Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:23 27.06.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: УНССнови [re: snobar]  
Автор tedche ()
Публикувано24.06.04 16:43



казах ти да четеш внимателно, всъщност цялата ми ирония е насочена към СУ - напоследък с бая некадърност се сблъсках там, а и доста корупция - но ще дойде видов ден



Тема Re: УНССнови [re: tedche]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано24.06.04 16:51



брееее, да не вярваш, че имало корупция и в СУ

Който иска - търси начин, който не иска - търси причина!


Тема Re: УНССнови [re: snobar]  
Авторz22 (Нерегистриран)
Публикувано24.06.04 19:14



Ами това заключение си извадих.Все пак гаджето ми завъзши сега УНСС,а най-близката ми приятелка мин. година и да ти кажа и двамата си живяха живота по време на сесия.С гаджето ми сме заедно от 5г.,а от 2 живеем заедно и имам съвсем конкретни наблюдения.Може да зависи от специалността-незнам,той учеше маркетинг,но ученето му се състоеше в това да почете 3 часа преди изпит,а често пъти отиваше ей така без дори да има учебника и да знае нещо и с помоща на пищови от някой имаше поне 5.Мен по принцип не ме плаши сериозното учене-все пак в Медицинска ща не ща ми се налага да уча яко и то целогодишно,а не само по време на сесия,но поне не работя.А като почна работа няма да имам толкова време и за това мисля,че там е идеално-пък и не държат на присъствие.



Тема Re: УНССнови [re: z22]  
Автор tedche ()
Публикувано24.06.04 20:16



Е гаджока от УНСС не можа ли да ти обясни как седят нещата там?

и дет се вика три часа - ама качествено учене, нещо като две думи ама като от Ботев (бту. с тва се оправдавах всеки път като не можех да вържа и две изречения )

върви в СУ все пак. ако не ги ликвидират до тогава де. Аз и по три часа не чета пък ей ме на-отличничка



Тема Re: УНССнови [re: tedche]  
Авторz22 (Нерегистриран)
Публикувано24.06.04 23:23



Ми той сега завърши ,а и работи и няма време да ходи да проверява,пък и на него честно казано не съм му казала за тази си идея-искам първо да запиша нещо и тогава.Ако разбере ще ми се сърди ,защото му е писнала с това мойто учене постоянно и искам да го поставя пред свършен факт.
А ти направо ме разби-значи и в СУ не се учи чак толкова-е само нас в Медицинска ли ни скапват така-не е честно,че започваме и на 06.09 учебната година,а не като другите места от октомври,съответно и поправките ни са август месец, а сесията + практиката свършват в края на юли и аз имам 20 дни,в който на море ли да ходя или да уча ако ми е останало нещо.



Тема Re: УНССнови [re: z22]  
Автор tedche ()
Публикувано24.06.04 23:44



Ами да ти кажа често, аз очаквах нещо много по-сериозно! НО НЕ! такава простотия е - че направо ми се плаче, като си помисля на какво дередже е всичко. можеш да погледнеш сайта на курса ни - има и доста лекции, така че ще добиеш горе-долу сериозно - но уверявам те - не е! с лекота можеш да завършиш за по малко пари и при това РЕДОВНО

ето виж адреса ни





Тема Re: УНСС [re: z22]  
Автор BSG ()
Публикувано25.06.04 08:45



Е, сравнение с Медицинска навсякъде си е почивка.
Няма какво да се изненадваш за СУ, там трудно се влиза, лесно се излиза. А УНСС аз каквито впечатления имам е по-тежко от прехвалената "Алма Матер", естествено ТУ и УАСГ са най-кофти, но за щастие теб не те занимават на тоя етап.



Тема Е ми то е яснонови [re: z22]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано25.06.04 18:23



че ще учите най-много.
В крайна сметка аз ако направя грешка като счетоводител най-много няколко души да си загубят работата. Пък ти ако сгрешиш, нали се сещаш.



Тема Re: УНССнови [re: BSG]  
Автор tedche ()
Публикувано25.06.04 18:41



Да бе! трудно се влизало в СУ-то! може - ако бъркаш Вазов и Яворов и умножението с изваждането - пак обаче няма гаранции че системата ще те изплюе. У УНСС-то - същата работа

Ама един приятел финанси в УНСС все ме бъзикаше че при нас било "кръжок". Нямам основание да не му вервам



Тема Re: УНССнови [re: snobar]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано26.06.04 00:48



В отговор на:

но ако си мислиш, че ей така се взимат изпити - лъжеш се.




незнам със сигурност, щото не съм учил там, ама от първа ръка (човек, дето го завършва тая година) знам, че има изпити дето протичат така: "колега, вие сте идвали на лекции, виждал съм ви, 6.... оооооо, вие колега не сте идвали - 5 за вас..." ... и понеже в средното училище на същата тематика имах подобни учители съм склонен да вярвам :) просто черта на професията




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.