Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:43 29.05.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема УНССнови  
Авторз22 (Нерегистриран)
Публикувано23.06.04 21:11



Здравейте!Дочух,че в УНСС има възможност да учиш каквото искаш без кандидат-студентски изпит и за 2 години.Това истина ли е и ако да,то само за хора вече имащи едно више ли е и изобщо какви са условията?Аз съм студентка (Медицинска академия-Фармация),но искам като завърша да уча още нещо и за това питам.А ако е така,това за което ви питам,мога ли да го започна това второ више сега-докато съм още студентка?



Тема Re: УНСС [re: з22]  
Автор tedche ()
Публикувано24.06.04 07:18



Това са ти магистратурите и не е баш съвсем каквото си искаш. и УНСС ли точно избра?! В НБУ можеш д си избереш каквото ти душица иска.
а вишу дали трябва да имаш - тоя въпрос няма да го коментирам





Тема Re: УНСС [re: tedche]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано24.06.04 08:21



Ей, ама много си злобна, да му се не види. И стига си плюла по УНСС, щото само се излагаш. Че не е стока не е, ама пак е по-добре от НБУ, където можеш да си ходиш на изпит без студентска книжка. В резултат поне трима души имат шестици по математика, без да са се веснали на изпита.
Айде моля ти се



Тема Re: УНССнови [re: tedche]  
Авторz22 (Нерегистриран)
Публикувано24.06.04 10:47



A не благодаря-в НБУ няма нужда-по-добре да си кандидатствам и да вляза в УНСС,отколкото да уча в измислени университети и да давам маса пари.А на въпроса защо точно там-ами честно казано в сравнение с другите държавни университети в София,там май най-лесно протича обучението-имам в предвид,че дори да учиш редовно,пак можеш да работиш и да не ходиш на всичко.А да ти кажа и след Медицинска,където всеки ден трябва да присъстваш(пишат ни отсъствия,изпитват ни всеки ден) и всеки ден учиш като луд нищо че не си в сесия,ми се ще да уча после и нещо не толкова натоварващо.Иначе ако имах възможността да не работя,а само да си уча,може би щях да запиша нещо в СУ-като Българска Филология или Молекулярна биология.
Абе изобщо в УНСС живот си живеят.Около мен всички приятели учат там(или са завършили там) и си и работят и изобщо не усещат кога са в сесия.Направо умирам от яд като дойде това време и почнат да ме канят по басейни и кафета,а аз не мърдам от нас поне до 21ч. ,за да уча.Та още едно такова више не мога да издаржа-та ето за това искам в УНСС(пък ако трябва и 4г. ще го уча,щом не е вярно това с 2-те).



Тема Re: УНСС [re: z22]  
Автор tedche ()
Публикувано24.06.04 12:17



Ама защо така си мислите че плюя по УНСС! Напротив - по СУ-то плюя, щото там уча. Какво толкоз сте се вкиснали на тема УНСС....а-ма-ха

колкото до висше след като си взела едно - да унсс предлага магистратури - мисля година или две по икономически специалности.

споменах НБУ, тъй като там изборът е доста по-голям - в см. има и доста хуманитарни дисциплини.

зависи какво искаш да учиш.
Няма смисъл да пилееш още 4 г. за бакалавър - запиши магистратура. УНСС е едно добро място. От тая г. СУ ще приема за магистратури всички наред, НБУ - винаги е резервен вариант



Тема Re: УНСС [re: f(x)dx]  
Автор tedche ()
Публикувано24.06.04 12:18



Ми няма с кой да си храча по СУ - там съм експерт. вече 7 години се подвизавам!



Тема Re: УНСС [re: tedche]  
Авторз22 (Нерегистриран)
Публикувано24.06.04 13:25



Въпросът е дали мога да запиша такава магистратура,след като уча нещо съвсем различно(между Фармация и Икономика няма нищо общо) или няма значение какво си учил преди това?



Тема Re: УНСС [re: tedche]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано24.06.04 16:22



ами давай си експертните мнения за СУ...аз ти казах, явно в СУ основна дисциплина ви е как сте най-велики, и как да плюете по УНСС.

П.П. Това НБУ какво беше?! Университет ли?!

Който иска - търси начин, който не иска - търси причина!


Тема Re: УНСС [re: z22]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано24.06.04 16:24



Това, че в УНСС не е натоварващо е пълна глупост. Да, в сравнение с техническите университетие може би е по-лесно, но ако си мислиш, че ей така се взимат изпити - лъжеш се.

Който иска - търси начин, който не иска - търси причина!


Тема Re: УНСС [re: tedche]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано24.06.04 16:25



До сега не съм прочел един твой постинг в който да плюеш по СУ

Който иска - търси начин, който не иска - търси причина!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.