Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:07 28.09.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Novite pravila v UNSS - za dobro ili losho?нови  
Автор Cherniq (istinski)
Публикувано17.02.04 15:06



vchera minah i tova koeto zapomnih beshe:
- sled vseki semestur po edna sedmica popravitelna sesiq
- ne moje da zapishesh letniq semestur ako ne si se qvil na poveche ot 2 izpita(ami ako sum se qvil, no sa me skusali)
- ne moje da idesh na esennata popravitelna s poveche ot 2 izpita(ot dvata semestura obshto)
- ne moje da zapishesh zimniq semestur s uslovni izpiti(kvi sa tiq izpiti?)
- goreizbroenite pravila vlizat v sila ot 2004/2005 uchebna godina
- tazi godina popravka na zimniq semestur - do kraq na mart
- tazi godina tezi koito zaminavat na brigadi mogat da izteglqt izpitite v sesiqta na zadochnicite - ot 5ti do 30ti mai
- ot dogodina 'brigadirite' trqbva da planuvata brigadite si taka, che da sa izvun semestur, izpitni sesii i podobni...


Spored vas tiq promeni za dobro ili za losho sa?



Тема Re: Novite pravila v UNSS - za dobro ili losho?нови [re: Cherniq]  
Автор _bmd (tarikat)
Публикувано18.02.04 09:57



znam li hubavoto e, che za chetvyrti kurs vagat starite pravila Smqtam da ida tiq dni do uni-to da se zapisha i vidq kakvo stava



Тема Re: Novite pravila v UNSS - za dobro ili losho?нови [re: Cherniq]  
Автор Avidan ()
Публикувано18.02.04 12:15



Ами затягат се правилата и това е хубаво. Затяга се и контрола върху преподавателите. Пословичната корупция в УНСС най-после може да бъде прекратена или най-малкото ограничена. Но по-важното е друго, промените в чуебните планове. Почти всички безсмислени дисциплини, сложени за пълнеж или за да не остават преподавателите без работа, станаха избираеми. Въведоха се нови, по полезни дисциплини. Съвсем скоро ще се въведе и кредитната система. Изобщо откакто избраха новия ректор се случват много положителни неща. За пръв път от повече от 10 години в УНСС нещо се променя. За съжаление нас, завършващите няма да ни огрее. През 2003 г. да ме бяха приели там в същата специалност, би било чудесно, ама де де..........



Тема Re: Novite pravila v UNSS - za dobro ili losho?нови [re: Cherniq]  
Автор snobarМодератор (играч)
Публикувано18.02.04 13:53



Служба нямам, дреме ми за правилата

...и твойта майка също!


Тема Re: Novite pravila v UNSS - za dobro ili losho? [re: Cherniq]  
Автор roxy (свободенрадикал)
Публикувано18.02.04 13:58



новото ръководство вече се прояви в доста неща - ремонта на сградата(не стана много по-топла, но не е ветровита) и новите графици и правила. не знам как ще се отрази всичко това на редовните студенти, обаче на задочниците от догодина ни отрязват една от най-важните възможности - предварителната сесия.иначе казано, от 2004/2005 учебна година ще имаме сесия за задочници през ноември и поправка през декември.съгласна съм с промените в програмата - избираемите предмети(макар че вече не ме греят като 2-курсничка), със санкциите за слаб успех, но не може да приравняват възможностите на тези, които имат лекции, упражнения, контролни и =>шанс за освобождаване от изпити, с възможностите и времето на тези, които работят и материалът им се преподава в доста сбита форма наведнъж...а ако си мислите, че като хора с малко време ни пускат да минем покрай капките, съвсем не е така, поне в добрите специалности(аз съм Финанси)!
дайте мнения, колеги...

A ticket to nothingness...


Тема Re: Novite pravila v UNSS - za dobro ili losho?нови [re: Cherniq]  
Автор 213 (Харвестър Типор)
Публикувано19.02.04 21:07



Последния път като ходих там видях ново име на някаква заповед - нов ректор ли има, с Миркович кво е станало, умря ли или са го убили?

+2°C
Италианските коли отказват да запалят.


Тема Re: Novite pravila v UNSS - za dobro ili losho?нови [re: Avidan]  
Автор 213 (Харвестър Типор)
Публикувано19.02.04 21:10



Баси значи верно има нов ректор! Я разкажете кво е станало, откога? Тия промени ако станат, ще е хубаво, ама жалко че мене вече не ме грее

+2°C
Италианските коли отказват да запалят.


Тема Re: Novite pravila v UNSS - za dobro ili losho?нови [re: roxy]  
Автор Avidan ()
Публикувано20.02.04 10:19



Задочната форма на обучение също си има своите предимства. Даже смятам, че е за предпочитане. Както и да е, за предварителните дати си напълно права. Още по-неприятно е за онези, които учат и втора специалност, която винаги е задочна. Като им се отнеме възможността да си вземат ицпитите по втората специалност преди редовната сесия, когато тя настъпи се събират 10 изпита, които трябва да се вземат в рамките на 10 дни. А това е невъзможно, най-малкото, защото няма начин някои от тях да не се застъпват по време.



Тема Re: Novite pravila v UNSS - za dobro ili losho?нови [re: 213]  
Автор snobarМодератор (играч)
Публикувано20.02.04 10:50



Изтече му мандата и не се кандидатира. Ректор стана доц. Борислав Борисов от катедра Интелектуална собственост.

...и твойта майка също!


Тема Re: Novite pravila v UNSS - za dobro ili losho?нови [re: Avidan]  
Автор Cherniq (istinski)
Публикувано20.02.04 12:18



spored men vtorata spec v 99% ot sluchaite e absolutno izlishna




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.