Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:37 03.06.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Студентските летни бригади в чужбина- За и Противнови  
Авторrosita (Нерегистриран)
Публикувано20.11.04 16:09



бихте ли споделили опита и мнението си тук относно студентските бригади в САЩ и Англия?



Тема Re: Студентските летни бригади в чужбина- За и Противнови [re: rosita]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано20.11.04 16:25



Нямам опит, но съм ЗА!

...и твойта майка също!


Тема Re: Студентските летни бригади в чужбина- За и Противнови [re: rosita]  
АвторRosita (Нерегистриран)
Публикувано21.11.04 00:02



molq da s eotnesete seriozno kum temata :), spodelete kakvo znaete za brigadite, ( ot priteli , poznati ili ot sobstven opit), ochkvam vashite mneniq >>>



Тема Re: Студентските летни бригади в чужбина- За и Противнови [re: rosita]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано21.11.04 13:36



Nai-vajnoto e kude shte otidesh.
Az bqh na skapano mqsto i ne mi haresa, posle se premestih na gotino mqsto i ostanah mnogo dovolen.
Ako ima neshto pitai

Редактирано от Cherniq на 21.11.04 13:41.



Тема Re: Студентските летни бригади в чужбина- За и Противнови [re: Rosita]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано23.11.04 19:19



aз бях в САЩ миналото лято и определено си струваше, но че има значение как и къде отиваш, има.. аз бях с H2B виза, знаех предварително колко ще изкарвам, къде ще спя и колко ще ми струва това..

тези, които тръгват без тази информация, за мен са или много смели или много глупави и заблудени от единствената мисъл, че щом ще ходиш в щатите, ще изкараш много пари..

*не бъди толкова глупав да подкрепяш конкуренцията*


Тема moeto mnenieнови [re: rosita]  
Автор water^spirit (неслучайно)
Публикувано25.11.04 19:36



Tvyrdo protiv! Tam studentite bivat eksploatirani spored men. Za tezi, koito plashtat, tezi pari sa nishto.
Az sym ZA edinstveno za rabota po specialnostta (ili oblast, v koqto iskash da se razvivash profesionalno) - v tova vijdam edinstveno smisyl. Drugoto e zaguba na vreme.

Wake up!!!


Тема Re: moeto mnenieнови [re: water^spirit]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано25.11.04 21:26



и аз си мислех като теб преди да отида, но като се върнах, се върнах с много повече от просто пари. Върнах се с повече опит, с ясната представа как в САЩ приемат чужденците, в частност българите и съответно ми е ясно искам ли или не искам да търся реализация в чужбина. И не на последно място, обогатих познанията си по английски език, което не е за изпускане. А и от 3-4 месеца, прекарани в САЩ през живота ти наистина нищо не можеш да загубиш .. или ти ще ми кажеш все пак нещо?

*не бъди толкова глупав да подкрепяш конкуренцията*

Редактирано от snobar на 27.11.04 15:43.



Тема Re: moeto mnenieнови [re: water^spirit]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано27.11.04 03:01



Momche, mnogo si zle Stoi si v studentski grad i obqsnqvai kolko e zle v USA
Vseki rabotodatel malko ili mnogo eksploatira rabotnicite si. Normalno e.
Ako se vodish ot misulta, che zaplatata ti e neznachitelna suma za rabotodatelq ti nqma da stignesh daleche.... chakai ti nqkoi da ti dade 90% ot sustoqnieto si samo zashtoto si mu mil chiniite
Na men mi stigna, che za nqkolko meseca zdrava rabota izkarah parichki, podobrih si angliiskiq.... vidqh chast ot USA s ochite si....





Тема Re: Студентските летни бригади в чужбина- За и Противнови [re: snobar]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано27.11.04 12:59



здрасти, можеш ли да ми оправиш грешката в постинга с 'английцки' - я, не ми дава да си я коригирам, пък страшно много ме дразни!

мерси ти предварително

*не бъди толкова глупав да подкрепяш конкуренцията*


Тема Re: Студентските летни бригади в чужбина- За и Противнови [re: °Melissa°]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано27.11.04 15:44



готово, нямаш проблем

п.п. и да почерпиш

...и твойта майка също!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.