi,za6toto kakto zabelqzva6 rqdko vlizam!Interesuvam se samo ot nqkolko temi i gi preglejdam ot vreme na vreme!Nadqvam se 4e infoto ti e bilo polezno!Izvinqvam se za gre6kata si za Marylamd,tam se ba4ka!Are za sega sas zdrave batence,pa 6a vidim koga pak 6e se zase4em po nekoi dr forum!!!a,otnosno pari4kite-ima Overtime,koito se zapla6ta mn dobre(*1.5) i otnosno akneto-mislq si,4e sam minal vazrasta da mi izliza!A za mercedesite,pa q si gi karam!:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.