Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:43 12.06.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема нашии студент  
Автор пpивидeниe (бродник)
Публикувано01.01.05 23:26



Ех, препатили мой братя и сестри- така се случи , че и една кратка зимна ваканция не можахме да изкрънчим. Ни в клин, ни в ръкав на Януари пак на лекции, та до сесииката-непосредствено след 10-то число този месец. Обвиняват ни, че не учим, че сме излишно поколение от пасивни дегенерати и какви ли не още щуротии:) Нищо де, ние сме търпеливи хора и предлагам, да направим един масов протест да речем срещу Транспортното министерство, току виж сме се стоплили в студените зимни дни :))

мълчанието убива част от нас


Тема Re: нашии студентнови [re: пpивидeниe]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано02.01.05 12:39



Пасивни дегенерати са тези, които са минали през казармата

...и твойта майка също!


Тема Re: нашии студентнови [re: snobar]  
Автор пpивидeниe (бродник)
Публикувано02.01.05 20:03



абе не вярвам да нямаш приятели минали през нея...или всички скатават като теб?

мълчанието убива част от нас


Тема Re: нашии студентнови [re: пpивидeниe]  
Автор |Bob| (Audi Fen)
Публикувано02.01.05 23:24



За теб може и така да е! Аз например имам изпит на 05.01.05г.(за това пиша предимно вечерно време:( ) и съм учил през цялата ваканция.

И аз не можах да изкарам "една кратка зимна ваканция "...
...и за съжаление не съм единствен...
...ама нали никой не ни е карал да учим на сила бе...
...ама е лошо, че учим и големи глупости...(няма нито една специалност, където и да е, в която да няма нещо излишно)
...абе...

Айде успешна сесия на всички!




Тема Re: нашии студентнови [re: snobar]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано03.01.05 01:29



are da ne se obijdame na 'kazarma'





Тема Re: нашии студентнови [re: |Bob|]  
Автор Meceчka (истинска)
Публикувано03.01.05 14:03



е мерси, подобно
аз съм от щастливите деца, чиято сесия почва чак на 24-ти



Тема Re: нашии студентнови [re: Meceчka]  
Автор _bmd (tarikat)
Публикувано03.01.05 15:51



учението ми започва тогава :)

Flood for fun !


Тема Re: нашии студентнови [re: _bmd]  
АвторAZ:) (Нерегистриран)
Публикувано03.01.05 17:50



blaze ti!!az pyk imam kontrolno za osvobojdavane na 4-ti-taka 4e....ni6to t sistemata e taka izmislena,4e da ni e gadno:((
uspeh na vsi4ki



Тема Re: нашии студентнови [re: |Bob|]  
Автор пpивидeниe (бродник)
Публикувано03.01.05 18:52



Нищо, трудностите каляват хората...казват:) Ама какво им костваше да ни оставят време да изтрезнеем.
Чак излишно-не просто кофти обяснено.
Ще почиваме през втората сесия :)
А за транспорта никой ли не е навит?
Хай-успешна и на всички

мълчанието убива част от нас


Тема Re: нашии студентнови [re: пpивидeниe]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано03.01.05 18:57



1во не се скатавам, просто няма да отида.
2ро черния ми е приятелче, което е ходило в казарма...а имам и други приятели и познати, които са ходили

...и твойта майка също!


Тема Re: нашии студентнови [re: snobar]  
Автор пpивидeниe (бродник)
Публикувано03.01.05 21:50



Аха и по някаква причина опитваш да ме изкараш пасивен дегене...какво беше там? Или бъркам? Или просто ти е весело и се чудиш кой да избъзикаш?
Та щом няма да ходиш защо плюеш по нея?Какво ти е навредила?

мълчанието убива част от нас


Тема Re: нашии студентнови [re: пpивидeниe]  
Автор _bmd (tarikat)
Публикувано03.01.05 23:34



kyF transport

Flood for fun !


Тема Re: нашии студентнови [re: _bmd]  
Автор пpивидeниe (бродник)
Публикувано04.01.05 00:19



Нъ значка..само се чудех дали има желаещи за простотии

мълчанието убива част от нас


Тема Re: нашии студентнови [re: пpивидeниe]  
Автор _bmd (tarikat)
Публикувано04.01.05 19:34



ученето понякога идва в повечко

Flood for fun !


Тема Re: нашии студентнови [re: пpивидeниe]  
Автор Flight of death (shadow)
Публикувано04.01.05 20:59



аз имам сесия след ъъъм 4 семестъра да речем, но само ако съм в настроение

It's only your shadow, never yourself...


Тема Re: нашии студентнови [re: _bmd]  
Автор пpивидeниe (бродник)
Публикувано04.01.05 22:02



направо ми кажи ,че съм яко изперкал...ще те разбера :))

мълчанието убива част от нас


Тема Re: нашии студентнови [re: Flight of death]  
Автор пpивидeниe (бродник)
Публикувано04.01.05 22:04



хахах знам че мога да разчитам на теб! Какво пък , минават 4 семестъра и правим конспирацията :))

мълчанието убива част от нас


Тема Re: нашии студентнови [re: пpивидeниe]  
Автор Flight of death (shadow)
Публикувано06.01.05 08:54



ами аз ако участвам няма да е против моя университет, щото са пичове, но виж унсс бих го взривила без преговори

It's only your shadow, never yourself...


Тема Re: нашии студентнови [re: Flight of death]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано06.01.05 09:05



що бе, чат пат има и по нещо читаво, примерно 1 на 10 преподаватели. Даже има студентки, които не приличат на пайнерки



Тема Re: нашии студентнови [re: Flight of death]  
Автор Пpивидeниe (бродник)
Публикувано06.01.05 11:52



оооо! можеш да си правиш гаргара с мен, но не и с УНСС, последното е свещено и не разрешавам да се обижда :))

мълчанието убива част от нас


Тема Re: нашии студентнови [re: Flight of death]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано06.01.05 14:23



Какво имаш против УНСС?



Тема Re: нашии студентнови [re: dexter_sum]  
Автор roxy (може би аз...)
Публикувано06.01.05 19:18



евала за определението,(колега?)!!!

we live in a shadow
and we have the chance
to throw it away


Тема Re: нашии студентнови [re: dexter_sum]  
Автор _bmd (tarikat)
Публикувано06.01.05 23:05



нещо пронив тях където има има, който може им се радва и намазва

Flood for fun !


Тема Re: нашии студентнови [re: _bmd]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано07.01.05 09:27



много си прав.... за студентките де...

от смахнати преподаватели освен да намежш 5-6 поправки... (няма да цитирам имена)....



Тема Re: нашии студентнови [re: dexter_sum]  
Автор Flight of death (blade)
Публикувано15.01.05 17:54



еми да, те нали са два вида "колежки"- тия тръгнали на работа от сутринта, и тия от дълбоката провинция с очилата и бретон до носа- един ден прекарах там и им се радвах, сичко друго е пълно изклучение....а за преподавателите- и аз съм чувала че има готини, но те се кирят- да не развалят общия фон ;)

.....so I can't trust myself anymore......


Тема Re: нашии студентнови [re: Пpивидeниe]  
Автор Flight of death (blade)
Публикувано15.01.05 17:55



че аз не го обиждам- чертая му светло бъдеще просто

.....so I can't trust myself anymore......


Тема Re: нашии студентнови [re: 123]  
Автор Flight of death (blade)
Публикувано15.01.05 17:57



по- лесно да питаш какво нямам против унсс.....

.....so I can't trust myself anymore......


Тема Re: нашии студентнови [re: Flight of death]  
Автор Пpивидeниe (бродник)
Публикувано15.01.05 21:20



Е съгласен съм ,че няма строга дисциплина , в повечето предмети няма и задължително присъствие , а някои преподаватели пускат по-лесно. В крайна сметка човек , с желание би усвоил всеки материал, който му трябва. Ам ти драга ми емигрантко, недей се бъзика с образованието, защото ще те призная за свястно момиче в момента, в който се върнеш за постоянно в родината.

мълчанието убива част от нас



Тема Re: нашии студентнови [re: Пpивидeниe]  
АвторAвидaн (Нерегистриран)
Публикувано16.01.05 12:15



Ха ха, присъединявам се към мацката, която ще взривява УНСС. Само кажи с какво да ти помогна :-) Не мога да ги разбера тия пичове, които защитават УНСС така яростно, все едно защитават мъжкото си достойнство, честта на рода или.........знам ли какво :))
Аз завърших семестриално това учреждение миналата година и направо ми се гади като си помисля за цялото загубено време, за да могат да си повдигат самочувствието и да има с какво да се занимават една шайка много много болни хора на службичка като преподаватели в същото ведомство.
Сега в дейността си усещам на гърба си колко много неща не съм научил, а би трябвало да съм. А бях съвестен студент. Не е да ме е мързяло да уча. Просто почти целият материал беше излишен, а това което не беше излишно се преподаваше съвсем повърхностно (заради некомпетентността на преподавателите може би). От 50 и кусур взети изпита, за жалост няма и 10, които да са ми били полезни в дейността. Тепърва се уча на неща, които трябваше в шибания УНСС да уча.

Трябва да се уточним какъв взрив ще използваме. Има едни страхотни пиратки, които са дребни като две кибритени клечки, но гърмят като гранатки. Мисля, че две раници от тия ще свършат работа.



Тема Re: нашии студентнови [re: Aвидaн]  
Автор Пpивидeниe (бродник)
Публикувано16.01.05 13:40



Мен ако питаш теорията и практиката навсякъде ама навсякъде се различават. Леля ми като я назначиха за данъчен инсп. и първите 3 месеца на работата я използваха, за да върши рутинна работа и прочее глупости, така че дипломата е по-скоро за тапия, освен ако не си инженер или математик или някаква практическа специалност...
Абе на никой не му е приятно да се ебават с университета му-даже пичовете от НБУ ще те спукат от бой, ако ги ядосаш , че нищо не учат или са издънки, а че и те не са се приучили е обществена тайна.
Недей го взривява, щото бая симпатични колежки има там, не са само к...и , така че помисли пак!

мълчанието убива част от нас

Редактирано от Пpивидeниe на 16.01.05 13:41.



Тема Re: нашии студентнови [re: Aвидaн]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано17.01.05 09:02



Каква специалност?

Матея 7:6


Тема Re: нашии студентнови [re: Пpивидeниe]  
Автор Flight of death (alive)
Публикувано17.01.05 19:08



нямам една задължителна лекция, и въпреки това всички идват защото им е интересно, а професорите се мъчат да го направят интересно щото са на ясно че по времето когато тече тяхната лекция текат още 10 други които са им конкуренция- нищо против нашите университети- не са много по- различни- друго е отношението само...
ще се върна, хванала съм се на бас със себе си

.....you bleed just to know you're alive.....


Тема Re: нашии студентнови [re: Aвидaн]  
Автор Flight of death (alive)
Публикувано17.01.05 21:41



проблемът на хората влизащи в унсс е просто в това че влизат с прекалено големи очаквания, за прекрасен студентски живот, с купоните и всичко но и за място на което да може да се научи нещо...аз не се нервирам на самото унсс, обаче някои хора го взимат прекалено на сериозно и остават разочаровани на края...така че нагласата да е следната- всичко което ви говорят за това място е вярно или поне се доближава до истината и от там на татък си знаете че ако искате да научите нещо- инициативата си е ваша

.....you bleed just to know you're alive.....


Тема Re: нашии студентнови [re: Flight of death]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано17.01.05 22:42



в моята специалност ни скъсват г**овете.
очаквах по-малко учене

Матея 7:6


Тема Re: нашии студентнови [re: Flight of death]  
Автор Пpивидeниe (бродник)
Публикувано17.01.05 23:38



Е , не се и съмнявам, че щом е частен университет има и повече съревнование за ученици/доходи и следователно повече старание в преподавателите...Като се замисля ти и като се върнеш какво мислиш да работиш тук? Имаш една бира от мен ако се заблудиш наистина да дойдеш..

мълчанието убива част от нас



Тема Re: нашии студентнови [re: Flight of death]  
АвторAвидaн (Нерегистриран)
Публикувано17.01.05 23:55



Завърших МИО. В момента съм в процес на дипломиране. Аз знам, че личната инициатива и труд са от първостепенно значение. И аз проявявах отговорност към образованието си. Следването наистина не беше леко. Преподавателите се престараваха в късането. Но тежко следване не означава полезно. Някак си имам чувството, че кипеше излишен труд и се чувствам балък. Всеки, който е минал два семестера при Данаил Данаилов ще се съгласи, че това беше загубено време в занимавки с безполезен материал. Минахме множество безполезни маркетингови и мениджърски дисциплинки, които се състояха в заучаване на някакви дефиниции и понятия и ни късаха за една грешна дума в дефиницята. Повечето колеги, които са учили Основи на маргетинга, Международен мениджмънт, Международен маркетинг, Международен бизнес и Фирмено сътрудничство в международния бизнес при преподавателите от катедра МИО и бизнес ще ме разберат.

Не е въпросът човек да си хване службичка в някое държавно ведомство, банка или голяма/малка частна фирма и да върши това, което се нарича технически сътрудник (с други думи - секретар/ка). Затова не е нужно висше образование. Всеки би могъл да усвои задълженията, но няма развитие.

Аз лично работих известно време на службичка. След като напуснах започнах да търгувам (с много малък капитал) на БФБ и засега ми върви. Но съзнавам, че това е по-скоро късмет, защото така както се развива пазарът от доста време, човек и да иска, ще му е трудно да сбърка. Тревожи ме дефицитът на познанания по финанси. А уж съм учил. Е, правя нещо по въпроса, но все пак...

Та такива ми ти работи. Поздрави. А вие колеги от УНСС, не се впрягайте толкова като псуваме университета ви. Имаме си причини. А и това не е обида към вас все пак.



Тема Re: нашии студентнови [re: Aвидaн]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано18.01.05 09:28



Хм, времето при Боева не го считам за загубено...

Обачееее... при Данов - страши... Нямам думи, просто! Нямам.
А за късането си прав, просто е ад на моменти, аз имам чувството, че имам луд късмет.

Матея 7:6


Тема Re: нашии студентнови [re: dexter_sum]  
Автор Flight of death (alive)
Публикувано18.01.05 18:11



според мен номера е не в малкото или многото учене, а в това да е нещо смислено и най- важното да ти прави кеф

.....you bleed just to know you're alive.....


Тема Re: нашии студентнови [re: Пpивидeниe]  
Автор Flight of death (alive)
Публикувано18.01.05 18:22



кой ти каза че е частен? съвсем държавен си е, семсетриалната ни такса е малко по- ниска от тази в унсс струва ми се- съревнованието не е за доходи- непрекъснато мрънкат професорите как на тия в швейцарско им плащали повече, само че не ходят да преподават там а си преподават в нашия си университет, щото им прави удоволствие и си обичат работата- естествено че има и такива темерути дето си пеят материала научен на изуст с годините и не им пука, но те са малко, а и студентите излъгали се да влязат на такава лекция повече от веднъж пак са малко ;) повечето са готини пичове и се стараят да ти обясняват нещата а не да те карат да зубриш дефинциции дати и имена, готино е че към всяка лекция или семинар има и упражнение с полезни съвети и практични неща, които да ти помагат- от познати знам че и в унсс има такива упражнения, но какво се прави и учи там- не мога да твърдя....
а и бира не пия..вече

.....you bleed just to know you're alive.....


Тема Re: нашии студентнови [re: Aвидaн]  
Автор Flight of death (alive)
Публикувано18.01.05 18:31



не псувай унсс- каквото не си научил там в процеса на работа ще си го допълниш- гадното е да установиш че са ти губили времето, но този риск всеки влизащ там си го поема- вярно е че унсс ти е точно и само за тапията- никой няма и да ти даде шанса да се изявиш или да научиш нещо без висшето икономическо, това е...

.....you bleed just to know you're alive.....


Тема Re: нашии студентнови [re: Flight of death]  
Автор Пpивидeниe (бродник)
Публикувано18.01.05 19:57



Браво, Флайт-доста добре си се уредила...живот и здраве скоро ще бъдеш уважавана и известна госпожица
При нас уви-студент в половината случаи е синоним на мързел-на човек на който не му се работи...в Германия май винаги има готова работа след завършването ти..Обясними само защо тези хора са толкова студени и изперкали по техен си начин? Никаква приемственост към други нации-това го знам от бивши мои съученици , които сега са някъде там далеч.. разбира се свястни хора си има навсякъде-спор няма..
значи ако някои те черпи бира ще ми я даваш на мен, нали?;)

мълчанието убива част от нас



Тема Re: нашии студентнови [re: Flight of death]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано19.01.05 08:54



Имала съм и такива предмети, но има и други... ъъгх...
Просто мисля, че трябва да въведат горна възрастова граница за преподаватели....

Матея 7:6


Тема Re: нашии студентнови [re: Пpивидeниe]  
Автор Flight of death (addicted)
Публикувано19.01.05 18:51



в германия има готова работа за немците- ние трябва със зъби и нокти и лакти и всякакви такива подръчни да се борим, но този момент ми се мержелее далеч в бъдещето
еми изперкват- за да са тук работят като луди на три места да речем, от където им липсват лекции, а изпити си има.....и аз сигурно съм луда вече и не се усещам само....
ми може и на теб да ти я дам, що не?

.....I wanna be free...be free from you.....


Тема Re: нашии студентнови [re: dexter_sum]  
Автор Flight of death (addicted)
Публикувано19.01.05 18:52



хахахах тия там са на принципа- и докато смърта ни раздели, нали?

.....I wanna be free...be free from you.....


Тема Re: нашии студентнови [re: Flight of death]  
Автор Пpивидeниe (бродник)
Публикувано19.01.05 23:23



ДА ти призная няма много резон, да мислиш за нещо което е по-скоро в далечното бъдеще, но ако не плещиш глупости трябва много да мислиш...а на мен не ми се мисли точно сега ъпсурд е да съчетаеш работа и учене,любов или семейство..работата върви сама със себе си. Не си луда -спокс-имаш си достатъчно грижи, за да останещ разумна. Ам ще я дадеш, нали така и така не пиеш :))

мълчанието убива част от нас



Тема Re: нашии студентнови [re: Пpивидeниe]  
Автор Flight of death (addicted)
Публикувано21.01.05 17:54



знам че трябва да се мисли, но какъв е смисълът да си опропастявам времето с размисли по въпроса още от сега? те професорите и без друго ни юркат, а аз съм първи семсестър- още не съм сигурна дали това ще завърша, камо ли некви планове за кариера.....но си прав да- тя трудно се съчетава с други елементи
имам си достатъчно приятели които пият бира, че да ти я давам

.....I wanna be free...be free from you.....


Тема Re: нашии студентнови [re: Flight of death]  
Автор Пpивидeниe (бродник)
Публикувано21.01.05 19:41



Ех , не е лесен тоз живот, Флайстския. Горката мома време за почивка няма, камо ли за друго..М , времето не мисля , че се опропастява, то само се запълва , с неща които ни харесват или не:) И моля-без негативизъм-каквото си почнала ще си го свършиш и ако си усърдна всичко ще потръгне някак..
Каквото и да пиша , важен е Хари Потър:)
Щото ако не ми дадеш бирата ще ти се обидя, което не е на добре, повярвай ми!

мълчанието убива част от нас



Тема Re: нашии студентнови [re: Пpивидeниe]  
Автор Flight of death (walking)
Публикувано21.01.05 20:11



уплаши ме

....and you'll never walk alone.....


Тема Re: нашии студентнови [re: Flight of death]  
Автор Пpивидeниe (бродник)
Публикувано21.01.05 23:40



бууууууу

мълчанието убива част от нас



Тема Re: нашии студентнови [re: Пpивидeниe]  
Автор Flight of death (desert rose)
Публикувано22.01.05 15:58



постарай се повече

I dream of rain.....


Тема Re: нашии студентнови [re: Flight of death]  
Автор Пpивидeниe (бродник)
Публикувано22.01.05 16:53



Не обичам да плаша...всъщност съм почти безобиден:) ам ти си ме знаеш

мълчанието убива част от нас



Тема Re: нашии студентнови [re: Пpивидeниe]  
Автор Flight of death (desert rose)
Публикувано22.01.05 17:28



нищо не знам аз :)

I dream of rain.....


Тема Re: нашии студентнови [re: Flight of death]  
Автор Пpивидeниe (бродник)
Публикувано22.01.05 23:33



хайде сега недей да скромничиш..:)

мълчанието убива част от нас



Тема Re: нашии студентнови [re: Пpивидeниe]  
Автор Flight of death (desert rose)
Публикувано24.01.05 14:51



хахахахха а ти не дей да се подмазваш

I dream of rain.....


Тема Re: нашии студентнови [re: Flight of death]  
Автор Пpивидeниe (бродник)
Публикувано24.01.05 16:11



Привидение не се подмазва! Той е скромен, внимателен и много учтив човек:) За това , че е човек може да се поспори мъничко ама да не ти пука:) Окси де -спирам с тъпотиите-макар , че без тях би станало ужасно скучно:)

мълчанието убива част от нас



Тема Re: нашии студентнови [re: Пpивидeниe]  
Автор Flight of death (desert rose)
Публикувано24.01.05 16:14



не и ако имаш какво смислено да кажеш вместо тях

I dream of rain.....


Тема Re: нашии студентнови [re: Flight of death]  
Автор Пpивидeниe (бродник)
Публикувано24.01.05 16:21



Ааа , моля моля! Не вярвам , че съществуват неща без смисъл. Ако не можеш да намериш този, който аз влагам, кофти за мен, ако искаш можеш да ме наречеш глупак или простак, но по това ще спорим доста време, а пък ако толкова ти се занимава-моля-чакам аргументи!

мълчанието убива част от нас



Тема Re: нашии студентнови [re: Пpивидeниe]  
Автор Flight of death (desert rose)
Публикувано24.01.05 16:49



еми каза че спираш с простотиите, ако ги намираше за смислени, нямаше да ги наричаш простотии

I dream of rain.....


Тема Re: нашии студентнови [re: Flight of death]  
Автор Пpивидeниe (бродник)
Публикувано24.01.05 17:06



ТЕ простиите ми, душа са като Източния знак Инг/Ян -във всяко зло има поне мъъничко добро-и обратно! И в най-изтънчения си кретенизъм влагам някаква логика...та така:)

мълчанието убива част от нас



Тема Re: нашии студентнови [re: Пpивидeниe]  
Автор Flight of death (desert rose)
Публикувано24.01.05 17:28



"душа"

I dream of rain.....


Тема Re: нашии студентнови [re: Flight of death]  
Автор Пpивидeниe (бродник)
Публикувано24.01.05 23:53



нещо против да те наричам така?

мълчанието убива част от нас



Тема Re: нашии студентнови [re: Пpивидeниe]  
Автор Flight of death (desert rose)
Публикувано25.01.05 18:42



гр!

I dream of rain.....


Тема Re: нашии студентнови [re: Flight of death]  
Автор Пpивидeниe (бродник)
Публикувано25.01.05 20:31



не разбирам защо се засягаш Флайт-това е обръщението към повечето хора , които не са ми антипатични

мълчанието убива част от нас



Тема Re: нашии студентнови [re: Пpивидeниe]  
Автор Flight of death (desert rose)
Публикувано25.01.05 21:16



хм...
ми не знам- почти толкова дразнещо е колкото и мила и скъпа на пример....

I dream of rain.....


Тема Re: нашии студентнови [re: Flight of death]  
Автор Пpивидeниe (бродник)
Публикувано25.01.05 22:57



Спи спокойно-не влагам флиртаджииския смисъл в обръщението душа.. И още не ям колежки от Германия..

мълчанието убива част от нас



Тема Re: нашии студентнови [re: Пpивидeниe]  
Автор Flight of death (desert rose)
Публикувано26.01.05 19:58



ако си мислиш че точно ти можеш да ми развалиш съня.....определено не ти липсва самочувствие....

I dream of rain.....


Тема Re: нашии студентнови [re: Flight of death]  
Автор Пpивидeниe (бродник)
Публикувано27.01.05 14:37



Да де душа, силно ми се щеше да имаш по-праволинейно чувство за хумор, но предполагам , че и това върши работа. ТЕ сънищата май не могат да бъдат развалени или нещо подобно. А ако за секунда се мерна в твоя сън, ще ми се сърдиш ли?

мълчанието убива част от нас



Тема Re: нашии студентнови [re: Пpивидeниe]  
Автор Flight of death (desert rose)
Публикувано27.01.05 20:09



о, могат, нямаш шансове....при цялата тълпа....

I dream of rain.....



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.