Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:29 30.05.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема дипломна работа  
АвторГepи (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 20:19



Имам да пиша дипломна работа в областта на телекомуникациите.Ще съм много благодарна ако някой ми каже откъде да си намеря материали.
Предварително благодаря.



Тема Re: дипломна работанови [re: Гepи]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано12.04.05 20:44



Нямаш ли дипломен ръководител?

...и твойта майка също!



Тема Re: дипломна работанови [re: snobar]  
Авторrepи (Нерегистриран)
Публикувано13.04.05 16:04



трябва да се насоча първо към тема и после в зависимост от темата ще ми назначат ръководител.искам първо да видя какви материали ще си намеря за да се спра на нещо.



Тема Re: дипломна работанови [re: repи]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано13.04.05 20:26



Интересно...в УНСС например, познавам преподавателите по различните дисциплини в катедрата, и още от 3ти курс знам при кой искам да пиша дипломна работа. После отивам при него и избираме тема, оформяме я, той започва да ми дава консултации и т.н.

...и твойта майка също!



Тема Re: дипломна работанови [re: snobar]  
Авторrepи (Нерегистриран)
Публикувано13.04.05 23:15



аз също уча в унсс, но за нашата катедра това не важи.Ходих веднъж при един преподавател и той ми каза първо да си избера тема и после да го занимавам.
Та изглежда нищо че учим в един университет, хората в различните катедри са различно любезни и внимателни.:)
А ти каква специалност си,ако не е тайна?



Тема Re: дипломна работанови [re: repи]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано14.04.05 19:33



Да, различните катедри имат различни изисквания...

Търговия съм, а ти?

...и твойта майка също!



Тема Re: дипломна работанови [re: Гepи]  
Авторanon (Нерегистриран)
Публикувано15.04.05 01:50



Нямате ли библиотека в университета? Има и народна библиотека и столична. и инет. На теб какво ти е интересно? Общо взето в тази посока мисли нещата. Нахвьрляй си нещо в главата, но си мисли и с кого искаш да я пишеш, това не е без значение. после можеш и темата към него да насочиш>



Тема Re: дипломна работанови [re: anon]  
Авторrepи (Нерегистриран)
Публикувано15.04.05 10:40



То библиотека има но друг е въпросът книгите в нея колко са нови.Има една две по-нови но общо взето не ми вършат работа.Та затова смятам да ходя до столичната за да проверя какво има и там.
Искам да попитам ако отида в нов български дали ще ми дадат да разгледам някоя готова дипломна работа или това е възможно само ако уча там понеже видях на сайта им че имат списък с хубави заглавия на дипломни работи.



Тема Re: дипломна работанови [re: snobar]  
Авторrepи (Нерегистриран)
Публикувано15.04.05 10:41



Аз съм съобщения.



Тема Re: дипломна работанови [re: repи]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано15.04.05 13:02



най-добре иди в Народната, в Столична също повечето заглавия са стари.

...most girls are straight until they're not...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.