Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:30 20.04.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
*Кратък преглед

Тема Тракийски Университет-Ст.Загоранови  
Автор studenta (непознат )
Публикувано08.03.06 18:19



Кажете нещо за корупцията в Ветеринарния факултет.



Тема Re: Тракийски Университет-Ст.Загоранови [re: studenta]  
Автор studenta (непознат )
Публикувано11.03.06 09:12



Какво става бе момчета и момичета? Страх ли ви е? От какво? Дайте да им покажем кирливите ризи на корумпираните преподаватели!!! До кога ще ни тормозят? Македончета, защо се криете? Или да давате подкупи ви устройва повече? Кого лъжете? Себе си. Хайде малко повече смелост!



Тема Re: Тракийски Университет-Ст.Загоранови [re: studenta]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано11.03.06 10:56



Едва ли има студенти от този университет, които да четат и пишат тук. Така че започвай ти с ваденето на кирливи ризи. Или те е страх?

...и твойта майка също!



Тема Re: Тракийски Университет-Ст.Загора [re: snobar]  
Автор studenta (непознат )
Публикувано11.03.06 17:21



Снобар, малко ме познаваш-да не кажа хич. Този сайт да не е запазен само за софиянци?



Тема Re: Тракийски Университет-Ст.Загоранови [re: snobar]  
Автор studenta (непознат )
Публикувано11.03.06 17:27



А за ваденето на кирливите ризи- аз ги знам, но търся съмишленици. Ама ний затова няма да се оправим, защота всички се крият и ги е страх да кажат нещо. Агитирайте ваши познати ако има от този Университет да прочетат това!


.....и твоя татко също!!!

Редактирано от studenta на 11.03.06 17:29.



Тема Re: Тракийски Университет-Ст.Загоранови [re: studenta]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано11.03.06 20:41



Нямам претенции да те познавам...нито съм казвал, че тук е само за софиянци.....Просто не съм срещал студенти от този университет, които да пишат тук. Затова казах, да започваш ти с ваденето на кирливи ризи...поне да ги разбереме кои са тези корумпирани преподаватели...ама щом предпочиташ да си траеш и да чакаш да се включи някой...

...и твойта майка също!



Тема Re: Тракийски Университет-Ст.Загоранови [re: studenta]  
АвторSVETLlO (Нерегистриран)
Публикувано02.04.06 14:13



KAJETE KOI SA ? AZ 6TE SUDEISTVAM DA GI IZOBLI4IM. BLAGODARIA



Тема Re: Тракийски Университет-Ст.Загоранови [re: studenta]  
АвторHяkoй (Нерегистриран)
Публикувано21.05.09 21:53



Все едно попита има ли комунисти в парламента, то там са хвани единия, счупи ръцете на другия. В тоя факултет има подкупни, педофили, разни други -фили, кретени, доказани хора с психични отклонения и т.н. просто който иска да завърши там, трябва или да е доста луд, ученолюбив(да не става от учебника и като го скъсат при написано за 6, да не се отказва следващите няколко пъти), да има нерви за 10 човека и да е готов да няма такива до 5 курс, или много пари. Това е действителността там и цялото реноме което чувам от време на време да се излага на показ от разни изкукали е чист въздух.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.