Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:10 22.05.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Какво ще кажете за Соня Докова-УНСС??  
Авторtq (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 14:32



Мнения, наблюдения и т.н . Аз лично чух много страшни неща...



Тема Re: Какво ще кажете за Соня Докова-УНСС??нови [re: tq]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано16.02.06 15:34



При нея има освобождаване с реферат, който е за 5 или 6.
Признавам си, че Соня Докова е един от най-начетените преподаватели в УНСС. Страшно много източници и информация използва - при това световни публикации. Така, че каквото и да използваш в реферата си, тя вече ще го е чела. Важното е да няма повторение....Знае всичко кобрата - абсолютно всичко.
Ако си чула, че пие - да така е - само алкохол в нетъркалящи се бутилки, над 12г. - предимно Дъмпъл и Чивас Регал.
Не знам как е изпита при нея...мисля, че не е много лесно. Аз се освободих с реферат.
ДА - не се кефи особено на женския пол!

...и твойта майка също!



Тема Re: Какво ще кажете за Соня Докова-УНСС??нови [re: snobar]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано16.02.06 20:13



Бате, и с 4 освобождава. На мен fairy_eyes ми беше дала нейния реферат и минах без проблеми.

Иначе много говори и става досадна.




Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!


Тема Re: Какво ще кажете за Соня Докова-УНСС??нови [re: Cherniq]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано16.02.06 21:30



Алкохола не прощава...снижила е явно критериите...а и щом с един и същи реферат си минал...

п.п. Абе заглавието на реферата да не е "Чивас Регал"

...и твойта майка също!



Тема Re: Какво ще кажете за Соня Докова-УНСС??нови [re: snobar]  
Авторtq (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 21:47



хаха, това за пиенето се усеща от първата лекция :)



Тема Re: Какво ще кажете за Соня Докова-УНСС??нови [re: tq]  
Авторbittercandy (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 17:49



Аз съм кандидат студнтка и се набутах жестоко да ходя на курсове организирани от УНСС с преподавател Соня Докова. УЖАС!!!!! Потресена съм от алчността й. Дадох 300 лева за да си счупя ръката от писане ( ок. 40 страници А4 на ден) и то хубаво да са някакви нейни теми, но всичко се диктува буквално от зеления сборник!!!!


Интересното е, че цялата група забеляза увлечението й по алкохола още от първия ден, да е бяхте видели с каква светлина в очите диктуваше за лозята.
Ако някой познат ви пита за тези курсове да го предупредите, защото няма никакъв смисъл от цялата работа, курса с нищо не оправдава тея 300 лева. По- добре си купете зеления сборник и примерни тестове, аз съм страшно разочарована!



Тема Re: Какво ще кажете за Соня Докова-УНСС??нови [re: bittercandy]  
АвторJordan (Нерегистриран)
Публикувано17.03.07 22:20



Направо е ужасна!!Аз бях точно 1 път при нея на курс миналата година и ми падна пердето от яд.Няма никакви скруполи..Обижда наред и момичета и момчета,а и искаше 1500 лв. за нейния курс..



Тема Re: Какво ще кажете за Соня Докова-УНСС??нови [re: tq]  
Автормoзъka (Нерегистриран)
Публикувано07.04.08 16:04



Докова всичко е прочела в помагало и реферати и от там е взела всичко за своя учебник"Геополитика и геоикономика". Ако не ми вярвате проверете го аз лично го направих.





Тема Re: Какво ще кажете за Соня Докова-УНСС??нови [re: мoзъka]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано08.04.08 00:59



Че кой й купува учебника



два предмета ми е водила, учебник не съм имал. не помня и да е предлагала


Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.