Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:08 15.06.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Myrtle Beachнови [re: anaximandra]  
Автор gundiz (непознат )
Публикувано15.02.07 19:38



hi everybody ? Имам един въпрос, а именно,Как е най-оферта да се пътува от БГ до Myrtle Beach ??? благодаря предварително на всички !

Редактирано от gundiz на 15.02.07 19:40.



Тема Re: Vzeh vizaнови [re: anaximandra]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано17.02.07 12:57



С удоволствие





Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!

Тема Данъцитенови [re: Cherniq]  
Авторkalia (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 23:04



Някой връщал ли си е данъци с ETS tax refund?Те са май чехи,препоръчани от Интеграл.Или ако сте връщали с Usit Colors моля ви да споделите мнения,защото сега съм раздвоена между тези 2 фирми,а гледам тука за данъци никой не говори. .Thanks



Тема Re: Данъцитенови [re: kalia]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано22.02.07 20:22



И Интеграл(с ЕТС Такс Рефънд) и Юзит връщат данъци за първа година. Отзиви - догодина





Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!

Тема Za Cherniqнови [re: Cherniq]  
Авторkalia (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 13:30



Blagodaria ti,cheren!!!I poneje si edin ot naj-veshtite ot tuk prisastvashtite mojesh li da mi dadesh edin savet?Ima li da rechem firma(ama bez napr capecodjoboffers ili broadway) koiato da moje po tova vreme da nameri oferta za Cape Cod,shtoto veche vsichki job fairi sa minali.Mnogo ti blagodaria





Тема Re: Za Cherniq [re: kalia]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано24.02.07 03:17



Нямам идея. Трябва да им звъниш една по една и да питаш.
До края на сезона ще има поне още 5-7 джоб феъра.

Ако става въпрос за симпатично момиче мисля, че имам нещо предвид





Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!

Тема Re: Za Cherniq [re: Cherniq]  
Авторkalia (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 14:41



HAhaah,simpatichna da.Mersi mnogo za byrzia otgovor.Na men mi kazaha,che stialo da ima samo oshte edin job fair i to na ORANGE,dano sa me izlagali.Mersi mnogo pak!



Тема Re: Za Cherniq [re: kalia]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано24.02.07 22:43



Кажи й да изпрати снимка и СВ на е-мейла и може да й се усмихне щастието





Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!

Тема Vizi [re: Cherniq]  
Авторedna bulgarka (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 19:33



Абе, хора, някой може ли да ми каже колко време, след като са ми отказали H2B виза мога пак да кандидатствам? Аз знам, че чак след 1 год., а от една фирма ми казаха, че нчма значение, когато реша мога да опитам пак. Айде, ако някой знае, ще съм благодарна да ми каже!





Тема Re: Vizi [re: edna bulgarka]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано26.02.07 23:29





14. Кога мога да кандидатствам отново, ако имам отказ?

Ако последният Ви отказ въз основа на член 214(б) от Закона за имиграция и натурализация на САЩ е бил преди повече от 12 месеца , Вие можете да се явите отново на интервю.

Ако Ви е отказана неимигрантска виза в София въз основа на член 214(б) от Закона за имиграция и натурализация на САЩ през последните 12 месеца, Вие няма да бъдете допуснати до ново интервю, дори ако сте си насрочили такова по интернет. Вместо това можете да изпратите по пощата писмото си за визов отказ с молба за нова дата за интервю. След като Ви бъде насрочено ново интервю, от Вас ще се очаква да можете да представите съществени нови доказателства в подкрепа на молбата си за виза. Моля, имайте предвид, че периодът на чакане за нова дата за интервю може да варира от няколко седмици до няколко месеца, като в повечето случаи молбите за виза завършват с повторен отказ.





Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.