Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:12 28.09.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
*Кратък преглед

Тема E toia put ot SU se oliaha!нови  
АвторAz-ko (Нерегистриран)
Публикувано02.08.04 11:52



Kajete mi kak e vuzmojno o6te da niama rezultati ot angliiskia? Mi 4e te istoriata ia proveriha za 12 dni, literaturata - za 13, a tam razrabotkite sa tolkova mnogo na broi i tolkova obemni! Dnes e 13-ti den ot izpita po angliiski i vse o6te niama rezultat! Tia idioti da ne pi6at sega angliiskata azbuka, bre ?!

Kolko mu e da se proveri edna diktovka /koiato e edna za vsi4ki/, edin test, koito se proveriava s shablon i edno su4inenie ot stranica i polovina? PO istoria i literatura pi6at po 20 LISTA, a tuk - edna stranica i polovina ia proveriavat to4no tolkova dulgo! Shte izperkam!



Тема Re: E toia put ot SU se oliaha!нови [re: Az-ko]  
Автор BSG ()
Публикувано02.08.04 13:03



Хехехе, така е в СУ, нещата стават бавничко и полека

Почвай да свикваш, ако искаш да учиш там. И не се впрягай...





Тема Re: E toia put ot SU se oliaha!нови [re: Az-ko]  
Автор 3akc (извънземно)
Публикувано02.08.04 16:53



Буахахахаха тренировчица по чакане, от която, вЕрвай има полза, ако си се засилил/а да учиш в СУ-то



Тема Re: E toia put ot SU se oliaha!нови [re: 3akc]  
АвторAz-ko (Нерегистриран)
Публикувано02.08.04 17:22



Blagodaria! Niamam nujda ot trenirovki, a ot tova da si vidia ocenkata! Pisna mi da 4akaaaaaaaaaaam! Tia hora sa zverove. Kak moje v NBU da izlizat za 5 dni vsi4ki rezultati! Biasna sum!



Тема Re: [re: Az-ko]  
Автор Bиливap (кибермагьосница)
Публикувано04.08.04 13:32



Въпрос на (не)добра организация и на (не)добра координация :)

Снайперистка, touched by an angel :)


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
АвторAз-ko (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 14:51



Пфу! Едва снощи ги изкараха, и то наедно с оценките от писмения по журналистика, състоял се 8 дни след английския! Нямам думи...

А, да се похваля, де, макар да не знам дали е много за хвалене - имам 5.38 по английски Чакането, в общи линии, си заслужаваше...



Тема Re:нови [re: Aз-ko]  
Автор 3akc (извънземно)
Публикувано04.08.04 18:39



Честитоооооо! Да черпиш!
Кажи какво най-много искаш да учиш?



Тема Re:нови [re: 3akc]  
АвторAз-ko (Нерегистриран)
Публикувано05.08.04 18:45



Ми...то аз вече май съм приета оперна режисура в НБУ, ама искам и още едно висше - или английска филология, или скандинавистика, или журналистика. Каквото стане, стане. За справка - на литературата и на есето имам по 5.25, а на устния - още нямам идея, сега си идвам от София....Тая вечер ще черпяяяяяяяя.....и ще пияяяяяяя!



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано07.08.04 19:19



бас хващам, че в НБУ изучавате следната специалност: (не)добра организация и (не)добра координация на университетите

...и твойта майка също!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.