Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:52 01.07.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема prepodavateli v UNSSнови  
Автор Slan4ice (непознат )
Публикувано15.03.05 15:51



na nqkoi predavali li s amu Tanova-makroikonomika,To6kova-ist.na ikonomi4eskite teorii i Migev-stopanska istoriq?i kakvi sa otzivite za tqh?



Тема Re: prepodavateli v UNSSнови [re: Slan4ice]  
Автор Tristania (gothic)
Публикувано15.03.05 21:00



ако може и някой отзив за Mr Саздов...
много съм се наслушала, но и вас с удоволствие ще послушам!



Тема Тошкованови [re: Slan4ice]  
Автор Пyлc (почукващ)
Публикувано16.03.05 21:39



ми направи впечатление още на първата лекция- приятна, стилна жена, говори спокойно, подредено и се усмихва. В началото казва, че не държи на присъствие, защото така или иначе е издала учебник, който е достатъчен за подготовка... И наистина, никога не е пускала списък. Но ПОЛЗА от присъствието ИМА, най-вече защото тя "подхвърля" някой и друг въпрос от онези, които ще пусне на изпита

Кой ти е на упражнения?

Гледай да освободиш предмета, че изпитът е МЪКА! Моите колеги, например, го взеха от втория път

Животът НИКОГА не изоставя живота. [Р. Бах]


Тема Re: Мигевнови [re: Slan4ice]  
АвторAs (Нерегистриран)
Публикувано16.03.05 23:24



Един от най-забавните ми изпити, по Стопанска история.
Никакъв проблем няма да имаш. Дава само теми за България или Русия. Но за България са му любими, така че си научи тях. Аз си смених групата и писах за България, имам 5. После ме пита дали не искам за 6, ама трябваше да пиша пак и не ми се рискуваше.
Макар да има освобождаване, установих, че да отидеш направо на изпит беше много по-лесно. Щото за освобождаването ги разкарваха по 100 пъти, контролни, пък доклади, пък не знам си кво... глупости.
Нямаш проблеми с Мигев.



Тема Re: Тошкованови [re: Пyлc]  
АвторSlan4ice (Нерегистриран)
Публикувано17.03.05 14:28



дано мине леко:)на упражнения ми е Атанасова



Тема Re: Мигев [re: As]  
АвторAZ (Нерегистриран)
Публикувано21.03.05 12:39



и аз така чувам за Мигев:))така че не се коси:)и успех



Тема Re: Мигевнови [re: AZ]  
Авторnet (Нерегистриран)
Публикувано21.03.05 15:14



Искам да знам нещо повече за Катя Бекярова /Икономически теории/, Пенчо Пенчев и Саздов /Стопанска история/ и Рамчев /Социология/ - за УНСС.
Ако някой знае нещо, моля да сподели впечатления....



Тема Re: Мигевнови [re: net]  
Автор Tristania (gothic)
Публикувано21.03.05 15:45



някой ако има желание нека сподели за Саздов? Предполагам, 4е набляга на българската история (новата) - така ли е?



Тема Re: Мигевнови [re: Tristania]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано21.03.05 15:55



изобщо не:)
падат се въпроси от целия конспект, на мен от 6 само 2 ми бяха от българската история, а първият от шестте беше за средновековния град (пада се всичко възможно).
на устния ме разходи из цяла Русия, от Петър І до ВОСР.
Та така.
Не държи на дати, според мен.

...most girls are straight until they're not...


Тема Re: Мигевнови [re: dexter_sum]  
Автор Tristania (gothic)
Публикувано21.03.05 21:29



аха.... аз все съм си мислила, че на Бг история ще набляга, защото все пак си е специалист на новата. и тези правителства....ужас...направо ме озорват, но ще се справя де!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.