Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:36 12.06.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: нашии студентнови [re: Flight of death]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано06.01.05 14:23



Какво имаш против УНСС?



Тема Re: нашии студентнови [re: dexter_sum]  
Автор roxy (може би аз...)
Публикувано06.01.05 19:18



евала за определението,(колега?)!!!

we live in a shadow
and we have the chance
to throw it away


Тема Re: нашии студентнови [re: dexter_sum]  
Автор _bmd (tarikat)
Публикувано06.01.05 23:05



нещо пронив тях където има има, който може им се радва и намазва

Flood for fun !


Тема Re: нашии студентнови [re: _bmd]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано07.01.05 09:27



много си прав.... за студентките де...

от смахнати преподаватели освен да намежш 5-6 поправки... (няма да цитирам имена)....



Тема Re: нашии студентнови [re: dexter_sum]  
Автор Flight of death (blade)
Публикувано15.01.05 17:54



еми да, те нали са два вида "колежки"- тия тръгнали на работа от сутринта, и тия от дълбоката провинция с очилата и бретон до носа- един ден прекарах там и им се радвах, сичко друго е пълно изклучение....а за преподавателите- и аз съм чувала че има готини, но те се кирят- да не развалят общия фон ;)

.....so I can't trust myself anymore......


Тема Re: нашии студентнови [re: Пpивидeниe]  
Автор Flight of death (blade)
Публикувано15.01.05 17:55



че аз не го обиждам- чертая му светло бъдеще просто

.....so I can't trust myself anymore......


Тема Re: нашии студентнови [re: 123]  
Автор Flight of death (blade)
Публикувано15.01.05 17:57



по- лесно да питаш какво нямам против унсс.....

.....so I can't trust myself anymore......


Тема Re: нашии студентнови [re: Flight of death]  
Автор Пpивидeниe (бродник)
Публикувано15.01.05 21:20



Е съгласен съм ,че няма строга дисциплина , в повечето предмети няма и задължително присъствие , а някои преподаватели пускат по-лесно. В крайна сметка човек , с желание би усвоил всеки материал, който му трябва. Ам ти драга ми емигрантко, недей се бъзика с образованието, защото ще те призная за свястно момиче в момента, в който се върнеш за постоянно в родината.

мълчанието убива част от нас



Тема Re: нашии студентнови [re: Пpивидeниe]  
АвторAвидaн (Нерегистриран)
Публикувано16.01.05 12:15



Ха ха, присъединявам се към мацката, която ще взривява УНСС. Само кажи с какво да ти помогна :-) Не мога да ги разбера тия пичове, които защитават УНСС така яростно, все едно защитават мъжкото си достойнство, честта на рода или.........знам ли какво :))
Аз завърших семестриално това учреждение миналата година и направо ми се гади като си помисля за цялото загубено време, за да могат да си повдигат самочувствието и да има с какво да се занимават една шайка много много болни хора на службичка като преподаватели в същото ведомство.
Сега в дейността си усещам на гърба си колко много неща не съм научил, а би трябвало да съм. А бях съвестен студент. Не е да ме е мързяло да уча. Просто почти целият материал беше излишен, а това което не беше излишно се преподаваше съвсем повърхностно (заради некомпетентността на преподавателите може би). От 50 и кусур взети изпита, за жалост няма и 10, които да са ми били полезни в дейността. Тепърва се уча на неща, които трябваше в шибания УНСС да уча.

Трябва да се уточним какъв взрив ще използваме. Има едни страхотни пиратки, които са дребни като две кибритени клечки, но гърмят като гранатки. Мисля, че две раници от тия ще свършат работа.



Тема Re: нашии студент [re: Aвидaн]  
Автор Пpивидeниe (бродник)
Публикувано16.01.05 13:40



Мен ако питаш теорията и практиката навсякъде ама навсякъде се различават. Леля ми като я назначиха за данъчен инсп. и първите 3 месеца на работата я използваха, за да върши рутинна работа и прочее глупости, така че дипломата е по-скоро за тапия, освен ако не си инженер или математик или някаква практическа специалност...
Абе на никой не му е приятно да се ебават с университета му-даже пичовете от НБУ ще те спукат от бой, ако ги ядосаш , че нищо не учат или са издънки, а че и те не са се приучили е обществена тайна.
Недей го взривява, щото бая симпатични колежки има там, не са само к...и , така че помисли пак!

мълчанието убива част от нас

Редактирано от Пpивидeниe на 16.01.05 13:41.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.