Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:21 18.06.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Как става?...нови  
АвторЖeлaя (Нерегистриран)
Публикувано26.06.05 16:27



абе как се прави да отидеш в даден вуз и да направиш дарение или спонсорство и да стане това, което искаш.
например УНСС. И каква е гаранцията, къде се ходи, но ако човек иска да е легално?! и сумата, която се жертва сам ли я определяш?



Тема Re: Как става?...нови [re: Жeлaя]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано28.06.05 14:49



Легално??? Че кое му е легалното на всичко това???





Тема Re: Как става?...нови [re: Luminosa]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано28.06.05 18:19



Легално е




Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!


Тема Re: Как става?...нови [re: Жeлaя]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано28.06.05 18:20



Отиваш с пачката, слагаш я на бюрото на ректора и оттам нататъка той има грижата. Какво ти пука дали е легално




Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!


Тема Re: Как става?...нови [re: Жeлaя]  
Авторлecнo e (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 14:26



Ако имаш парички всичко е лесно.
Приготвяш си пачка от 2000-2500 лв отиваш при ректора да разговаряте на четири очи вадиш пачката и казваш желанието си, а той го изпълнява



Тема Re: Как става?...нови [re: лecнo e]  
Авторжeлaя (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 15:44



а не мислите ли, че ректорът ще ме изгони ако отида и кажа: "ето парите еди ква си сума искам еди какво си??"
все си мисля, че не става така :) трябва да има културен начин, то ако така ставаше :)
хубу на 4очи, но трябва да са за касата т.е. за бюджета на вуз-а, и казвам исканията си. но си мисля, че требе да има и гаранция, а не да дам кинти и да изгоря като пич. :))



Тема Re: Как става?...нови [re: Жeлaя]  
Авторжeлaя (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 15:47



защото си мисля, все че е легално като го правиш в джоба на ВУЗа, а не в джоба на някой си човек!
същото е като правиш дарение за друго място и друг случай.
така поне предполагам.?



Тема Re: Как става?...нови [re: жeлaя]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 19:28



ще го обсъдите по културен начин така че да не те изгони А паричките не е задължително да отидат в бюджета на университета важното е да влезнеш



Тема Re: Как става?...нови [re: xxx]  
Авторжeлaя (Нерегистриран)
Публикувано01.07.05 15:42



и аз така мисля, но все пак ректора е нов и нали ги бяха нагъзили от господари на ефира.... та да не се изплашат и да откажат, въпреки че аз като ша плащам няма да е като подкуп, а ще направя дарение на самия ВУЗ, все пак дарението не е подкуп в повето случаи?!
колко хора даряват, за да спестят данъци?! :]
така мисля поне сега. не знам дееба?!
може и да бъркам. :(
бтв като кажа, че ще даря сума в касата на уни-то не би трябвало да се стряска, а и ти си прав, че може изобщо да не се разбере де отиват кинтите, а и мен не ме интересува въпроса е да стане това което желая!



Тема Re: Как става?... [re: жeлaя]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано01.07.05 18:44



Да те изгони?! Това е най-малкото което ще направи!!!

...и твойта майка също!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.