Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:24 17.06.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема За УНСС и корупциятанови  
Автор water^spirit (обсебена)
Публикувано02.08.05 19:07



Защо ли имам чувството, че твърде много хора - и не само в този форум - смятат, че целият УНСС е корумпиран и западнал? Голям университет, атрактивни специалности, икономически при това - естествено е да има "нещо гнило". И ако някой си мисли, че това може да се оправи с магическа пръчка, се лъже. Докато обществото не престане да има мнение за УНСС като за университет, в който можеш да си купиш всякаква диплома на изгодна цена, към него винаги ще се "стичат" голям брой хора с пари в джобовете и с амбиция за "лентяйско" прекарване на студентския живот и накрая на всичкити отгоре да си получат лъскавата диплома. И докато го има този огромен брой хора, преподаватели ще се изкушават да вземат пари.

Wake up!!!


Тема Re: За УНСС и корупциятанови [re: water^spirit]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано03.08.05 16:03



Не бива да те учудват подобни приказки. Все пак хората трябва да избиват комплекси по някакъв начин, както и да се разтоварват от съсипания си живот.

...и твойта майка също!



Тема Re: За УНСС и корупциятанови [re: water^spirit]  
Автор _bmd (tarikat)
Публикувано03.08.05 16:37



Всеки е компетентен от това, което не разбира! И най-вече за корупция в УНСС говорят студенти не от УНСС и най-вече в стила".... абе там така и така става" Е хубо де дай пример факти нещо конкретно стига с общи приказки за времето!!!

.....Flood for fun !


Тема Re: За УНСС и корупциятанови [re: snobar]  
Авторxa xa (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 16:42



ако мислиш, че това помага срещу депресия и избиване и комплекси, ти можеш да напишеш нова теория на психичните състояния



Тема Re: За УНСС и корупциятанови [re: _bmd]  
Авторнaпpoтив..... (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 16:44



....точно техни студенти го казват.А дали си измислят, това вече те знаят.



Тема Re: За УНСС и корупциятанови [re: _bmd]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано03.08.05 17:04



Аз лично не си отварям устата за това, което знам.
Както не си отварям за всички случаи на корупция, в които съм била участник/свидетел.

10 лева на катаджия, сувенир на митничар, уйски на хирурга, които ми е кърпил главата - все тая (не съм стигала до по-високи нива). Да не говорим за всичко, което мои роднини и познати са давали по общини и пр.

Когато сестра ми я оперираха, дадохме 500 лева на ръка в държавна болница, при условие, че беше по пътека. Поне да и обърнат внимание.

Аз лично познавам хора, които са купували изпити, знам имена на преподаватели, но какво от това? Знам имена на преподаватели от СУ, Юридически факултет и Стопански факултет...

Та така, и аз си заравям главата в пясъка, но ми е по-интересно защо се отрича наличието на корупция? Не само в УНСС, а и навсякъде другаде?
Има я и толкоз.



Тема Re: За УНСС и корупциятанови [re: нaпpoтив.....]  
Автор _bmd (tarikat)
Публикувано03.08.05 17:18



само говорене....

.....Flood for fun !


Тема Re: За УНСС и корупциятанови [re: _bmd]  
Авторxa xa (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 17:27







Тема Re: За УНСС и корупциятанови [re: dexter_sum]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 17:43



не е луд, който яде баницата, а който му я дава.



Тема Re: За УНСС и корупциятанови [re: 1]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано03.08.05 18:45



Напълно си прав!
И аз съм си за е***, когато съм давала.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.