Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:38 28.05.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
*Кратък преглед

Тема УНСС - финанси  
Автор Aютa (непознат )
Публикувано19.09.06 16:51



здравейте
синът ми е студент в УНСС - финанси. Видя голям зор със задачите по корпоративни финанси. Въпросът ми е има ли подобни ужаси и в по-горните курсове, или после става по-лесно. И по-далечно от математиката



Тема Re: УНСС - финансинови [re: Aютa]  
АвторHeвeнa (Нерегистриран)
Публикувано20.09.06 19:06



Вашият син с нещо различно от математика ли е кандидаствал? Ако отговорът Ви е да, то според мен доста добре направиха от ръководството на УНСС като решиха за тази спец да се кандидатства с математика. Впрочем аз не мога да си обясня как може да ставаш ФИНАНСИСТ и да искаш да стоиш по-далече от математиката. Един ден като отидаш в банка и започнеш да работиш с ПАРИ как ще се оправяш!!!
Нали числата от математиката се превръщат в ПАРИ и разни такива формули.
Така че за мен ФИНАНСИСТ И МАТЕМАТИКА са просто неразделни понятия!!!



Тема Re: УНСС - финансинови [re: Heвeнa]  
АвторEбacи (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 20:58



Малиии ебаси простата мама


Мамчеееее ще ме заведеш ли на студенски стоооол? Че не знам къде се намира.
ВИЖТЕ КВО ГУСПОЖУ, ОСТАВЕТЕ СИНЪ СИ ДА СЕ ОПРАВЯ СЪС СОБСТВЕНИЯ СИ ЖИВОТ И НЕ МУ СЕ БЪРКАЙТЕ, КДЕТО НЕ ВИ Е РАБОТЪ, ЯСЕН ЛИ СЪМ??? ИЛИ ДА ВИ НАПСУВАМ ЗА ДА МЕ РАЗБЕРЕТЕ.
Относно НИВЕНЧЕТО Абе мари кво даваш акъл наляво надясно? Кат те .......... ще ти се охлади ентусиазЪМЪ.
АБЕ ЖЕНИТЕ СТЕ ЕБАТИ ПРОСТИТЕ ОВЦЕ.



Тема Re: УНСС - финансинови [re: Eбacи]  
Авторer (Нерегистриран)
Публикувано09.10.06 17:17



че жените са прости овце - така е, но като гледам и ти не оставаш по-долу от тях.



Тема Re: УНСС - финансинови [re: er]  
АвторEбacи (Нерегистриран)
Публикувано09.10.06 18:08



Шъъъъъъъъъ, алоу селски! Ти пъ за къв се мислиш? Коч, с коча му!
Аз че уча аграрен бизнес в унесесето е едно на ръка, ама ти и в старобългарският, опа новобългарският не си влязал без парички. Така че не ми ги дрънкай тез.
че кат обърна 2 водки ше видим кой е коч и кой оффсъ, оппа овцъ.
Бай ти Ганя е НАЦИОНАЛНА ГОРДОСТ





Тема Re: УНСС - финансинови [re: Aютa]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано10.10.06 15:01



Не обръщай внимание на дришловците - да си дрънкат.

А по темата - то цял живот е зор. Ще се оправи.
Слушай Невена, да се напъне по математика. Най-добрите магистратури за банкери са в СУ, математически факултет. Значи...



Тема Re: УНСС - финансинови [re: ...]  
АвторEбacи (Нерегистриран)
Публикувано11.10.06 18:30



Еййй, шъъъъ малкия- кой си дрънка, бе каун!
Относно финансите- това е най-шибаната специалност:
1. Първо 99,99% от говедата са от ПРОВИНЦИЯТА и нали се сещаш като започнат да ти говорят на меко как ти иде да ги фраснеш
2. Тъй като влизат най-големите зубари естествено въпросните лица са меко казано занемарени- от много учене време за външния вид не остава
Имам предвид че въпросните си щъкат с буренясали вежди и мустаци-говоря за момичетата, а момчетата за бръснарско ножче не са й чували
3. Поради естеството на горе описаните младежи и девойки ТИ В ТАЯ СПЕЦИАЛНОСТ СВЯСТНО ГАДЖЕ НЕ МОЖЕШ ДА СИ НАМЕРИШ
Тоест за момчетата е по-добре да си търсят гаджета от по-тъпите специалности. Там мацките са супееер поддържани- сиреч стават за секс и са достатъчно тъпи, за да си ги бройкаш.
4.От финанси хубаво няма да видиш-само те юркат за какво ли не.
Както КАЮТА каза, пърдон Аюта голям зор


Айде бай ви от бай ганя!!!!



Тема Re: УНСС - финансинови [re: Eбacи]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано12.10.06 15:13



Палячоооооооо,
Темата не е за гаджетата, а за математика и финанси.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.