Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:01 12.06.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Апсурд в ПУ!!?  
АвторГepraнa (Нерегистриран)
Публикувано07.08.05 12:46



НА мен ми направи впечатление, че бала за някои спец. е изчислен в/у оценката или от изпита по бълг.лит. или по чужд език. така дори кандидатстуд. да има 6.00 по изпит по бълг. ез. например не може да покрие минималния бал посочен от ПУ.
аз имам 4.40 на изпита по български език и съм с 7-8 ед. под бала който иска ПУ. има абсурд, който те крият.
и защо не взлиза дипломните предмети като балообразуващи!
бихте ли казали има ли други кандидатстуд. в ПУ с 4.40 и нагоре и да не са приети на 1во класиране като мен.



Тема Re: Апсурд в ПУ!!?нови [re: Гepraнa]  
АвторSunny (Нерегистриран)
Публикувано08.08.05 11:12



Спокойно,този абсурд са си го узаконили.Виж как се образува балът.За бълг. език и история например,както и езиците(изпити,а не специалности) се умножава по 3,а литературата по 4.Това в най-общ вариант,а вариации колкото искаш.Аз имам все оценки около 5-цата и също не съм класирана никъде в ПУ.Представи си сега,че с теб имахме 6-ци-пълни по бълг. и някоя дружка имаше 6-ца по литература,или език-кажи кой щеше да е класиран?!Разбира се,че литературата.Много по важно за тях явно е да можеш да разтягаш локуми,и да знеш на кой автор кога му е дошла музата да пише разказчета,отколкото да пишеш правилно.Защото все пак за съжаление не са малко и тези,които и след гимназия се чудят къде "и" и къде "й" и т.н.
Така че,стискай зъби!Очаква се балът да се смъкне доста...



Тема Re: Апсурд в ПУ!!?нови [re: Sunny]  
Авторlnsomnia86 (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 13:02



Mila ti mi govori6 za ocenka 4.40-moite sa 5.6 po ezikova i 5.4 po angliiski i edva vleznah politologiq na TRETO! klasirane. Taka 4e kvo da govorim.......za mio ne mi dostignaha 10 stotni



Тема Re: Апсурд в ПУ!!?нови [re: Гepraнa]  
АвторVess (Нерегистриран)
Публикувано27.08.05 14:54



Даммм и аз останах доста разочарована, тъй като незнаех,че за някои специалности в Пу,привилегия имат езиците и литературата.И така се получи,че с 5.5 по история ме приеха политология,а за предните специалности не можех дори и да си помисля...



Тема Re: Апсурд в ПУ!!?нови [re: Гepraнa]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано28.08.05 16:14



Големият ЪПСУРТ е как са ти писали 4.40 по български език с този правопис

С нокти и зъби до край своята чест отстоявай!
Не остарявай, Любов, моля те, не остарявай!


Тема Re: Апсурд в ПУ!!?нови [re: Гepraнa]  
Авторsany (Нерегистриран)
Публикувано29.08.05 13:30



zdrasti az sum ve4e ve4e vtora godina v pu.Kandidatstvah s biologiq i s 5 na izpita me prieha samo zado4no i to na vtoro klasirane pri nas bal nqma a samo ocenkata ot izpita.Problema e 4e broikite sa mnogo malki a kandidatite s visoki ocenki.V na6iq fakultet vlqzoha samo s pulno 6 za redovnite specialnosti a nai-niskata ocenka e 5:80
taka 4e ne se 4udi pri nas s 4:40 nqma prieti za zado4no nai-niskata ocenka e 4:80
Proveri svobodnite broiki sled 3 klasirane vinagi ima takiva izkarvat se na mqsti ina4e v na6iq universitet kurupciq po4ti nqma garantiram ti.Pone v biologi4en e nemislimo.



Тема Re: Апсурд в ПУ!!?нови [re: lady Marian]  
Автор мopckи_зaлeз (дръзка)
Публикувано02.09.05 13:04



За секунда се замислих как точно се пишеше тая думичка, защото ми се видя странно странна в заглавието , то било заради 2-те правописни грешки
Май аБсурД се пишеше ...

П.С. не се заяждам, само констатирам

Мечтая за тройка с Анджелина Джоли и Брад Пит


Тема Re: Апсурд в ПУ!!?нови [re: мopckи_зaлeз]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано02.09.05 13:51



Мне, Ъпсурт е правилното.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.