Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:04 27.04.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Протест срещу вдигането на цените за транспортанови  
Автор Xpиcи (ненормалница)
Публикувано21.03.04 16:51



В четвъртък - 25.03.2004 от 14:00 часа пред Народната библиотека тръгва протестно шествие срещу поредното увеличаване на цените за градския транспорт. Елате да защитим правата си!



Тема Re: Протест срещу вдигането на цените за транспортанови [re: Xpиcи]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано21.03.04 19:58



Те вдигат цените, но никой не ни кара да им купуваме шибаните карти
Айде да видим как ще изпразнят цял 280 ако всички вътре са нередовни

Пари за транспорт само на маршрутките давам

...ще идва лятото, след него есента...

Редактирано от Cherniq на 21.03.04 19:58.



Тема Re: Протест срещу вдигането на цените за транспортанови [re: Cherniq]  
Автор HAMELEONA (хамелеон)
Публикувано22.03.04 07:55



А миналата години,като се събрахме какво направихме?Не че тогава бяхме кой знае колко така че едвали и сега ще дойдат много интересен парадокс-Софиянски 3-ти мандат!



Тема Re: Протест срещу вдигането на цените за транспортанови [re: HAMELEONA]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано22.03.04 19:46



че кво му е толково интересно





Тема Re: Протест срещу вдигането на цените за транспортанови [re: Cherniq]  
Автор Xpиcи (ненормалница)
Публикувано22.03.04 20:50



при положение, че над 50 % от студентите не са от София - нищо чудно...



Тема Re: Протест срещу вдигането на цените за транспортанови [re: Cherniq]  
Автор HAMELEONA (хамелеон)
Публикувано23.03.04 01:00



Защото в студенски град имаше многооо голям трансперант "Внимание демокрацията е в опасност гласувайте"-и защото беше избран с гласовете на пенсионерите същите пенсионери,които мрънкаха за строежа на бензиностанцията,а сега пък протестират за вдигането на картите им...



Тема Re: Протест срещу вдигането на цените за транспортанови [re: HAMELEONA]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано23.03.04 01:20



Май не си гледал разбивката от гласуването.... много голяма част от пенсионерите гласуваха за Стоян Александров.

Студентите от провинцията при положение, че имат адресна регистрация в София имат ли право да гласуват за кмет?

П.С. явно имат...
ето резултатите по райони
в студентски град Софиянски е съвсем малко пред Александров

Редактирано от Cherniq на 23.03.04 01:27.



Тема Re: Протест срещу вдигането на цените за транспортанови [re: Cherniq]  
Автор Nyut (daydreamer)
Публикувано23.03.04 12:30



Едно време (когато аз живех в Студ. град) трябваше да си регистриран в Сф. поне преди 3 месеца, за да можеш да гласуваш за кмет. Сега обаче, като паднаха адресните регистрации, изобщо не знам каква е процедурата. Трябва ли да си сменяш постоянното местожителство за целта? Звучи доста странно :)
Колкото до простеста... Защо ли аз вечно съм назад с новините? Едва сега разбирам, че вдигали цените... И защо мислите, че някой ще ви обърне внимание? Масов бойкот на 280 и останалите линии няма да се получи, защото малко са тия, които ще рискуват да ги глобят, дори като знаят, че не са единствени - все пак всеки ден пътуват, нямат избор. Българите не сме задружно племе и, докато това не се промени, нищо друго няма да се промени (поне не към по-добро).



Тема Re: Протест срещу вдигането на цените за транспортанови [re: Xpиcи]  
Автор**** (Нерегистриран)
Публикувано25.03.04 14:32



Що пък да не вдигат цените не мога да разбера?! Тоя транспорт трябва да се издържа с нещо. Значи хората дето работят цял месец за 150лв. могат да си плащат картите и билетите, пък ние дето се движим предимно от едно кафе в друго да караме без пари! Е няма що!

Я си търсете работа по-добре вместо да висите по протести! Никой не е длъжен да издържа никого! А и нали се сещате от кой ще идват парите, които са необходими за картите, ако не си ги плащат студентите - от останалите данъкоплатци!
И аз съм студентка, ама работя и си плащам транспорта! И не стига че издържам 3-ма пенсионери месечно с данъците, които ми удържат, ми и колегите си ще издържам! Айде, няма нужда!
И не казвайте, че нямате време или че няма работа - от опит знам, че не е вярно!



Тема Re: Протест срещу вдигането на цените за транспортанови [re: ****]  
Авторdilom (Нерегистриран)
Публикувано25.03.04 14:56



mainata mu na naglaseniq protest w kawi4ki...smotan podlizyrski protest na neshtastnici...az si prawq prostest DOSTA PO-EFIKASEN WSEKI DEN sreshtu skgt xaxaxaxa da go duhat da si 4istqt reiswete madafaka




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.