Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:08 22.06.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Korupciq vav vis6ite uchebni zavedeniqнови  
Авторpolice (Нерегистриран)
Публикувано12.04.06 14:32



Korupciqta e golqm problem.Prizovavam vsi4ki koito se 4ustvat potarpev6i !!! Pi6ete vsi4ko kakvoto znaete ili vi se e slu4ilo vav vrazka sas korupciqta v universitetite.Pi6ete konkretni imena (na nqkakvi prepodavateli naprimer koito vzemat ru6veti) ako e vazmogno. Blagodarq predvaritelno.



Тема Re: Korupciq vav vis6ite uchebni zavedeniqнови [re: police]  
Автор Meceчka (TsukinoTamashii)
Публикувано12.04.06 22:52



Няма потърпевши. Има участници. Манталитет се нарича. Балканецът винаги иска да мине по лесния начин - и ако няма кого да подкупи - си намира.



Тема Re: Korupciq vav vis6ite uchebni zavedeniqнови [re: police]  
Автор spider4o™ (български)
Публикувано15.04.06 10:44



кур за корупцията

______________
Това не винаги е грешка.


Тема Re: Korupciq vav vis6ite uchebni zavedeniq [re: spider4o™]  
Авторmaria (Нерегистриран)
Публикувано15.04.06 14:11



Аз не съм нито потърпевша, нито "участник" в корупционно действие във ВУЗ, но като начало на темата ето няколко сигнали:





Тема На мен никой нищо не ми е искалнови [re: police]  
АвторA7 (Нерегистриран)
Публикувано20.04.06 11:35



Значи сигурно се досещат някак си, че съм зъл и стиснат и затова не се и пробват. Пък и уча и си вземам изпитите успешно.



Тема Re: На мен никой нищо не ми е искалнови [re: A7]  
Автор ssugar ()
Публикувано23.04.06 16:23



аз пък уча в нбу, такаче си плащам, но съвсем легално!



Тема Re: Korupciq vav vis6ite uchebni zavedeniq [re: police]  
Авторkoтka (Нерегистриран)
Публикувано18.07.07 20:14



Синът ми е кандидат студент. Желаеше да учи в Държавна музикална академия "Р. Владигеров" София. Но ентусиазмът му бързо беше охладен. Доцентка по солфеж беше поискала 200 лв. за да вземе изпита. И тя не е единствената. жалко, че не им знам имената. Успехът на синът ми е отличен 5,77, но въпреки таланта и отл. успех той се отказа да кандидатства там. Живеем в малък град и нямаме необходимите средства.Кажете ми заслужават ли тези деца да останат в Родината



Тема Първо вземи пиши на български! [re: police]  
АвторA-7 (Нерегистриран)
Публикувано19.07.07 18:24



Щото с тая шльокавица нищо не става.



Тема Защо се отказва,а? [re: koтka]  
АвторA-7 (Нерегистриран)
Публикувано19.07.07 18:26



Кандидатства си и го приемат. Който си е научил ще си вземе изпита. Който не си е научил-няма. Тя тая доцентка може да вземе 200 лева (което са си малко пари) и с нищо да не помогне. Да не мислиш, че после ще ги върне, а?
Изобщо си избийте от главите това пораженческо мислене. Научаваш си материала, изкарваш 6.00 на изпита и никой не може да те мръдне. ТОЛКОВА!!!



Тема Re: Защо се отказва,а? [re: A-7]  
Авторkoтka (Нерегистриран)
Публикувано24.07.07 18:39



Здравей А-7! Отказа се. това е негово решение, защото там се държат 8 изпита. Сметнете сумата и ми кажете, дали с цената на всичко трябваше да ги дадем. Ами след това, на всеки изпит - пари. Ние живеем с 400 лв. месечен доход И др. Негова съученичка не се отказа и точно тази доцентка я скъса. Неговият приятел брои 3000 лв. и вече е студент




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.