Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:27 23.05.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Искали ли са ви подкуп !  
Автор ALEX_D_GREAT (========>ВЕЛИК )
Публикувано07.11.06 15:56



Здравейте . аз съм от министерството на добрите намерения !

провеждаме анкета сред студентите.

искан ли ви е подкуп?

моля ако отговора ви е да - напишете в кой университет и от кой преподавател

без майтап -- директно съм шибнал отговорите до Вълчев и компания на майка им в путката !

точно така !

айде вие сте !



Тема Re: Искали ли са ви подкуп !нови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор Mишoнa (непознат)
Публикувано08.11.06 10:37



Не. Никога. Уча в СУ и никога не съм чувала подобно нещо да се е случвало на някой мой колега. Друг е въпросът, че може и да има студенти, които сами предлагат пари, но незнам какъв е бил резултатът.



Тема Изненада !нови [re: Mишoнa]  
Автор ALEX_D_GREAT (========>ВЕЛИК )
Публикувано08.11.06 11:10



Ти си от тия 8 процента от студентите на които никога професор или някой свързан с образованието не им е искал подкуп.

къде са останалите 92 процента??

Хайде да се развихрим !

Дайте да изобличим корупцията !



Тема Re: Изненада !нови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано08.11.06 11:26



Щом вдигаш тая геронтия, явно си се сблъсквал с корупцията. Хайде, давай имената на тия, които са ти искали пари.


Вълчев не играе в случая. Велчев е правилния човек






Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!

Тема Re: Изненада !нови [re: Cherniq]  
Автор Mишoнa (непознат)
Публикувано08.11.06 15:41



Гюрлутия ли искаше да кажеш?


Ами незнам колко са процентите точно, но аз все си мисля, че по-често студентите предлагат пари, а не предподавателите се искат. Това е така точно, защото сульо и пульо вече станаха "студенти". Като чуя от някой селянин (в буквален и преносен смисъл) да казва "студент съм еди-коя си година" и вече ми е станало ясно, че е в някой "елитен" университет и "въобще" не си купува изпитите. Ама аз си мисля, че там хич и никой не си иска - то е като негласно споразумение...



Тема Re: Изненада !нови [re: Mишoнa]  
АвторBиkи (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 23:00



Г Ю Р У Л Т И Я
Не, не са ми искали. Като си научите въпросчетата, няма причини да ви искат. Виж - познавам много такива, които са предлагали...



Тема Re: Изненада !нови [re: Mишoнa]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано09.11.06 10:25



Ахам, нещо такова






Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!

Тема Re: Изненада !нови [re: Bиkи]  
Автор Mишoнa (новак)
Публикувано09.11.06 12:27



Абе нали знаеш, че един преподавател винаги ще успее да те измъчи, ако иска и може да те скъса при желание... Така че ученето невинаги помага. Но при мен положението е друго - няма такива условия.



Тема Re: Изненада !нови [re: Cherniq]  
АвторSDS (Нерегистриран)
Публикувано27.12.07 15:32



НЕ ГОВОРЕТЕ ГЛУПОСТИ,ЗАЩОТО МНОГО ДОБРЕ ЗНАЕТЕ,ЧЕ ДА СИ ВЗЕМЕШ ИЗПИТ ИСКАТ ПАРИ И ТО НЕ МАЛКО



Тема Re: Изненада !нови [re: SDS]  
Автор Gerylin (Suomalainen)
Публикувано27.12.07 20:03



във ВИНСа никога не са ми искали подкуп, нито на колегите... може да има случаи ,но поне аз не съм чувала..
корупцията е на много по ниско ниво от другите елитни иконом.университети в БГ и това бе една от причините да запиШа там





Тема Re: Изненада !нови [re: Gerylin]  
Автор_hakera_ (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 13:30



ем не са ми искали в ту-варна, но всеки си знае 4е по този, този и този предмет ако не си аинщаин трябва си платиш.
вси4ки много добре знаят за воинов и воинова, които водят физика.
та ако ти води воинов отиваш уроци при жена му (понеже не може преподавателят ти да ти дава уроци).
жената наистина изписва луди страници развиване на темите.
ходиш 7-8 пъти за по 20лв на времето и изпита го вземаш.
след това минават и няколко зубара и вси4ко останало е скъсано.
да не говорим и за оня по 4ертане... не се сещат за името, дето го махнаха. ам там поне си струваше. ние имахме упражнение в 7.45, а как се става след диско толкова рано :)))
та там даваш 50лв, пише ти 3 и ти дава заверка, а ина4е се предава и там едни тъпи 4ертежи+макет (хора го правеха за 20лв).
и още купища даскали от машинния факултет, но не ми се пише пове4е :)



Тема Re: Искали ли са ви подкуп !нови [re: ALEX_D_GREAT]  
АвторLast roman (Нерегистриран)
Публикувано11.01.08 15:53



Не са ми искали. Подкупът е въпрос на добра воля и от двете страни.





Тема Re: Искали ли са ви подкуп !нови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор iceflame (непознат )
Публикувано04.03.08 12:26



Искаха ми от ТУ-София, но за прием...не за определен изпит..След като приеха хора с по-нисък бал от моя в специалността, която исках, попитах защо е станало така и казаха ,че ако съм се обадила преди изпитите щяло да се уреди нещо по-лесно,и сега можело,но щяло да е по-скъпо - 3000лв....Никога не бих ги дала...мизерници.....

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от iceflame на 04.03.08 12:28.</EM></FONT></P>

Редактирано от iceflame на 04.03.08 12:28.



Тема Re: Искали ли са ви подкуп !нови [re: iceflame]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано05.03.08 19:38



Това са две от бъдещите ти заплати. Инвестицията не би била лоша. Мисли практично





Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.