Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:57 02.07.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема 200$нови [re: RALKA]  
Авторshoutcast (Нерегистриран)
Публикувано26.04.07 13:26



по-добре вътрешен полет ама ако още не си резервирал, вече не е по-добре



Тема Re: 200$нови [re: shoutcast]  
Автор m_irkooo (непознат )
Публикувано26.04.07 21:50



Това до кого се отнася? Аз ще си купя билет направо от летището като отида... там от някое гише.... шегувам се де аз билет си имам от мнооого мнооого време.......



Тема Re: Понеже и аз съм за тамнови [re: m_irkooo]  
АвторTigra^ (Нерегистриран)
Публикувано27.04.07 00:16



Брачед ти от Русе ли си :) Ми то и аз така,с коя агенция си?Аз съм една дето много взе да ме дразни вече и ни прецака с датата на тръгване и с парите и всичко,и ще се радвам ако споделите колко пари ви е излизало или ви излиза всичко общо,на мен към 4500 ще ми излезе,което ми се вижда множко.А и това с багажа е хубаво да кажете наистина,особено за дрехите,оттук като тръгваме ще е лято,ама там...хммм





Тема Re: 200$нови [re: m_irkooo]  
Авторguitarist_ (Нерегистриран)
Публикувано27.04.07 02:18



Много мило ще ти се усмихнат ако ще си купиш билет направо там

Има и чартъри между другото



Тема Re: 200$нови [re: guitarist_]  
Автор m_irkooo (непознат )
Публикувано27.04.07 12:55



:))))))))))))))) От Русе съм и агенцията ми е Интеграл. Мноооого съм доволен нямам грижи с тях :)) Ще си земам дрипи от тук :)

Редактирано от m_irkooo на 27.04.07 18:42.



Тема Re: Понеже и аз съм за тамнови [re: Tigra^]  
Авторguitarist_ (Нерегистриран)
Публикувано28.04.07 13:20



Вземи си дрехи за ~10 градуса да ти е мирна душата после, ама не се престаравай, щото ще се връщаш с повече багаж, пък е тъпо да хвърляш дрехи...

3000$ средно излиза тази година аляската





Тема Re: Понеже и аз съм за тамнови [re: guitarist_]  
Автор m_irkooo (непознат )
Публикувано01.05.07 14:10



Kolkoto tolkova......



Тема Re: Понеже и аз съм за тамнови [re: m_irkooo]  
Автор Nayots (непознат )
Публикувано03.05.07 23:22



И на мен толкова. $3000. Ама с полетите е ебаси системата

Понеже нямаше вече места до Анкъридж или Феърбенкс ше летя до Сиатъл, там ше се спи, после (жив и здрав Ед Бонър, треа го черпим бири, е така) еднопосочен до Анкъридж и от там нататъка лесно. Ше летя на 18ти май през Амстердам аз. Ако има някой с мен -ICQ 253-766-231. Иначе в Denali Princess Wilderness Lodge ше дитейлвам флийта.



Тема Re: Понеже и аз съм за тамнови [re: Nayots]  
Автор e2e (човек)
Публикувано04.05.07 01:17



Ед Бонър иам го ебаам в гъзъ...заради него сеа иам пермишън /поне в следващите 4-5-6 години/ за 6 щата в Америка...
Не ме искат в Аляска, Вашингтон, Орегон, Монтана, Айдахо и Уайоминг

Да го еба - мислех че най-добрите са застраховани срещу лош късмет , ама се оказа че и те май не са :> Карай догодина ше се пробваме в Канада. Торонто си ми е слабост открай време

We all go a little mad sometimes...

Тема Re: Понеже и аз съм за тамнови [re: Nayots]  
Авторguitarist_ (Нерегистриран)
Публикувано04.05.07 02:24



От анкоридж до фейрбанкс е лесно... само пари да имаш...




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.